Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

cześc dziewczynki ja tylko na chwilę bo sterta prasowania na mnie czeka wiolcia współczuję przeżyć az mi gęsia skórka stanęła jak to przeczytałam dobrze że umiałaś odpowiednio zareagować a na basen idziemy do lipnika tu masz stronkę- http://pantarhei.com.pl/ te 240ml to ja na dwa razy odciągałam tak za jednym razem o max 150ml też bym wolała żeby mały z cyca odrazu jadł ale jak nie chce o co mam zrobić - dla niego wszystko bo tak jak piszecie te nasze skarby darzy się tak ogromną miłościa że aż nie da się tego ogarnąć gratulacje dla nowych ząbkowiczów aaaa no i u nas niestety znów nie obyło się bez czopka czekałam do wieczora i nic więc przed kąpielą dałam czopka i dosłownie za 20 sekund poszła taka kupa że szoook była gęsta i było jej multum nie chce mi się wierzyc że ten czopek tak szybko zadziałał ale grunt że kupka jest acha pytanko mam gdzie wy kupujecie te soczki śliwkowe bo ja już zaliczyłam 4 duże sklepy i nie udało mi się kupić i z jakiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko je trochę krócej. Spi tak samo czyli całą noc. Dząsła ie były rozpulchnione, tylko parę dni wczesniej wymacałam małe wgłębienie. Popołudniami za to zrobiła się strasznie marudna i tylko by palec w buzi trzymała, A z ostatnich wiadomości to dziś odkryłam DRUGĄ jedyneczkę na dole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artigiana dzięki dżagusia ja soczków nie widziałam ale ja daję suszone śliwki gerbera i też są dobre:-)U nas jedyny sklep w którym je dostaję to intermarsche(chyba tak się to pisze:-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam ciężki dzien i dopiero teraz mam chwilę coś napisać. AMły był okropnie marudny. Od 14 nie spał az do wieczora. Znowu spróbowałam dac mu kaszkę, zjadł niewiele i podejrzewam, ze po niej był taki nieznośny. Nie chciał spać, płakał cały czas. Już mu nie dam więcej. Wstał dzisiaj o 5.30 i jestem wykończona. A byłam jeszcze na aerobiku. Viola - aż się wystraszyłam, jak to napisałaś! Gratuluję zimnej krwi i na szczęście nic się nie stało. Ale tak to jest, że matka w odpowiedniej chwili wie, co robić. paula - marsz do lekarza! Artigiana - no super z tymi zabkami:D Gratuluje drugiego! dzagusia - ja jeszcze czopków nie uzywałam. Trochę się boję, ale muszę tych śliwek spróbować. Z jedzeniem warzyw to u nas jest super - już zjada młody cały słoiczek i jeszcze mleczkiem poprawia:) Dzisiaj jadł ziemniaczki ze szpinakiem i bardzo mu smakowało. A z tym kochaniem to ja już bym żyć bez niego nie mogła! Czasem doslownie bym go zjadła, wyściskała z całych sił, wytuliła:) I chyba bym zabiła jakby ktos mu zrobił krzywdę... Uciekam spać, bo pewnie rano będzie pobudka! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ moi spali do 07:15 :D:D:D >>Dzagusia ja też z sokiem ze śliwek się nie spotkałam, daję maluchom taki mus śliwkowy z HIPP-a ;) Miłego Dnia 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas o 5 jedzonko z cyca a o 6.45 pobudka i 180ml z butli zagęszczam tez już kaszkami ryżową z bananami, z jabłkami i jest dzięki temu bardziej najedzony. za to z deserkami na razie klapa, dziś sprubujemy warzywka jakieś miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goa29
czesc dziewczyny soczek ze śliwek jest z HIPPa od 4 m-ca , tez podawalam i jako jedyny smakowal malej, ale na razie odstawiam znow wszystko po kolei i nie podaje, za to mala wczoraj dostala biegunki chyba po kroliku, bo od 3 dni nic innego jej nie dawalam. Wczoraj pierwszy raz od kilku miesiecy mala strasznie marudzila wieczorem przed snem i zasnela mi dopiero na rekach, ale coz kazdy ma jakies zle dni nawet dziecko. Uciekam bo wlasnie marudzi na macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Wszystkich Fajnych Babek ;) Ona: Ciao Janek On: No nareszcie, już tak długo czekam! Ona: Może chcesz żebym poszła? On: NIE! Co ci przyszło do głowy? Sama myśl o tym jest dla mnie straszna! Ona: Kochasz mnie? On: Oczywiście. O każdej porze dnia i nocy! Ona: Czy mnie kiedyś zdradziłeś? On: NIE! Nigdy! Dlaczego pytasz? Ona: Chcesz mnie pocałować? On: Tak, za każdym razem i przy każdej okazji! Ona: Czy byś mnie kiedykolwiek uderzył? On: Zwariowałaś? Przecież wiesz jaki jestem! Ona: Czy mogę ci zaufać? On: Tak. Ona: Kochanie.... Siedem lat po