Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Aga -> przykro mi z powodu @. 🌻 trzymaj się dzielnie. Przy okazji mam pytanie - w tabelce masz wpisane podkarpackie. Czy to przypadkiem nie jest miasto na literkę \"J\"? Pytam z ciekawości bo to są moje rodzinne strony :-) Mataii -> u nas to wygląda bardzo podobnie do sytuacji którą Ty opisałaś. Najgorsze jest to, że bardzo rzadko razem idziemy spać, ja lubię się wyspać więc czasem już o 22 w łóżeczku. Ciężko w takim układzie z tymi naszymi starankami. Ale muszę przyznać, że od kilku dni wieczór spędza ze mną i nawet kładziemy się spać ok.północy więc jakiś malutki postęp jest :-) Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia..............29....5...........03. 04....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........12.04... .łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia....................2.......... 01.04 ...ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie Agusia79......Agnieszka.......29......2............08.03 . .....łódzkie ashia..........Asia...............25.....2...........05. 04........Wawa virtualia......Lucy..............29......0.............. . .........UK ania741.......Magda............25.....2............30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4............28.03.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............18.0 3.....podlasie anna6889......Ania.............39.....2...........16.03. ...dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....8...........1-3.04....śląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki! Miłego dnia Wam życzę. Aga - przykro mi z powodu @. ... Wiecie co... kupiłam wczoraj za Waszą radą wiesiołek no i zobaczymy czy coś da. Zaczęlam brac od wczoraj 2 razy dziennie po 2 tabletki. Kucze gdyby mi ktoś rok temu powiedział,ze będe brała wiesiołek, chodziła na monitoring cyklu, przechodziła badania hormonalne... Ja myślałam, ze raz się bzyknę i będę w ciąży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Laseczki :) Aga...🤗 🌻...przykro mi :( Może Mataii ma rację, tez o tym czytalam... Trzymaj się Kochana. Kathreenko...:) tak to jest, tylko wpada się łatwo jak widać ( z wyjątkiem takich Szczęściar jak Karo :), pozdrówka). To będzie moje drugie staranie (jak w ogóle będzie bo narazie są grane oddzielne sypialnie) więc jak narazie jest bromergan i znowu w piatek mam monitorowanie... a później we wtorek znowu. Dobrze mam z tą Kliniką... Jak tu czytam to naprawdę powinnam się cieszyć. ładna pogoda, to jedyne co mnie dobrze nastarja, no i to, że mogę się tutaj wygadać i pożalić :( Miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathreen ja tez myślałam że wystarczy raz.... ashia nie wiem czy chodzi ci dokładnie o to miasto o którym myślę ale jeśli tak to nie mieszkam w nim tylko w okolicach pochodzisz z podkarpacia??? :) my bardzo wcześnie \"sypiamy\";) bo jak idę na noc to kładziemy się koło 20 do łóżeczka a jak mam pierwszą zmianę to też chodze szybko spać więc o 20 gasimy telewizorek i łóżeczko, potem ja idę spać a mój mąż ogląda telewizor:) teraz w zimie to nie problem, ale w lecie u mnie wszyscy chodzą spać późno i dopiero po 21 jest spokój, mieszkam z mamą siostrą szwagrem i ich 3 dzieci więc w lecie będzie problem z bzykankiem i to jest jeden z powodów do szukania nowej pracy, drugi to taki że pękają mi żyłki na nogach z tego stania 8 godz, z tego to moge najwyżej żylaków się nabawić:( smaruję maściami i biore rutinoscorbin ale to i tak nie pomaga do końca:( wypłakałam się w niedzielę i dziś tylko troszkę rano, teraz już jest lepiej choć wieczorem jak wrócę i przytulę się do G. to pewnie łezki znów polecą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....5..........8.04.. ..podkarpacie madu..........Asia..............29....5...........03. 04....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........12.04... .łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia....................2.......... 01.04 ...ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie Agusia79......Agnieszka.......29......2............08.03 . .....łódzkie ashia..........Asia...............25.....2...........05. 04........Wawa virtualia......Lucy..............29......0.............. . .........UK ania741.......Magda............25.....2............30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4............28.03.