Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

pazdziernikowa mama --> no bo to on no to wyglada jak on :P. moja tesciowa i jej jeszcze 2 pozostale wnuczki robia szalik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazdziernikowa mama --> no i fajnie ze sie w koncu odezwalas! a z mezem masz tak ja ze swoim, 3 razy w tygodniu konczy o 20 , ale jest w domu o 21, raz w tygodniu pracuje jeszcze w klubie na drzwiach wiec przychodzi z pracy, zje obiad, przebiera sie i idzie do pol nocy pracowac. no coz, takie zycie.. no i goja znowu nas zaniedbuje. ciekawe jak tam u niej z mezem bo nic nie mowila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samochód naprawiony:) o pażdziernikowa mamo, zagladaj do nas częsciej. To Marysia juz kawał kobitki! Franek u ciotki grzeczny, ale zasnął jej dopiero 0 15 i spał 2 godziny, czyli bedzie latał do 23:/. I zjadl tylko herbatniki. Oczywiscie jak przyszłam to miał wpięte spinki i korale na szyjce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa he he no to oli jest sławny :P i gratki z okazji kolejnego zabka pazdziernikowa mamo fajnie cie znowu czytac paula ciekawe co tym razem ci siadzie jak juz wszystko naprawiłas a z tym kacikiem to rzeczywiscie drogo ale wrocisz do zycia ,do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nadrobiłam czytanie :) w skrócie: my też myjemy nenedent pastą i Miśka zawsze myje ze mną ząbale i czasem w dzień jak jest w łazienice i woła mniam mniam i wyciąga rączkę po szczoteczkę, z nocnikiem nie idze na za dobrze i też zostawiam na wakacje tą sprawę ;) co do smoka niech ma- ja to jeszcze od pieluchy będę musiała ją oduczyć zasypiać. Co do przytulania to zależy jaki ma dzień ;) ale ogólnie lubi się poprzytulać i jak M. np daje mi buziaka to Miśka odrazu biegnie i nam daje :) -ja1210--->witam :) moja Michaśka jest z 19 pażdziernika, a ja jestem z okolic Słupska. falsa-->no proszę jakiego masz Gwiazdora w domu :) super ma ten kolor włosków :) a Dobranocy Ogród Michaśkaa uwielbia bo leci to na Cbeebies,ale Teletubisie to i tak numer 1 :) gratulujemy ząbka :) paula-->ale się uśmiałam :) wyobrażam sobie zachwyconą roześmianą buzię Franka jak sięga po cyca :) gratulujemy ząbka :) artigiana-->a co to za książka ta naznaczona?? super, że wyniki w porządku!! uffff maglasom-->super masz synka :) ponoć chłopcy zaczynają później gadać co jak widać nie zawsze jest prawdą :) anioleczek, deli--> jak samopoczucie? październikowa mama-->jak przygotowania do ślubu? wybrałaś sukienkę? wisienka--> jak tam u Ciebie?ale przeżycie miałaś! goja-->jak tam z mężem? ciekawa jestem Twojej łazienki :) asiurka-->tez jestem zdania,ze trzylatkowie spać w dzień muszą,choć chwilkę kogo przegapiłam to sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dzieffczyny :) witajcie wszystkie pozostale dziewczyny :) nie pisalam, bo u nas tez panuje przeziebicho i z malym dzisiaj u lekarza bylismy. ogolnie jest ok, ale ma straszny kaszel:( jak ja.. ehh co do dlugiego karmienia.. to szczerze mowiac uwielbiam karmic.. dlatego robie to tak dlugo Czuje wtedy taka wielka wiez z Aleksiem Choc prawde mowiac bardziej czulam ja jak byl mlodszy Teraz jest to nieco uciazliwe ;) wiec 16 lat mnie przeraza ;p Kami25 - nie wiem dokladnie o co chodzi, ale 3mam kciuki za Twojego maluszka :* zeby szybko wracal do zdrowka :* co do teletubisi :D codziennie rano moj R przynosi Aleksa do lozka i daje mu cycka.. jak juz troszke wydulda.. wskazuje reka na tv i domaga sie ogladania bajek ;p w sumie to jak narazie oglada tylko 2, TELETUBISIE i DOBRANOCNY OGROD (ja