Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Hej 👄 właśnie dowiedziałam się, że chyba będę mamusią :) Test pokazał dwie krechy. Druga blada, ale jest :) Zrobiłam test na bete ponad 22 :) wiem, że mało ale zawsze WITAM WAS :* DOŁĄCZAM z Przyjemnością Któraś moze też miała taki malutki poziom na badaniu bety? albo bladąąąąą tą drugą kreche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejjj dzieki :) podobna sytuacja jak u tejh dziewczyny i sie uspokoilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żebyś się już tak całkiem uspokoiła to zrób betę raz jeszcze, po dwóch dniach od pierwszego badania, jeśli poziom hormonu się podwoi to wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czy któraś z Was piła herbatkę BioActive New Life na mdłości? nic mi nie pomaga :-( może chociaż to będzie skuteczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Moze zrobimy jakas tabelke? Bo duzo nas sie tutaj zrobilo, nie sadzicie? Tabelke typu : NICK......IMIE......WIEK.........termin........? Martha - ja na szczescie nie mam (jeszcze tfu tfu..) mdlosci. Oby tak dalej! I wspolczuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.....@.....TERMIN.PORODU......Martha1977.....31....SZCZECIN.....15.10.2008....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jam słyszałam, że mdłości zaczynają się w 6 tygodniu, wiec jeszcze wszystko przed nami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z Gdyni, termin pewnie 6-7 październik, jeszcze nie wiem dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać że w pierwszej ciąży troszkę później mnie dopadły , właśnie około 7 tyg i trwały do końca 4-tego miesiąca.... jak sobie pomyślę że jeszcze tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ......POROD.... Martha1977......31........SZCZECIN.............15.10...... Karo91............24........FR......................19.10.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martha, powiedz mi bo ty juz z druga ciaza, jak to jest? Bo ja odkad sie dowiedzialam (kilka dni temu) mysle TYLKO I WYLACZNIE o tym! Czy tak bedzie przez 9 miesiecy...? Ja pracowac nie moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy, ja pracuje i nie bardzo mam czasu myśleć wyłącznie o TYM ;-)....... ale w pierwszej ciąży było inaczej, świat się kręcił prawie wyłącznie wkoło MOJEGO BRZUCHA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78aga78
czesc, ja mam termin na 11 pazdziernika, dzis ide do gin. troche mam stracha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do gin ide dopiero 9-ego kwietnia......... :( No ale w sobote ide do lekarza rodzinnego.. Powpisujcie sie do tabelki dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie mieszkasz w Polsce Karo? moja bratowa w Irlandii też miała tylko trzy wizyty u gin. a tak poza tym to lekarz rodzinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam we Francji, terminu blizszego mi nie dala bo nie miala miejsca.. i to dzwonilam 2 tyg temu jak jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy! Nigdy nie bylam u tej gin ale ona jest najblizej domu a na ciaze wole tak. Blizej pracy moglabym chyba dostac termin za miesiac no ale wole tam blizej domu.. Moze jak jeszcze raz do niej zadzwonie i powiem ze jestem w ciazy znajdzie jakis termin...? Mysle ze porozmawiam o tym z rodzinnym lekarzem w sobote, zobaczymy czy on powie ze warto isc do gin wczesniej czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mysle ze warto sie wybrac wczesniej, u mnie okazalo się ze mam lekkie plamienie (nawet o tym nie wiedzialam bo do bielizny nie dochodzilo) taka kropelka niby dziennie no ale nie wiadomo skad pochodzi wiec lepiej sprawdzac, no i badania krwi mam juz zrobione wiec jak cos nie tak to mozna szybciej dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide 27-go lutego z kompletem badań , mam nadzieje że wszystko ok, chociaż czuje się podle :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojde do lekarza w sobote to poslucham co on ma do powiedzenia, mysle ze powinien mnie skierowac na badania i umowic za jakis tydzien/ dwa do niego, sprawdzic czy wszystko ok. Tutaj pierwsza echo robi sie miedzy 11 a 13 tyg ciazy, wiec akurat wtedy kiedy jestem umowiona do gin. Troche sie denerwowalam czy wszystko bedzie ok ale nerwy nie sa dobre w naszym stanie i postanowilam zalozyc ze wszystko bardzo dobrze sie dzieje, nie ma powodow na problemy, wiec sie nie denerwuje, jestem ZEN..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!! ja jutro idę do lekarza potwierdzić ciążę z moich obliczeń wynika że dzidziuś urodzi się ok 15 października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D dopisuje sie: NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ......POROD.... Martha1977......31........SZCZECIN.............15.10.... .. Karo91............24........FR......................19.1 0..... oliwkabambino...28........kalisz................... 5.10 termin porodu to tak wedlug moich obliczen takze moze jescze ulec zmianie. jak milo ze znalazly sie jakies pazdzernikowe mamy bo dlugo bylo tu pusto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo ja w pierwszej ciazy tez tylko myslalam o dziecku a ksiazki ktore zakupilam o dzieciach to molabym normalnie recytowac ;D. teraz jestem spokojniejsza, wiem co mnie czeka jesli chpodzi o kolejne trymestry, mam nadzieje ze ta ciaza bedzie podobna do mojej poprzedniej, zero mdlosci, zero puchniecia ,bardzo dobre samopoczucie do sameo konca, takiej tez i wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no i mysle ze jeszcze nas tutaj przybedzie!! :) Ja z ta data to tez z moich obliczen, ale mysle ze sie zgadza. No ale wiadomo : termin to termin, ale dzidzia przyjedzie kiedy mu sie spodoba! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie przyznac ze NET ma swoje dobre strony (np porozmawiac razem sobie mozna) ale tez zle : naczytalam sie na tych wszystkich topikach o przeroznych problemach i dlatego troche sie zaczelam denerwowac. No ale jak dopier pisalam : mam dobre postanowienie : byc ZEN Z dzidzia napewno wszystko w porzadku :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie co do czytania innych topikow, ja juz przestalam to robic bo mozna sie zalamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a jak \"mierzycie\" długość ciąży. Jak piszecie, że jesteście np. w 4 tygodniu to liczycie od pierwszego dnia ostatniej miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×