Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Mataii 🌻 :D:D:D:D:D:D Morda mi sie śmieje...GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masz rację, sciagaj resztę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, może w tej tabelce na dole :D piszcie sobie datę porodu, bedziemy wiedzieć kiedy która rodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta - patrz jak już się rozkręciliśmy w tym miesiącu - jeszcze niedawno sama Karo była, a wiosna nawet jeszcze nie nadeszła. A co się będzie wiosną działo :) Pa ja już idę spać. Trzymam za WAS wszystkie kciuki tak bardzo bardzo mocno 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zmykam do łózia, niech Wam się śnią upragnione kreski. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanna a ty jak sie czujesz masz jakies przeczucia, mniej wiecej w tym samaym czasie mamy dostac @. Mataii mam nadzieje ze bedzie nas coraz wiecej z wami. Wiedzialas ze sie udało wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę zasnąć z wrażenia normalnie. Samanta - czułam od początku choć mój mąż śmiał się z tych moich przeczuć i czekał na \"pisemne potwierdzenie\", a ja czułam kucie po jajeczku dłuższy czas zamiast 1 dzień jak zwykle, i to kucie przesuwało się w dół. Pewnego dnia jak wstałam rano to kuło mnie bardzo mocno że zgięło mnie w pół i jak później poczytałam to mniej więcej w czasie kiedy jajo przechodzi z jajowodu do macicy, no a później to kuło mnie już niżej i bliżej środka - to moje jajo się wgryzało :) Miałam chwilę zwątpienia około 26 dnia cyklu jak mi temp spadła na 2 dni, ale zaraz potem wzrosła powyżej 37 i do tej pory nie spadła. Tak sobie myślę że te moje jajo musiało być mega duże że ja je tak czułam. Mam przeczucie że to dziewczynka, choć straszę męża bliźniakami bo drugi jajnik też mi trochę pokuwał, choć od dawna nie dawał znaków życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssik
blagam kobieto nie ran mnie!!!!dopiero co sie dowiedzialas ze jestes w ciazy a juz masz przeczucie jaka plec....jak slucham takich głąbow to ryczec mi sie chce w glos!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mataii - moje gratulacje :) Super tabelka nr 2 zapełnia się w zastraszającym tempie :) U mnie dzisiaj biało :) Śnieg pada, zima sobie o nas przypomniała :) Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 ❤️ MATALI !!! ❤️ 🌻 🌻 GRATULACJE Ty mały skubańcu :) 30 dychy na karku i w pierwszym cyklu zaszlaś :D barwo brawo :) ktosik -....sio stąd z takimi tekstami ! Miumiumiu - no to juz można oficjalnie GRATULACJE składac tak?:D To Kochana gratuluje awansu! Szkoda, że ci takie problemy robią w robocie z kafe, ale pomysl - szybko zajdziesz w ciążę pójdziesz na zwolnienie i bedziesz do nas klikać z domku :) Kathreen - jak tam twoje badanka? Odebralaś juz wyniki ? Zawaliło mnie wczoraj śniegiem, troche mam takie poczucie, że Gwiazdka się zbilża :D Staranka w toku, roboty full i jeszcze te przygotowania świąteczne - w weekend to pewnie padnę na pyszczek. Miłego dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za miłe słowa i za to że trzymaliście za mnie kciuki ❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄 Miumiumiu - Gratuluje awansu i podwyżki.🌼 Znam ból z zablokowaniem internetu, ja mam w pracy prawie wszystko polokowane, zostały strony typu rzeczpospolita :) 15 dc - to trzymam mocno kciuki i przesyłam ciążowe fluidki :) Anna, Łezka - trzymajcie się jeszcze wszystko przed Wami 🌼 Madu - nigdy nie przepuszczałam nawet że zajdę ot tak za pierwszym razem. Wiele lat stosowałam tylko metody naturalne i kilka razy było blisko wpadki. A że wpadki nie było to sądziłam że coś z nami jest nie tak. I cały ubiegły rok martwiłam się że będę miała problemy z zajściem. Ale teraz podchodziłam do starań trochę na luzie, może dlatego że to pierwszy cykl starań, może że nie bardzo chciałam rodzić w listopadzie (mam siostrę skorpiona - bywa bardzo wredna), a teraz