osobiscie wole te 2 jest troche wiecej fabuly;p) Ostatnio wyszla gazeta "dobranocny ogrod" musialam malemu kupic igi pigla na lodce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C.D ;o) dzagusia84s - super,ze dzieciatko tak dlugo spalo :) zazdroszcze.. my jestesmy z gliwic, wiec troszke dalej co do nocnika to nadal probujemy, ale rzeczywiscie.. nie jest latwo ;) jesli chodzi o zabki.. to Aleksowi wlasnie przebija sie 12 zabek ;) troche sie tego uzbieralo..:) ale szczerze mowiac z wiekszoscia nie ma specjalnych problemow - na szczescie tez razem z mamusia i tatusiem je pieknie sam myje :) i przy kazdej innej okazji rowniez.. bo uwielbia smak zelu do mycia zebow ;p no i jeszcze musze sie dopisac do nk, tak zeby sie pokazac i poznac was nieco blizej :) pozdrawiam i spokojnej nocki zycze BUZIOLE:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artigiana- dzięki:) paula- ja na 650zł za żłobek ie mogłabym sobie pozwolić ale generalnie to nie jet tak dużo.Tam gdzie miałam pracować brali 1200zł za całodniowy pobyt...co wcale nie przekładało się na standard tego miejcsa. Upewnij sie jak liczne będą grupy i jak to wszystko bedzie wyglądać. Ale powiedz mi jak Ty tego Twojego cyckoluba tam zostawisz? falsa-gratuluje ząbka i zamawiam ciepłą czapeczkę u Ziutka pazdziernikowamama - ja od zawsze uważałam że praca nauczyciela jest idealna dla matki i pani domu.Poza tym jak sie to kocha to zawsze sprawia przyjemność - choc na pewno bywają cieżkie chwile. Ja nie będę miała az tak dobrze na razie bo po 6-7 h bedę pracować ale i tak jestem szczęśliwa że znalazłam ta pracę.Od czegoś trzeba zacząć... wisienka- jak tam Zuzia juz wszystko ok?jakaś trzydniówka czy co to było? ja 1210- zdrówka życzę i pokaż się na nk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisalam sie do nk, teraz czekam na akceptacje ;) przy okazji, czy ktoras z w as wie moze o jakis spotkaniach mam ? ponoc w w-wie sa takie fajne spotkania z dziecmi Ale tutaj niestety o niczym takim nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagudia - mam nadzieje, ze teraz koniec psucia:) asiurka, ja go tam chce zostawic dopiero za rok:P, wiec moze sam się odstawi?:) A ten klub/żłobek jest nówka sztuka, jeszcze nie byłam tam oglądać, ale ponoc super i małe grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami - Nzanaczona to kolejna wampiriada. To jest pierwszy tom syklu Domu Nocy. Ale wręcz szczena opada jak sie to czyta. Zupełnie inne spojrzenie na sprawę wampiryzmu. Taki cykl dla młodzieży ale bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula- a sorki nie doczytałam a pomyślałam że jak już o zapisy pytasz to że już wkrótce...:P to w sumie lepiej, że za jakiś czas- będziesz mogła podpytać innych rodziców. U nas zamieć jak cholera...a ja mam sama do pracy jechać.Bo ja to jestem z tych "baba za kierownicą".Prawo jazdy mam dwa lata ale przez ciaże nie jeździłam wcale, potem siedziałam z małym, a teraz sram po gaciach jak mam za kółko wsiąść. Ale tak pomyślałam że jak już bedę MUSIAŁA do pracy jeździć too w końcu się nauczę- szkoda tylko,że trafiło na taki ciężki okres na drogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas słonko świeciło i byliśmy 30 minut na spacerku. Tylko tyle, bo nadal gile wiszą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiurka - jakbym czytala o sobie ;) wprawdze zrobilam prawko zaraz po urodzeniu malego,ale ciagle siedze z nim w domq.. i niewiele wychodze A jak juz np jezdzimy do sklepu to oczywiscie moj R prowadzi. przez to,ze tak malo jezdze zawsze mam obawy przed wejsciem za