ślubie: czytaj od dołu...! POZDRAWIAM :D:D:D P.S. głos oddany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas kiepskawa noc. Próbowałam go przetrzymac w tym wieczornym karmieniu co godzinę, karmilam go 19,30 i 21. Obudził sie o 22 i utulilam go, nastepnie 22,30 znowu go utuliłam, 23,30 dalam cycusia - następnie 2,20 i 4 - wstał o 7 i śpiewał. Nic nie pomaga. Poza tym od paru dni krzyczy \"eeeejjjjjjj\" az łeb pęka. Usmiechnięty - zadowolony - tylko ja niewyspana. Acha - cały czas ssie rączkę - więc moze to ząbki? Moze dzisiaj męzowi uda sie wcześniej wrócic do pójde do lekarza, oczywiscie jeśli mnie głupia baba z rejestracji zarejestruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goa29
--> Paula z tego co piszesz to wg mnie typowe objawy nienajedzonego dzidziusia, budzenie sie co godzine nie jest normalne w wieku 5 m-cy, a sprawdzalas czy masz duzo pokarmu moze sprobuj podac mu butle na noc ze sztucznym mlekiem lub kaszke. --> Agateq dzieki za glos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goa29
a Agateq tekst dobry!!! Sama prawda?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goa - pokarm mam - az czesto musze sciagac, bo on w dzień słabo je, a ja mam tendencję do zastojów. Co do butli - nie ma mowy - Franek nie chce butli, ale koło 18 dostaje kaszkę na gesto - łyżeczką. Poza tym - juz wczesniej pisałam - on cmoka 4-5 minut i zasypia. Lekarki też sie pytalam co to moze byc, tez sugerowała, ze pokarm mu juz moze nie wystarczać, dlatego na wieczór dostaje kaszę, którą z chęcią zjada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agate - uśmiałam się:) A my byliśmy dzisiaj na usg brzuszka i jest wszysko ok, ale pan doktor powiedział, że takie zakarzenia układu moczowego są bardzo czesto przez pampersy i zasugerował używanie tetry. Ja sobie tego oczywiście nawet nie wyobrażam, więc postanowilismy poprostu częsciej zmieniać pieluszkę. O dziwo była dzisiaj kupa, po dwóch dnaich a nie czterech jak ostatnio. Soczku ze śliwki nie znalazłam, ale kupiłam desterek suszona śliwka gerbera. Niestety za pół godzinki znowu jedziemy do lekarza, tym razem okulista. Musimy robić te kontrolne badania po naświetlaniu jak miał żółtaczkę. Wymęczy się nam ten szkrab dzisija. Acha skorzystałam z waszych pomysłów i jak młody wstał o 6.30, nakarmiłam go , przebralam i zaniosłam na matę:D To nam dało dodatkowe 40 minut snu! A Wiktor się bawił i był szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja po lekarzu, mam antybiotyk - duomox - wiec moge karmić i dalej mam pic stodal. Na wejściu usłyszalam - dziecko - Ty masz anemię. Wiec musze zrobic badania. lekarka na pewno sie nie myli, bo zna mnie od lat i to ona wykryła dosłownie \"na oko\" białaczkę mojej mamy. No i cisnienie miałam 90x65:) Stwierdziła, że powinnam sobie porządnie chlapnąć.) Przy okazji zarejestrowałam Franka na piatek do lekarki, zwaze go, wezme zaświadczenie, ze moze chodzic na basen i zapytam o to siadanie. Goju, dobrze ze z malym ok. Mój w dzięn ślicznie zasypia, w nocy tez - szkoda ze na tak krótko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak was czytam i czytam widzę ze wasze szkraby mają problemy z kupką ...w sensie robia ja co kilka dni... po pierwsze: musicie dawac im duzo picia - bo jak zdążyłam przeczytyać djaecie im duzo stałych pokarmów: kaszek -kleików - słoiczków owoce i warzywa..dlatego maluchy maja kleiste kupki i robią je tak zadko :( pamietajcie : ---- duzo picia ze słoiczków działanie rozluźniające na kupkę mają: - sok ze słodkich jabłek hipp -sok jabłkowo - winogronowy z hipp -sok czarna porzeczka- jabłko z hipp -nektar sliwkowy z hipp - nektar brzoskwioniowy z hipp z jedznia rozluźniajaco działają: -pierwsze jabłka z hipp - gruszki williamsa z hipp -jabłka i gruszki z hipp - morele z hipp -śliwki z hipp z obiadków tak działają: - krem ze szpinaku z zimniakami z hipp poza tym --->> cwiczcie z maluchami rowerek - to tez pomaga na peretlystyke jelit pamietajcie ze marchewka zbija kupkę wiec nie dawajcie marchewkowych rzeczy codziennie, a co drugi dzien... i musze prtrzyznacze wasze dzieciaczki to jakies głodomorki - :) czytałam wasze żywieniowe plany dnia - strasznie czesto im dajecie duze porcje jedzenia... mój je o połowe mniej niz wasze szkraby - ale bardzo duzo pije... kupke mamy regularnie