Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Gość deli26
te cyrki, jakie wyprawiają teraz nasze dzieci to wina tego wstrętnego skoku....trzeba to przeżyć my obniżyliśmy łóżeczko, bo mała jedną ręką łapała sie szczebelek i głowę wychylała za łóżeczko, jeszcze nie wypadłaby, ale niewiadomo czy za dzien, dwa nie miałaby więcej siły... aha co do banana to ja czytałam już w ciązy ze nie daje sie go na początku, bo uczula.Ja jeszcze nie dwałam. Za jakieś dwa tygodnie będe kupować kubek treningowy, który polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami - w sumie racja, że nie odwołujecie ślubu. Cieszcie się sobą i tymi chwilami z Michalinką a o smutnych rzeczach zapomnijcie, choćby tylko na jeden dzień:) Co do niekapków to ja mam z aventu taki: http://www.allegro.pl/item584427329_avent_magiczny_kubek_niekapek_200_ml_2_kolory.html No ale misiek nie chce pić i herbatki tez mu nie smakują. Musze spróbować z jakimś soczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam niekapki aventu i tomme tippie, wyglądaja ok, sa ok - tylko nie dla Franka:(, butelke trenigowa tez mam z TT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami --> juz sobie wyobrazam twojego malego stworka pod lozkiem, przynajmniej kurz zbierze:) moj sie nie kula, raz sie przekrecil na boczek a potem na brzuszek to w szoku byl i wcale ale to wcale mu sie to nie spodobalo. oli sie nie usmiecha juz do nieznajomych, wstydzi sie i odwraca glowke, albo patrzy co sie bedzie dzialo. http://beanbabies.co.uk/index.php?act=viewProd&productId=424 to moj niekapek, ale narazie wiecej mnie to stresu kosztuje, a maly nie operuje raczkami jeszcze zbyt pewnie i rzuca wszystko na podloge, wiec narazie pijemy z butelki no a przede wszystkim z cyculka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to lubi trzymać kubek i go wkładac do buzi, ale się wkurza jak coś z niego leci:P No bo on chce sobie tylko pogryźć:) Pięknie! Kurwa mać! Śnieg znowu pada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli --> banan to byl pierwszy owoc jaki dalam i maly go strasznie lubi. do reszty podchodzi z dystansem albo pluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka, a nie za szybko na takie niekapek? będę musiała sprawić Miśce taki jak dzieciaczki piją. uciekam uspać szkraba bo piszczy w łóżeczku niemiłosiernie! na psacer nie wyjdziemy bo pada śnieg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - a banana się gotuje czy na surowo? bo w niektórych przepisach jest żeby gotowac, no i zgłupiałam:) A z kulaniem to moja myszka na boki non stop się przewraca i dupa już jest odwrócona do góry ale blokuje się raczką. I przez to nie może się przewrócic na brzuch i się wkurza. A jak go położe na brzuszku to się cofa do tyłu i obraca wokół własnej osi:D I zawsze mi zlezie z koca mimo że jest to spory koc! Wzięło mnie na wspominki i oglądam sobie zdjęcia od jego urodzenia. Ach jak to szybko minęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja --> na surowo, rozmaziujesz widelcem, mozesz dodac troszke mleka. kami --> niekapek mozna od 3 miesiaca, moja srodowiskowa sama mi kazala miesiac temu zaczac malego trenowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój śpi i spi... Już 3 godziny! Na spacer to chyba wyjdę wieczorem:P I sama musze iść bo moja kumpela, z która zawsze chodzę już wyszła. Nie wiem, co mu się porobiło, że tyle śpi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goju - mój tez wiecej teraz spi, zauważył chyba, ze sen jest dobry. rano spi kolo 2 godzin, po poludniu godzinę, wieczorem tez sobie drzemie + jeszcze czasami na spacerze. Jeszcze niedawno spał maks po 40 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja Miśka zasnęła w końcu! obszukałam wcześniej 3 razy mieszkanie bo poszukiwałam smoczka Michalinki i nigdzie nie mogłam znaleźć! coś mnie tknęło i i znalazłam smoczek w kapturze Michaliny :) :) :) tak się kulała, że smoczek