bardzo się cieszę z dzidzi i nieważne kiedy się urodzi byle zdrowe. a siostra skorpion nie jest taka zła - ma też lepsze dni - dostanie prezent na urodziny bo jak liczyłam to termin mi wypada 2 dni po jej urodzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mataii - GRATULUJĘ :) szczęściara z Ciebie :) miumiumiu - Tobie gratuluję awansiku :) Dzięki dziewczynki za wsparcie. Buziaki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki 🌼 🌼 Matai serdeczne gratulacje. No przyznam, że szczęście Ci dopisało. Za 1 razem trafić - to sztuka! Miumiu Tobie rónież gratuluje - teraz już oficjalnie - awansiku i kasiorki! Mam nadzieje, że za 2 tygodnie pogratuluje Ci jeszcze brzuszka ❤️ ❤️. Szkoda, że Ci zablokowali kafeterię bo smutno tu jakoś bez Ciebie! Łam te kody i wracaj ;-) Madu miło, że pytasz. Wyniki mam do odebrania jutro, ale podjadę dzisiaj po pracy może będą. Madu mam do Ciebie pytanie. Jak myslisz? Jak zrobię prolaktynę między 21-25 dc razem z tymi innymi wynikami to nie będzie za późno? Cos mnie gnębi ta moja prolaktyna, mimo tego, że 3 m-ce temu robiłam w 3dc i wyszła w normie. łezko fajnie, ze zostaniesz - nie miało zabrzmiec smutno ;-) Agusaia jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana trzymam kciuki. Zgadza się ten okres po owu jest najbardziej stresujący. Trzymaj sie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale super :):):):) tak niedawno sama bylam w dolnej tabelce!!! Gratulacje Matai 🌼🌼🌼🌼🌼 Ktos pisal zebysmy dolna tabelke wpisaly wedlug terminu porodu, wiec poprawiam swoja linie :) kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....5..........8.04.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....5...........03. 04......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........12.04... . ..łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3.....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....8..........11.04........Wr miumiumiu....Kasia....................2.......... 01.04 ......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6.........przerwa. .....dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2...........05. 04......Wawa virtualia......Lucy..............29......0.............. . ........UK ania741.......Magda............25.....2............30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4............28.03.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............prze rwa.....podlasie anna6889......Ania.............39.....3...........16.04. .....dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....8...........1-3.04......śląskie Martt...........Marta...........27..... 8...........25-28.03...dolnośląskie Sylka27H......Sylwia............27.....2............12.0 4....wielkopolskie EMKA_007....Magda...........29.....2..............14.04. ...W-wa BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10.08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża . ....łódzkie Elmirka85.....Ania.............23.....4............ciąża . .....młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ......podlasie ALe sie ciesze!! U mnie wszystko w porzadku, dalej troche zmeczona ale jzu lepiej, nie chodze spac o 20.30... tylko o 21.30 :D Buziaki i aby tutaj sie \"rozbrzuszkowalo\" szybciutko!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jeszcze taką propozycję dla Was. W 2 tabelce zamiast cyferki po wieku (domyślam się, że to jst ilość ciąż), to może wpisywać tydzień ciąży ? Ale to tylko moja propozycja, ja przez najbliższy okres się nie staram, więc w zasadzie to dziewczynki z drugiej tabelki mają prawo decydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathreen - moim zdaniem nie będzie za późno, ale to jest MOJE zdanie - czyli wiesz ;) Ja miałam robiona prl w róznych fazach cyklu i pamietam, że pytałam ginkę czy to ma jakies znaczenia - powiedziała, że nie ma żadnego. Znaczenia ma pora w jakiej się robi prl - największe stęzenie prl jest ok 3-4 nad ranem i wtedy powinno sie robic te badania, ale wiadomo, że mozliwe to jest tylko w warunkach szpitalnych. Więc normalnie trzeba jak najwczesniej lecieć rano do labu, na czczo. Wiadomo, że mozna przypuszczać że jeśli o 7.00 rano wyjdzie ci np prl 24, to że o 3-4 rano wynik był jeszcze wyższy. Ponad to prawidlowe diagnozowanie prl powinno opierac się na 3 badaniach - kazde w kolejnym cyklu. 