Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Rzeczywiscie laski z was nieziemskie, przepraszam ze odpisywanie tyle trwalo ale nasz pan robotnik po nas przyszedl zebysmy zobaczyli jak nam profile na stelazu WC zamontowal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila..o widzę, że też cos w domku działacie. odpisałam Ci... Super dziewczyna z ciebie i też Laska i tworzycie fajną parę, pasujecie bardzo :):) Witam nową Miss Topicu... bo tu same ładne są...hehe Kto nie dostał zdjatek niech sie zgłasza... albo niech przesła, mój mailik jest w opisie na moim nicku. fajnie, że jesteście :) Aga faktycznie 3 zmiany to koszmar w pracy... może cos poszukasz, dzisiaj czytałam, że z pracą coraz lepiej i w ogóle bezrobocie spadło do *8%, bo jak będzie brzusio to co? L4 najlepiej :):) a w ogóle takie zmiany to dl Kobietki nie wychodzi na zdrowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia masz pelna skrzynke i mi zwrocilo mojego maila co Ci wyslalam ze zdjeciami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki miumiu i wzajemnie ;) Zreszta na wszystkich zdjeciach ktore dostalam pasujecie do swoich facetów ;) Jakos tak sie chyba ludzie dobieraja, my nalezymy do tych miśkowatych ;) :P A co z reszta dziewczynek? Podajcie maila lub wysylajcie na moj: kalcia82@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia ale masz sliczną córenkę :) a jaka podobna do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melcia-taka młodziutka laseczka Jesteś śliczna fotka... Miumiu piękny ogród i super babeczka Jesteś no i ten biust....pozazdrościć!!Nie mówiąc już o ogrodzie , ja na razie jestem w trakcie załatwiania kredytu na działkę....marzy mi się kiedyś dom..i taki ogródek..piękny 🌼 mataii laseczka z Ciebie dziękuję za fotki cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Melcia wszyscy mówią,że do Męża ;) ale ja wiem swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia to fotka z zeszłego roku, wiem że młodo wyglądam - do tej pory nieraz mnie proszą o dowód hehe a w maju skończe już 24 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieję, że w listopadzie lub w grudniu na świat przyjdzie i moje szczęście :) zobaczymy czy za pierwszym razem się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Ci tego Kochana mi wtedy się udało za pierwszym razem...Trzymam kciuki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę dziewczynki...będę jutro.....wysłałam fotki buziaki miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie teraz za drugim razem się uda :) będziemy wszystkie trzymać kciuki. Uciakam filmek ogladać ale zajrze do was jeszcze póżniej. Buzaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za zdjecia, swoje juz odeslalam ;) Melcia mlodziutko naprawde wygladasz ;) Agusia piekna córa! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia córcia ładna jak mama:) Kamila fajna z was para, ładnie razem wyglądacie:) fajnie wiedzieć jak wyglądacie, kurczę ale czuję się przy was nijaka... miumiumiu dlatego właśnie nie chcę teraz szukać nowej pracy, bo jak się uda to pójde na zwolnienie, tu mam choć umowe na 2 lata, a jak pójdę do nowej pracy to pewnie okres próbny a potem nie wiadomo mogę zostać z niczym dlatego męczę sie w tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wpadnę dopiero wieczorem bo cały dzień spędzę na uczelni miłego wieczoru i udanego weekendu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aga, co Ty dziewczyno wygadujesz, jaka nijaka? Ja to przy was moglabym sie kompleksow nabawic ;) A małpy nadal nie ma, mam jakies takie upławy od czasu do czasu ale zadnych plamien ani nic. A bylam pewna ze do wieczora dostane po tych bolach, widocznie chce mnie zaskoczyc w inny sposob, ale ja jestem przygotowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila...ja tez ciagle nie mam @...ani plamień ani nic.... tak podgladam Was i Matrixa :).... jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kAMILA82 BARRDZO LADNE ZDJąTKA FAJNA LASECZKA Z CIEBIE!!!MłODZIUTKA NO ALE 25 LAT W KOńCU!!!! A MOżE TA @NIE PRZYJDZIE BYłOBY SUPER CZEGO żYCZę OCZYWIśCIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Paniom :) Ja od 7 dziś w pracy siedze ehh niestety moja kolej na sobote przyszła, a wy pewnie wszystkie sobie sacznie śpicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka naprawde piekna z Ciebie dziewczyna, kurcze no jak ja blado przy was wychodze ;) A małpa przyszła z samego rana, obudziła mnie o 7.00 wielkim bólem brzucha, ale ketonal wzielam, bo oczywiscie kierowana nadzieja do konca nie kupilam ibupromu wierzac ze nie bedzie mi potrzebny ;) Milego dzionka wam zycze, u mnie leje deszczem niemiłosiernie, a na dole wyprowadzaja przez okno jakas sasiadke i hałas niesamowity.. A ja kawusie a potem lece z moim Miskiem na zakupy ;) Aha i stwierdzilam, ze po @ ide do ginekologa spytac co jest nie tak. Jako ze mamy fajna pania ginekolog, ktora udziela sie rowniez na naszym dzielnicowym forum, to jestem dobrej mysli, strasznie sobie kobietki ja chwala, w razie jakis niejasnosci, zawsze mozna dopytac na forum a ona chetnie udziela informacji ;) Patrzcie, jak ta technika poszla do przodu ;) Pozdrawiam kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelke ;) A Ty miumiu sie tam czasem nie daj tej cholernej @ i stawiaj opór ;) 3mam kciuki ;) Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....4...........28.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka..........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1..........26.0 1... valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........28.02 . ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22......7..........25.01 .. ...Podkarpacie Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie Agusia79......Agnieszka.......29.....2............08.03. .....łódzkie ashia..........Asia...............25.....1...........05. 03.....Wawa virtualia......Lucy..............29.....0............... .........UK ania741.......Magda............25.....1............03.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....3............24.02.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............18.0 3.....podlasie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale jestem zakrecona :P Zapomnialam poprawic numer cyklu :) I dzieczwynki usunelam z tabelki te ktore sie nie udzielaja w gole juz, jak sie pojawia i beda mialy ochote to wciagniemy je z powrotem do tabelki ;) Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........28.02 . ...ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie Agusia79......Agnieszka.......29.....2............08.03. .....łódzkie ashia..........Asia...............25.....1...........05. 03.....Wawa virtualia......Lucy..............29.....0............... .........UK ania741.......Magda............25.....1............03.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....3............24.02.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............18.0 3.....podlasie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melciu dzieki, ale juz sie pogodzilam z tym po tescie, oczywiscie chcac, niechcąc nadzieji troszke jeszcze mialam ale wiedzialam ze sie nie załamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobrerek :) Wstałam :) pije kawusię :) i ciagle @ nie mam.... Żle spałam bo wyczekiwałam podświadomie tego spodziewanego wiatru, a tu cisza i spokój :) bardzo sie wiatru boję, ciagle myslę, że mi dach zwiewa z domu, chociaz nigdy sie tak nie stało... na 11 jedziemy zobaczyc taki domek jeden na fajnym osiedlu...troche to w sferze marzeń, bo tani nie jest, ale kto zabrania marzyc , co nie :) 🌻 Miłego dzionka Dziewczyneczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×