co rano i czasem sie trafi w ciagu dnia druga kupka... Gabryś za tydzien skonczy 5 miesiecy wazy 8kg i ma 72 cm .. mam nadzieje ze komus pomoge tymi wypisami :) lepiej jak dziecko co dzien jedna kupke zrobi - bo brzuszek go nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj kupka i to nawet dwie :) artigiana gratki dla Blanci z okazji 2 zabulka agate dobry ten tekst :) my wczoraj byliśmy u okulisty na tym właśnie kontrolnym badaniu po naświetlaniu i wszystko jest ok jeszcze tylko dwa razy muszę się pochwalić że słoiczki idą nam coraz lepiej :) goa29 głos oddany :) Paula musisz to przetrwać z tym nie spaniem kiedyś w końcu się to skończy i dobrze że poszłaś do lekarza( ja tam w takie żeczy nie wierzę bo wiem że mleko matki samo sie dostosowywuję ale moze jak masz anemię to ten pokarm jest mało wartościowy? tak napisałam bo mi przyszło do głowy) i najważniejsze doczekałam się pierwszego przewrotu z plecków na brzuszek i niestety go nie wydziałam bo patrzyłam w laptopa -WYRODNA MATKA ZE MNIE :( a i jeszcze co do tych kupek to ja mało co daje małemu prawie cały czas na moim mlesiu tylko a i tak jest problem z tymi kupkami :( teraz co chwila daję mu soczki jabłkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia, nie wiem jak z tym mlekiem, zapytam sie w piątek lekarki. Z drugiej strony w dzień jest dzieckiem przekochanym i cudownym - więc głodny być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dawno nie zagldałam do was... a wasze pociechy juz po 5 miesiecy maja:)ale ten czas leci... paula ile twoj franio juz waży... ja termin mam na 13 sierpnia i bede miała córeczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczku, gratuluje córci:) Franiu wazył w 19 tygodniu 7400 przy około 74 cm długosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzisiaj po południu była taka wichura, że szok !! Miałam, że pójdziemy do teściowej na kawke, ale nie odważyłam się w taką pogodę. Dzwoniłam do niej, że nie przyjdę i niby wszystko spoko, a jednak w głosie dało się wyczuć tak jakby lekką pretensję, że ona czekała, a ja oznajmiam, że nie przyjdę .. Dobrze, że dzieci jeszcze na tyle małe, że dadzą sięoszukać i tylko ich troszkę przewietrzyłam ;) dzisiaj wprowadziłam gluten - do zupki, którą im przygotowałam dodałam kaszy mannej. Mali zjedli zupkę i strasznie im smakowała zjedli uwaga ... po 220 ml na łebka :D Potem siedzieli przez chwilę w leżaczkach nieruchomi, jakby nirwanę osiągnęli :P I mimo, że jedzą duzo stałych posiłków, to z kupką problemów nie mamy - robią zazwyczaj po 2 lub nawet 3 dziennie ;) Ale to pewnie dlatego, że jak już wcześniej pisałam, daję im dużo picia - i tu popieram całkowicie to co Październik2008 napisała .. bo gdzyby tyle nie pili, to mogłoby być ciężko .. Paula, przesyłam Ci pozytywne fluidki zdrówka 🌼 Dżagusia, gratulacje dla Oliwierka z okazji przewrotu ❤️ zmykam przygotować kąpiel maluszkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długi chłop z niego paula...3kg to ładnie przybrał... ja bardzo sie ciesze ze córcia bede miała parke... a moj chrzesniak tez urosł ze go nie wiedziałam miesiac i zmienił sie niesamowicie... niestety ma skaze białkowa jest na nutramigen, wazy 6,5 kg.. zaczyna sie podnosic do siadania... cały czas go rehabilituja bo mu głowka leciała na jedna strone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paxdziernikowa mama
Paula chyba nie, bo Marysia wazy 5800 w 5,5 mcu zycia i lekarz mówił, ze mam sie nie przejmowac, ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula moj w 6 miesiecu wazył 10,600kg to jak sie lekarz na mnie darł ze dziecko bedzie otyłe-teraz ma 3lata 3 miesiace i wazy 13kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę się martwiłam, że skoro chłopcy po południu tak pospali ( 2,5 h ), to nie będą chcieli spać wieczorem, a wyobraźcie sobie, że już chrapią .. wykąpani, najedzeni i zasnęli A ja mam teraz czas dla siebie .. porządkuję dzisiaj ciuchy i wystawiam na allegro, bo już mi się szafy nie domykają a i tak w większości nie chodzę, bo albo za małe albo już mi się znudziły .. dziś na 1 polecają film \"pietnastolatka w ciązy\" - fajny polecam .. ja już widziałam, więc zaraz poszukam czegoś innego, a jak nie to może jakieś dvd .. a może dirty dancing 2 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×