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............18.0 3.....podlasie anna6889......Ania.............39.....2...........16.03. ...dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....8...........1-3.04....śląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga -> chodziło mi o Jarosław. Nie mieszkam tam, ale chodziłam tam do LO. Praktycznie cała moja rodzina mieszka w tamtych stronach. W niedzielę się tam wybieram, bierzemy tydzień urlopu i śmigamy odpocząć torszkę od miasta. W Wawie pięknie świeci słoneczko, a ja zmykam do kosmetyczki. Miłęgo dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi też, mieszkam w okolicach tam też pracuję, i też chodziłam tam do lo do Kopernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-> ja chodziłam do geodezyjnej :-) Dobra idę bo się spóźnię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga i Ashia - przykro mi... Naprawde nie wiem co wam powiedziec bo latwo mi mowic... Buziaki! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo to było zbyt pięknie żeby mogło być prawdziwe:( ashia jestes rocznik 83 czy 82??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAM WIADOMOść PLAMIENIE USTAłO ZROBIłAM TEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I JEST POZYTYWNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BARDZO SIę BOJę CZY WSZYSTKO JEST OK TERAZ JESTEM PRZEZIęBIONA I CZY TEST MOżE SIę MYLIć???ALE W SZOKU JESTEM A WCZORAJ MOJA CóRCIA MóWIłA-MAMO JA CHCę MIEć RODZEńSTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Strasznie się cieszę :):):):) Trzymam kciuki Kochana, jak miło jest się dowiedzieć, że komus się udaje i jest szczęśkiwy :):) Całusiam Cię ciepło i czekam na pomyslny rozwój wydarzeń :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dZIęKUJę MIUMIU KOCHANA JESTEś TERAZ OBMYśLAM JAK UROCZYśCIE POWIEDZIEć TO MężOWI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jak się cieszę... baaaaaardzo :):) Ja zawsze marzyłam, że zakupię maluteńkie buciczki :) Może to oklepane, ale dla mnie by to były pierwsz buciczki i to na mnie działa :):) Podziel się z nami co miłego Ty wymyśliłas :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AUSIA chcesz mieć mnie na sumieniu???? Jak to przeczytałam to ciśnienie mi tak skoczyło, gęsia skórka na całym ciele!!!! Jejku jak się cieszę!!! ❤️ 🌼 Mówiłam babeczki kochane, ze niebawem u nas będzie wysyp???? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe 🌻 AGUSIA - GRATUUUUUUUUUUUUUUUULACJE!!!!:D 🌻 p.s. Dzień dobry Wszystkim!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia opisz szybciutko jak to wszystko wyglądało? Cofnełam dtrony to widziałam, ze miałaś wszystkie objawy nadchodzącej @, tak? Jak wyglądało to plamienie? Intensywne czy delikatne? Jakie miałas samopoczucie. Opisz wszystko bo jestem bardzo ciekawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia tak się cieszę :) a ja miałam przeczucie, że jednak to ciąża!!! GRATULUJE :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Agusi z gratulacjami od babeczek z kafe :) .............@@@.............@@@ ..........@@@@@@......@@@@@@ .........@@@@@@@...@@@@@@@ ...........@@@@@@.....@@@@@ ...............@@@.........@@@ ......................##### ...@@@@@@....#######.....@@@@@ .@@@@@@@@..######...@@@@@@@@ ..@@@@@@@.................@@@@@@@ .....@@@@........@@@.........@@@@ ....................@@@@@ ...................@@@@@@ ....................@@@@@ ......................@@@ ..............................## ...............................##..........### ................................##........#### ...................###.........##......##### ..................#####........##...#### .................. ######......##..## .....................######....## ..........................####..## .................................## ................................## ...............................##