kolko.. ale jak juz wsiade Odzywam ;) ostatnio obiecalam sobie,ze conajmniej raz w tyg przejade sie;p ale teraz wszyscy jestesmy przeziebieni i znowu to odkladam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daaaawno temu robiłam prawko - 15 lat temu...., ale 2 lata sie przyzwyczajałam do jeżdzenia, na dodatek miałam starego malucha, tóry co chwila sie psuł:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. melduję się! witam nową koleżankę! u nas znów zamiecie śnieżne...brrr...o sankach nie ma mowy mała śpi a ja siedzę w bilansie po uszy. już mam dość :P a taki miałam zapał do tej swojej pracy mgr. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zaspy bez zmian, już nie pamiętam kiedy byłam w mieście wózkiem z mała.Tylko wychodzimy na nogach przed dom, dalej się nie da. Ja na nocnik sadzam małą tak od 8 mies i do tej pory ją sadzam tak ze 3 razy dziennie. Siusiu jest prawie zawsze, kupka prawie nigdy, bo ona woli się załatwić w czystą pieluchę, umyta po kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-ja1210---> chodziło o mojego siostrzeńca, a nie o Michasię :) artigiana-> czyli super książka. Zorientuję się czy u nas w bibliotece mają :) dzięki na info ja mam prawko 5 lat i lubię jeździć, ale nie w taką pogodę. Mój M.nawet by mi nie dał samochodu! u nas zamieć śnieżna, więc siedzimy w domu. Miśka śpi, a ja organizuję wyjazd do Łodzi za tydzień na koncert Depeche Mode :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pada deszcz, ja juz ten snieg wole bo wtedy przynajmniej cala rodzinka moja sobie przy kominku siedzi - dzien wolny od pracy, fajnie tak :P. ja mam prawko od ponad 10 lat, najpierw jezdzilam takim rozklekotanym maluchem, potem cinquecento, potem sportowym hyundaiem, passatem i teraz 307. bardzo dobrze sie czuje za kolkiem i nie wyobrazam sobie nie miec prawka. a tak apropo samochodo to jestesmy wlascicielami 3! bo moj bardzo madry R kupil wczoraj na ebayu bo czegos nie doczytal i przyszlo do zaplaty 2,5 tys funtow! i teraz probuje to odkrecic i powiedzialam mu ze ma zwalic na mnie ze ja nie rozumiem angielskiego i pomieszalam - taki on wlasnie madry jest.. a samochod nie powiem ze fajny wybral haha. ja 1210 --> fajnie ze bedziemy mogly sobie was obejrzec :). a ile masz lat? mlody dostal od taty taki maly bilard szeroki na metr tylko ale pewnie za kilka lat bedzie mu sie podobal, przecenony z 50 na 10 funtow wiec fajna sprawa, wyglada jak prawdziwy. kami --> co to znaczy ze by ci nie dal samochodu? po prostu bierzesz! conqita --> jaki masz temat pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wychodze z Frankiem na nogach, bo chodniki odśniezone pół na pół, czyli raz można sankami, raz się nie da, raz można wózkiem, raz sie nie da..... co do samochodu - mój maz ma prawko 10 lat i wyobraźcie sobie, wogole nie jeżdzi - tylko ja!. Wiec czy pogoda, czy noc - nie mam wyjścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 1210 --> zaakceptowalam cie do nazej klasy, przyjmij zaproszenie do znajomych! aleks jest boski :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa-->ja bym nawet nie chciała ;) oczywiście ostatnio śnieżyca mu nie przeszkadzała, żebym jechała bo wypił sobie z kolegą to wtedy odda samochód ;) a jaki R. kupił samochód?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 mamusiek jest w naszej klasie z naszego października! a tu udziela się z 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam (na roczniki) 24 lata :) i tez jestem z pazdziernika - jak nasze dzieciaczki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×