Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Niestety Dziewczynki... Ani @ jak narazie nie ma , ani dwóch kresek nie ma, buuuuu :( Odezwę się póxniej, ale byłam chyba zbytnią optymistką, żeby tak w pierwszym cyklu staranek. Kamila odzywaj się.... Całusiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki 🖐️ Ja wlasnie czekam do 8.00 zeby ta cholerna apteke otworzyli ;) @ poki co nie dostalam, brzuch tez tak dziwnie przestal pobolewac, teraz mnie plecy bola, hehe sie przenioslo ;) Tak ok 8.10 mozecie sie spodziewac wiesci ode mnie. Miumiumiu jak tam? 3mam mocno kciuki za dwie kreseczki 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna..jka mam dosrosłego syna, więc możemy sobie podać łapkę... instynkt maciezyński rządzi się swoimi prawami... ja mam tak samo jak TY....i chcę zawalczyć. Pierwszy cykl staranek i nici...:(( ale będę próbowała dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila🌻 Agusia 🌻 no takie życie... Trzęsłam się jak osiaka jak ten test robiłam, to był pierwszy raz...więc same rozumiecie :( No cóż...teraz czekam na @...nadzieja umiera ostatnia... Kamila całusiam Cie mocno i chociaż mam nadzieję OGROMNĄ, że Tobie Kochana się uda....szczerze Ci tego życzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu - dla Ciebie kochana pocieszajka : http://img86.imageshack.us/img86/9610/sunflowers2uh1.jpg mam nadzieje, że link wejdzie...🌻 Agusia - w nawiasy kwadratowe, o takie [] wpisujesz słowo "serce" albo "kwiat" wszystko bez spacji Kathreen - jak u ciebie???????? zaraz ci sprawdze nazwę tych prochów. kamilka.......TRZYMAM KCIUKI!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja tez jedna krecha :( Nie mam sily juz, zyc sie normalnie odechciewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś pokopałam...potem spróbuję lecę do pracy BUZIAKI DZIEWCZYNKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh dziewczyny - tak mi przykro :( Ściskam Was bardzoooo bardzoooo mocnoooo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu dziękuję za pocieszajkę...w pracusi mam takie rzeczy zablokowane, zobaczę w domku ❤️ Kamila łączę się z Tobą w bólu...teraz czekamy na @....może nie przyjdzie, co??? Napisałam....nadzieja umiera ostatnia. Mocno Cię całuję Kochana i przytulam... Jakby co, to się nie poddamy :):) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kthreen -prochy sie nazywają TERTENSIF SR i są generalnie przede wszystkim na obniżenie ciśnienia, więc jeśli już maszniskie to podejrzewam, że sa niewskazane. Przy okazji działają odwadniająco. Daj znać jak po wczorajszej wizycie. Agusia - dobrze zrobiłas - tylko wywal "" Kamilka, Miumiumiu - tak to z tym testowaniem bywa, wiem jakie to ogromne rozczarowanie. Pomyślcie sobie, że nastepny cykl przed wami, następne przytulanka no i jeśli uda się w przyszlym cyklu to będzie super prezent Gwiazdkowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, miumiu pewnie ze sie nie poddamy, ale kurcze ilez mozna :( Cala droge z apteki mowilam ze jak bedzie negatywny to nie jest najgorzej, bo wole w grudniu niz w listiopadzie urodzic, bo zdaze sobie prawko zrobic, bo sie juz przeprowadzimy itp itd a jak zobaczy\lam jedna kreche to nagle wszystko bylo niewazne, najwazniejsze bylo to ze nie jestem w ciazy :( Ja juz nie wiem co mam zrobic zeby zajsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Kamila i miumiu dopóki nie przyjdzie jest szansa,test mógł wyjść negatywny bo może jest za malo LH w moczu takze glowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu🌻 kamila82🌻: tak zupełnie pewne,to będziecie jeśli wystąpi @ test może być zbyt mało czuły a poza tym,to maluch ma prawo wybrać sobie sam czas i porę na przyjscie:) może teraz im nie pasowało buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila - to jest twój 4 cykl starań, tak samo jak mój - a miumiumiu to wogóle pierwszak!;) Nie odrazu Kraków zbudowano - powiem wam, że wśród moich zaciążonych i dzieciatych znajomych - a mam ich naprawdę sporo - tylko ta moja najlepsza przyjaciółka zaciążyła na dzień dobry, ale ona chwilę przed odstawila pigułki i chyba miala mega owulację z odbicia. Reszta żuczków cwiczyła średnio rok czasu - tak więc my do tej średniej to jeszcze nawet się nie zbliżyłyśmy. Tak sobie myślę, a myślę o tym bo chyba TZ jednak będzie miał to RTG i chyba pauzjemy na 2 m-ce - że to jest czas dla nas, żeby zadbać o siebie, przygotować organizm do ciąży, poukładac wszystko, uspokoić się. Apropos - dzieki dziewczyny za podzielenie sie doświadczeniami w sprawie schodów i kamka 🌻 dzieki za sprawozdanie z cc. brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ DZIEWCZYNKI:) Dopiero teraz moglam zajrzeć co u Was, no przykro mi strasznie, ze sie nie udalo :( ale może za wcześnie na te testy, przecież @ nie ma, to wszystko jest mozliwe. No kochane główki do góry, proszę sie nie zalamywać, będziemy walczyć dalej. Samanta, przykro mi, może teraz to będzie ten szczęsliwy cykl. Anna6889 🌻 witaj, fajnie, ze trafiaja tu tez mamy \"późniejsze\" Możemy sobie łapkę podać, a wiesz, że razem raźniej;) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila82 - z pracy
Hej dziewczyny. Myslalam duzo jadac w autobusie i stwierdzilam ze nie ma sie co zalamywac macie racje, dopiero 4 cykl. Wazne ze mam kochaną połówkę ktora zawsze mnie wspiera i pociesza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Miumiumiu 🌼 Kamila 🌼 Przykro mi ale tak jak pisza kolezanki, nadzieja jeszcze jest poki @ nie ma! Test moze byl malo czuly.. Ja mowilam wam ze zrobilam 3 dni przed spodziewanym @ ale bym to taki test \"specjalny\" na \"przed\".. Taki naj naj naj czulszy. Miumiu - @ mial przyjsc dzisiaj nie? A Kamila nie pamietam kiedy mialas termin? Buziaczki dziewczyny, trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila82 - z pracy
Hej Karo 🌼 Ja mam niedostac @ 1 marca czyli w sobote. Wiec niby jeszcze jest czas. Testowalam Quick Vue, ponoc mozna nim wczesniej testowac. A Ty jakiego uzywalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila: ja robiłam tym samym i pozytywny wyszedł dopiero 6 dni po terminie @ wcześniej robione pokazywały wynik \"negatywny\" lub \"nieprawidłowy\" ::O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za granica i jest tutaj taki test elektroniczny - \"ClearBlue précoce\" , a precoce to znaczy wczesny. Nie wiem czy sa takie w Polsce. Nawet na tym tescie pisalo ze szansa na odkrycie ciazy jezeli jest sie rzeczywiscie w tym stanie wynosi 50%... A ty test zrobilas dwa dni przed terminem @, wiec nic nie wiadomo. Na kafe czytalam o przypadkach u dziewczyn ktore testy byly negatywne do tygodnia po terminie a byly w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka - wspolczuje, trzymaj sie, jutro bedzie o wiele lepiej (z mezem! :) ) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu kamila82 - szkoda że nie ma dwóch kresek - ale testy domowe są zawodne i mogą się mylić, tak że jeszcze jest szansa na dzidzię w listopadzie :) Za to pewne na 100% są testy z krwi - jedno badanko i wszystko jasne. A mi temp zamiast wzrosnąć po owulacji to spadła - zastanawiam się czy rzeczywiście owu była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×