Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Hej Dziewczynki :) U mnie weekendzik super. W środę zdałam egzamin na prawko, dziś mam 24 urodzinki więc cały czas z M i znajomymi świętujemy i bawimy się :) Zaraz nad jeziorko się wybieramy bo pogoda u nas rewelacyjna, od rana słoneczko grzeje. Przesyłam wszystkim buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) melcia gratuluję prawka:) z okazji urodzinek życzę mnóstwo miłości i spełnienia marzeń:)🌼 ps. no i zazdroszczę słoneczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melcia - gratuluję zdania prawka, nie szalej na początku za mocno na drodzę, ale od razu wsiadaj za kierownice i prowadz, bo wprawa sprawi, że będziesz dobrym kierowcą A ja dziewczynki weekend mam taki sobie, niestety coś mam kiepskie dni w domciu, z mężem nadajemy na innych falach i trwa to już 3 tydzień. Nie możemy znalezc kopromisu, aby obie strony były zadowolone, on uważa że ja powinnam się zmienić, a ja nie zamierzam dalej go obskakiwać bo z przykrością stwierdzam że tego nie docenia. Od tych trzech tygodni popuściłam trochę jeżeli chodzi o dom i jego i skutki fatalne. A nie chce wracać do tego co było, bo się wypalam, nie może tylko jedna strona dawać a druga brać. Tak ogólnikowo napisałam, ale wiecie o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Sylka chyba wiem o co chodzi bo my też mamy kiepskie dni, niby nic konkretnego a ciągle jakieś spięcia, krzyki, chwilę fajnie i zaraz znowu jakieś pretensje itp, wiem że głupio zachowujemy bo marnujemy czas niepotrzebnie a moglibyśmy te wolne dni spędzic milutko a tu ciągle coś nie tak:( melcia Sylka ma rację musisz jeździć autem bo niby mam prawko 5 lat a dopiero teraz zaczęłam jeździć na codzień i nie powiem żeby było łatwo,zwłaszcza na mieście w godzinach szczytu:O miłego dnia dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dobrze, że majówka dobiega końca i wrócicie niedługo na forum bo się za wami stęskniłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu Wszystkiego Najlepszego,troche mnie nie było wiec dopiero teraz składm Ci Zyczonka. Byłam na urlopie z M oczywiscie jak zwykle przesadziłam ze słoncem i sie troche spalilam teraz juz mnie nic nie piecze tylko skora zaczyna mi schodzic :( Ostatnio rozmawialm z M i stwierdzilismy ze nic na sile i ze jak mamy miec dziecko to je bedziemy miec a jak nie to mamy siebie i jest nam dobrze. W sumie tak jest lepiej nie chce sie denerwowac badaniami czy cos jest ze mna albo z moim M nie tak. Przytulanka sa kiedy mamy ochote a nie kiedy trzeba. W sumie mam 27 lat i jeszcze mam czas. Moja kuzynka urodzila pierwsze dziecko w wieku 31lat. Wiec jak na razie to nie chce sie stresowac co miesiac ze znowu @ przyszla, po prostu zdaje sie na los, moze kiedys sie uda. Pozdrowionka dla wszytskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a mi przykro ze już koniec wolnego, choć dzis idę dopiero na noc a zaraz jadę na spotkanie z moją przyjaciółką:) Samanta mam takie samo podejscie do tego, choć wiadomo że to czasem mocniej zaboli ale co ma być to będzie:) napiszcie coś bo tu jest naprawdę pusto bez Was:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🌼 Melcia... no moje gratulacje!;-) Zrobiłas sobie świetny prezent na urodziny! Wszystkiego naj, naj!!! Kamilka - owocnych staranek życzę! Miumiu jak było? Proszę o relacje ;-) Emka ;-) Mart ;-) Stanowczo za szybko zleciał ten długi weekend! W czwartek wypoczywałam sobie z mężusiem w domu. Piątek spędziłam z przyjaciółką na bieganiu po sklepach.Nachodziłyśmy się za wszystkie czasy, zrobiłyśmy rundkę po wszystkich sklepach, ale... nic prawie nie kupiłysmy. Podobały mi się lniane spodnie, ale nie było mojego rozmiaru no i wkońcu wypatrzyłam strój kąpielowy (czerwony ;-) ). Fajnie biuścik w nim leży. Nie mam takich atrybutów jak Miumiu to muszę sobie usztywnieniami pomagać ;-) W sobotę miałam takiego powera dziewczyny, mówię Wam. Jakiś motorek w tyłku miałam - latałam po mieszkaniu, sprzątałam, zmywałam podłogi, poprzesadzałam kwiatki na balkon (MAdu a jak Twoje kwiatuszki?) i przy okazaji cały balkon wysprzątałam, zrobiłam bitki w sosie, poprałam ręcznie co było do pranie. Nie wiem skąd na to siły wzięłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Kochane... No wreszcie przeczytałam zaległości :) Melcia ❤️ STO LAT !!!! Wszystkiego NAJ...NAJ...NAJ... najbardziej luskusowego :):):) No i Gratulacje z prawka, nareszcie dopiełas swego :) Samanta dzięki za życzonka ;) 👄 za mało nas odwiedzasz. Kathreenko ❤️ już zdaję relację... było bajkowo, była na prawdę bardzo miło i ciepło i rodzinnie itp :) Pojechalismy najpier na tą \"wyspę\"...super było, potem Berlin, później Drezno i Praga...zrobilismy prawie 2 tys km ale to robilismy w kilka dni wic się nie czuło, a poza tym drogi w Niemczech są super i bez ograniczenia prędkości na autostradach więc... wszędzie bliżej :) Starówka Dreźnieńska i Prasak sa naprawde piękne, warto pojechać, polecam. Wycieczka choć w przecudnej atmosferze i bliskości nic nie dała. Ja u siebie, on w wynajetym.... i patowa sytuacja. Zero porozumienia :( Nie wiem w ogóle po co mnie zabrał.... I zrozum faceta. Także tyle co u mnie Dziewczynki... stęskniłam się za Wami :P A na dodatek na drugim moim ulubionym topiku dwie dziewczyny zaszły.... za pierwszym razem :( i jakoś tak mnie to zdołowało...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuję za życzenia i gratulacje :) kochane jesteście! Tak się cieszę, że w końcu zdałam. W przyszły poniedziałek odbieram prawko i od razu za kółeczko wsiadam :P mój M stwierdził, że nim wsiądzie obok mnie to kubek meliski będzie musiał wypić hehe, niech mówi co chce ja i tak będę jeździła :) Weekend u mnie minął super, miałam 4 dniowe urosziny :) ale te latka lecą już mam 24 - kiedy to przeleciało?? No i jeszcze tabelkę uaktualniam. @ tak jak miała przyjść to i przyszła. kamila82......Kamila...........25.....7..........16.05 ......Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....6.........10.05.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....7...........26. 05......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....9.........12.05........Wr miumiumiu....Kasia....................4.......... 22.05 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4......... przerwa....Irlandia melcia24......Kasia.............24.....3............30.05 .....podlasie anna6889......Ania.............39.....4.........ok.19.05 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....10..........30. 05.....dolnośląskie Sylka27H......Sylwia............27.....3..........07.05. ....wielkopolskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa KATARINA20....Kasia...........21......3...........1.05.. ........Bdg Kait.............Kasia............31....przerwa.....x... ..........śląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co zaszlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathreenka ...skrobnęłam 👄 Madunia, Martt i cała zgrana Paczka łer ar ju ?!!!!!! 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczynki się melduje :-D, teraz już tylko czekam na @. Mój weekend majowy taki sobie, a to dlatego, że wczoraj wystawiła nas kuzynka męża, zapowiedziała się z wizytą z mężem i dzieckiem, my niedzielkę w domu siedzieli (wyjątkowo), chcieliśmy grilka wspólnego robić, a oni nie przyjechali i nawet (o ile coś jej wypadło) nie powiadomiła nas, ze jednak nie przybędą :-(. Zła byłam bardzo bo duzo pracy włożyłam w przygotowanie jedzonka. A dodam, że moja mama też zapraszała nas na rodzinnego grila własnie wczoraj, a my odmówiliśmy ze względu na tę zapowiedzianą wizytę. No i tyle wyżaliłam się trochę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja dzis miałam super spotkanie z przyjaciółką i choc oczywiscie się wyzaliłam i wysmuciłam to ogólnie jestem naładowana pozytywną energią i....wiarą??? moze jeszcze nie teraz ale chyba się w końcu doczekam maleństwa:) miumiumiu szkoda ze nie do końca weekend sie udał ale może jednak coś to dało..... mnie troszkę dołują widoki kobiet w ciaży ale ostatnio tylko troszkę;) teraz na ogół uśmiecham się na widok brzuszków:) no i zaczynam oczekiwanie, choć nie wiem po co bo chyba wiem jak sie to skończy:O nie mam objawów ani przeczuć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki.mój weekend dopiero sie skończył:)M wziął na dzisiaj wolne bo mieliśmy mieszkania oglądac no ale jakoś tak sie złozyło ze nie wyszło...