1 badanie jest mało wiarygodne. A z zaleceń jakie dala mi ginka przed badaniem prl to: 1. zadego przytulanka dzień przed badaniem - najlepiej jakbyście spali osobno w ta noc 2. zadnego dotykania piersi przez M czy przez ciebie (np przy kremowaniu) 3. Rano wstać na badanie powoli, na spokojnie, nie spieszyć się, nie biec, nie denerwować. Stymulacja szyjki macicy, czy piersi i stres powoodują wyrzut prl. To tyle co wiem. Wiem, że diagnozowanie hiperprl jest skomplikowane i częśc lekarzy (tak jak moja endo poprzednia) po jednym ok wyniku daj spokój, a powinni zagrzebac w tym głebiej bo są różne rodzaje hiperprl - może tez występowac postac utajona i ciezko to zdiagnozować, a owulacja jest blokowana. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matii gratuluje bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Coraz więcej jest brzuszków, bo niedługo górna tabelka zniknie- wszystkie przejdziecie do dolnej:-) Ja czuję się dobrze- nie mam żadnych objawów, nic mnie nie boli, pozatym że jestem okropnym śpiochem:-) no i czasem mam takie jakby delikatne skurcze (ale mało np 1, do 3 razy w ciągu dnia) taki nagły intensywny ból który trwa z 10 sekund i koniec poza tym 0 objawów terminu jeszcze nie znam, bo jeszcze nie byłam u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt - nie, nie jest to ilosc ciaz! Elmirka by wtedy sie niezle napracowala jak w wieku 23 lat to bylaby juz jej 4ta ciaza! To jest ilosc cykli ile staralismy sie o dzidzie. A jak juz jest termin porodu, to chyba nie trzeba juz tyg ciazy. Bo wtedy nie bedzie trzeba co tydzien aktualizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Madu za wyczerpującą odpowieź. Dzięki. Znalazłam sprzeczne opinie i wolałam zapytać. Niektórzy sądzą, żeby robić badanie tylko do 14 dnia, inni znowu, że nie ma to znaczenia. Fajną musisz mieć tą swoją ginke Madu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa :) hehe :) to ja już rozumiem :) Sorki za zamieszanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathreen - jeszcze na poparcie tego co wczesniej napisałam powiem ci, że właśnie looknęłam na swoje wyniki i tak jak przy kazdym innym hormonie sa podane normy z podziałem na fazę folikularną, owulacujną, lutealną i postmenopauza - tak przy PRL podana jest po prostu jedna norma, bez podzialu na fazy cyklu. Więc jesli faza cyklu mialaby znaczenie a poziom PRL wahałaby sie w zalezności od dnia cyklu - podawane byłyby osobne normy dla kazdej fazy tak jak przy reszcie hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matii gratuluje, naprawdę superowo. W pierwszym cyklu, wow!!! Ostatnio czytałam, że kolo 30-tki zaczyna się zmniejszać szansa na szybkie zajście. A ty mnie zaskoczyłaś i zarazem podniosłaś na duchu, bo jestesmy w podobnym wieku. Super miłej ciąży życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak kolejny dzieciaczek:) Mataii gratuluję :) ja tez stosowałam tylko metody naturalne i dlatego się martwię że tyle lat nie wpadliśmy skoro są takie zawodne, poza tym na początku był stosunek przerywany( byliśmy młodzi i głupi;)) no i tez nie wpadliśmy więc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mataii🌼GRATULACJE!!!cieszę się ,że Tobie zajączek wielkanocny przyniósł prezent. Zyczę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wcześniej miałam nadzieję że tamto Boże Narodzenie będzie szczęśliwe potem miałam nadzieję że tej Wielkanocy będzie nas troje, a teraz już wiem że to będą bardzo smutne święta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×