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiu tak sie zajęłam Agusią , że zapomiałam Ci odpisać. I co taka zła atymosfera jak pisałaś? Nic a nic nie drgnęło między Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia -> gratuluje i trzymam kciuki, żeby wszystko było oki :-) Bardzo jestem ciekawa w jaki sposób przekażesz mężowi tę nowinę? Aga -> jestem rocznik 82, ale tak wyszło, że do przedszkola poszłam dopiero z 83. Tak więc LO to 1998-2002. Wiesz może gdzie jest Pruchnik? Jakoś żadna inna większa miejscowość w pobliżu mojej malutkiej wioski nie kojarzy mi się tylko właśnie wspomniany Pruchnik. Kilkoro moich znajomych chodziło do Kopernika, ale nie byli to raczej bliscy znajomi :P Właśnie do pokoju przyszedł mój kot z gumką w pyszczku (taką do ścierania ołówka), nie mam pojęcia skąd ją wytrzasnął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathren, Madu dziękuję Melcia kwiatek przepiękny!!!!!! Napiszę potem wszystko na razie idę do przychodni z moim przeziębieniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki:) Kochane komp mi nawalił :(i moge podglądać Was tylko z pracy:P Ale jutro już powinien być. Agusia 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 HIP HIP HUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dałaś nadzieję :D Wszystkim milego dnia, kochane nie smućmy sie, bo uda nam się, trzeba wierzyć!!! Anna, gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila82-z pracy
Ja was poczytuje po cichutku. Agusia - GRATULUJE!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathreenko...nic nie lepiej :((( a chyba gorzej nawet, w ogóle boję się pisać o tym. Bo to jest jak efekt kuli sniegowej... nawarstwia się i wszytskiego jest coraz więcej (żali, pretensji itd) eh :( zobaczymy. Teraz się cieszę Agusią i nie chce psuć miłego nastroju na topiku...:):) Melcia piękny kfiatek :P i miło, że od nas wszytskich 🌻 Hannaa 👄 juz myślałam, że nas zostawiłaś, na pozostałych naszych topikach też Cię nie widziałam, dobrze, że jesteś :) Kamila 👄 zaglądaj, podglądaj i czasami się odzywaj jak juz takie Twoje postanowionko...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila82-z pracy
Wczoraj wam walnelam posta dlugiego ale cos mi sie kliknelo i skasowalam a nie mialam czasu pisac od nowa. Ogolnie napisalam, ze z piwkiem mam podobnie jak wy, moze nie codziennie ale co kilka dni i na jednym sie nie konczy. Potem zwykle sie lekko klocimy, bo jest strasznie drazliwy. Z kompem to samo, rano oczy zaspane a juz po omacku szuka przycisku, pracuje jako informatyk, a po pracy to samo, ze mu sie nie nudzi... Najlepsze jest to, ze jest strasznym pedantem, ale to ja mam dbac o czystosc w domu, bo taka wedlug niego jest rola kobiety. Pranie, sprzatanie, gotowanie a do tego praca naleza do mnie a on z racji ze ma kilka umow zlecenia to sie tlumaczy ze przesiadywanie od rana do nocy na kompie to jego praca. Wkurza mnie strasznie jego podejscie do sprawy, bo najmniejszy kurz a on uwaza ze nic nie robie! Siedze tu z wami, przezywam wasze @ i naprawde myslami jestem z wami ale odkad nie pisze, naprawde jest mi lzej i nie mysle tyle o dzieciaczku, bede sie odzywala do was od czasu do czasu. Buzka Kochane 👄 Powodzenia 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Agusia🌼 bardzo się cieszę i gratuluje ,że Ci się udało.Mam nadzieję,że rozwiązalaś worek i teraz to brzuszki się posypią hihi. Hannaa🌼witam Cię serdecznie.Jestem,jestem,ale jakoś ostatnio mało piszę tylko więcej czytam.Już za 5 dni mam dostać@,a wolałabym ,żeby nie przyszła i siedzę jak na szpilkach.Od wczoraj bardzo bolą mnie piersi i dzisiaj doszedł jeszcze taki ból brzucha jak na @,więc już jestem zła ,żę niebawem przylezie do mnie ta małpa. Cieszę sie ,że wreszcie którejs z Was się udało i mam nadzieję,że i mnie się kiedyś uda. pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam 1h wcześniej do pracy, taka piękna pogoda, że aż się chce wyjść na spacer :-) Sama się sobie dziwie, niby dałam sobie na luz. Stwierdziłam, że nie mamy się co śpieszyć, że ta \"faza na dziecko\" to dlatego, że w lutym dwie bliskie mi kobitki urodziły dzieci, pod koniec kwietnia mój brat zostanie ojcem, nasi najlepsi przyjaciele mają ponad roczne synka czyli w koło same dzieci i stąd ta faza. Ciągle wracam w rozmowach z M. do tego tematu. Ostatnio stwierdził, że dla \" świętego spokoju\" trzeba spłodzić potomka :P Z drugiej strony jak się tak poważnie zastanowię to nie wiem czy nie przejdzie mi ta chęć za jakiś czas.... eh moja wrzucanie na luz jest tylko pozorne i nie działa :P Cieszę się, że trafiłam na ten topik. Mogę się wygadać. Nie wspominam nikomu z rodziny czy znajomych o naszych staraniach. Tylko nasi przyjaciele wiedzą i trzymają za nas kciuki. No i Wy drogie dziewczynki :-) Dziękuję, że jesteście gdzieś tam po drugiej stronie ... kabla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×