ulokował się w kapturze!hi hi hi! oj dobrze, że mam tą Misię, to chociaż człowiek się uśmiechnie w te smutne dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo --> wyslalam ci zaproszenie na facebooku:) czy ktoras z was ma tam jeszcze konto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i śpioch się obudził:) Ale na spacer nie idziemy, bo wieje, pada, brrr... paula - to twój dużo śpi w dzień, może dlatego źle śpi w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Kami - bardzo mi przykro... :( falsa - wlasnie widze, fajna niespodzianka :) U nas jak zwykle, noc spokojna i pobutka nieco po 6stej. Jutro biore sie za gotowanie innych obiadkow niz zwykle, tych co podalyscie przepisy ostatnio.. Bo malemu chyba sie znudzi ta marchew z ziemniakami i cukinia..! A tak wogole to damianek dzisiaj strasznie marudzi.. chyba cos zwiazane z zabkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie :) Kami25 bardzo mi przykro i poniekąd wiem co przeżywasz bo my byliśmy na pogrzebie w zeszłą środę a zmarł mój teść (a dokładniej to lekarze go załatwili :( ) I to, że mamy Damianka to chyba jakoś mój mąż przeszedł to \"łagodniej\" o ile można przeboleć śmierć ojca łagodniej :( Trzymaj się Kami i wież w to, że na tamtym świecie jest lepiej i się już nie cierpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goju - próbowałam go przetrzymywac , ale to nic nie daje. Poza tym "ksiazkowo" dziecko w tym wieku powinno spać 14 godzin w ciagu doby. To on gdzies tyle spi. Ale cmoka bułę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo --> ale sie twoich zdjec naogladalam, wogole to jestes super laska :P paula --> u mnie moze sie zbierze z 12 godzin razem, moze nawet mniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - dzieki ja wlasnie twoje ogladam, i potwierdzaja fakt ze ty tez! ;) jesli chodzi o spanie to u mnie pewnie razem spi z 15/16 godzin na dobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) falsa myślę że dziewczyny się zgodzą i wynajmiemy sobie samolot i razem z dzieciaczkami wpadniemy do ciebie na weekend poużywać troszkę tej twojej wiosny :P kami wyrazy współczucia -trzymaj się kochana i dobrze ze ślub będzie artigiana gratki dla Blani za pojednanie się z niekapkiem :) mój synuś ładnie się już obraca z plecków na brzuszek czasami rączka mu się sklinuje ale walczy aż do skutku niestety w grę wchodzi tylko obrót w lewą stronę w prawa narazie się tylko kula ...a z brzuszka narazie mu się nie chce obrazać bo bardzo lubi tak leżeć. Noce ostatnio sie pogorszyły ale tylko troszeczkę -jedno wstawanie czasami 2. Niekapek ,butelka ,soczki ,herbatki- to już mamy opanowane... słoiczki już nawet wcina z apetytem bez większego ubrudzenia się. Z kupką nadal problemy ostatnio zrobił taką zbitą że szok -jutro jesteśmy umówieni z tym problemem w przychodni na popołudnie a rano idziemy prywatnie do dermatologa bo te plamki mu nadal nie schodzą mimo mojej ścisłej diety :( i boję się że zostaną mu blizny a to jest na buzi więc tym wiekszy dramat by był. Kamika25 oczywiście że pamiętamy- gdzie byłaś jak cię nie było? acha i chce wam powiedzić ze jak czytam wasze posty o tym skoku to już na samą myśl się boję jak u mnie się zacznie to wy już prawie będziecie go miały za sobą :( pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytam Was na bieżąco ale nie mam nic ciekawego do pisania :( A od początku marca to teść był w szpitalu i nie było nawet ochoty na pisanie a jak zmarł to już ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanawiam nad dziewczynami, które z nami przechodziły ciążę: Nisia, ProVitamina itp. MamaMalwiny też sie dawno nie odzywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - no to jak on sam ci zasypia to sie nie da faktycznie przetrzymać. kamika - pewnie że cię pamiętamy:) A ja wcinam frytki a za godzinę na aerobiku złapie mnie pewnie mega-kolka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×