@przyszła raczej o czasie ale wiecie co dziewczynki to jest mój dopiero 3 cykl po tabletkach anty i przynajmniej teraz wiem ilu dniowy on jest i moge spokojnie obliczac dni płodne;) M już niestety pojechał n delegcje i dopiero sie widzimy w sobote;(dziś pół dnia w kuchni przesiadziłam by mu uszykowac jedzonko do pracy same pysznosci mu strzeliłam;)ale za to w weekend ustaliliśmy date ślubu, teraz wystarczy sie zapisac w usc;) melcia24 gratuluje zdani prawka!!ja mam 15.05 i składam njszczersze życzonka z okazji urodzin;* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam kamila82......Kamila...........25.....7..........16.05 ......Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....6.........10.05.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....7...........26. 05......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....9.........12.05........Wr miumiumiu....Kasia....................4.......... 22.05 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4......... przerwa....Irlandia melcia24......Kasia.............24.....3............30.0 5 .....podlasie anna6889......Ania.............39.....4.........ok.19.05 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....10..........30. 05.....dolnośląskie Sylka27H......Sylwia............27.....3..........07.05. ....wielkopolskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa KATARINA20....Kasia...........21......4...........1.06.. ........Bdg Kait.............Kasia............31....przerwa.....x... ..........śląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
Witam dziewczynki jeden dzień a tyle czytania Ja mam za sobą pierwszy dzień i "odkręcania" tego co sie stało;/ach ta psychika jest straszna .Ale mam nadzieje ze później już będzie tylko lepiej.Pozdrawiam was wszystkie!Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, jestem ciągle i podczytuje Was. Ale nic nie piszę, bo muszę równowagę jakąś złapać. Chyba od tego CLO tak się czuję. I nie wiem co było podczas tego weekendu, ale ja z moim mężem też średnio się dogadywałam. Buziaczki dla was wszystkich 👄 Melcia - spóźnione ale serdeczne życzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;) jak tam Wasze humorki z ranka?! sylka, aga...jak Wasze stosunki z mężami?!ja w sumie nie mam jescze takiego doświadczenia ale nie powiem nam tez sie zdrzaja spięcia ale na bardzo neutralnym gruncie,np ostatnio o to ze 3 raz myłm podłoge bo pies pieczątki nastawiał;D poza tym tkie słoneczko z oknem...weżcie ich za kołnierz i mrsz na szybki spacer, wymęczcie się pogadajcie w trakcie a potem rzem bez skrupołów odpocznijcie...miłego dnia życze...buziki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki! Miu skrobnęłam ;-) Kurcze coś czuję, że chyba okres mi się zbliża. Wszystkie objawy nadchodzącej @ nabierają wyrazu.Szkoda by było bo tyle \"pracy\" włożyłam w tym cyklu. No cóż. Zobaczymy. Umówiłam się dzisiaj z krawcową na rozmowę bo musze sobie jakąś kieckę uszyć na te 2 wesela. Komplenie nie wiem co bym chciała. Podobają mi się takie sukienki z przodu krótsze z tyłu dłuższe. Nawet nie wiem jaki kolor i materiał wybrać? Złoty? Czekoladowy? Macie jakiś doświadczenia w tych sprawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-D kathreen - teraz bardzo modne są kolory żółty i zielony, ale sama jakoś siebie nie wyobrażam w tych kolorach, może z domieszką innych kolorów, bo cała żółta to czułabym się jak taki kurczak a zielona jak żaba :-D. Ja za tydzień tez jadę na poszukiwania kiecki na wesele kuzyna męża, jeszcze nie wiem co uda mi się upolować. katarina - dobrze, że pytasz o relację z mężem, bo zapomniałam wam wspomnieć, że wszystko już OK. aga25, kathreen - ja też czekam na @, więc jestem w tym czekaniu z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki!!!!!!!!!! ❤️ Dawno mnie u Was nie było ale od czasu do czasu podczytywałam Was sobie. Jestem na zwolnieniu już do końca ciąży :) Na początku były lekkie plamienia teraz już wszystko ok ale już nie wracam do pracy , tymbardziej, że muszę dojeżdżać.Jestem w domku z córcią niestety nadal bardzo często choruje ale w przyszłym tyg.mamy wizytę u specjalisty więc może co nieco się wyjaśni. Byłam wczoraj u gina Maleństwo podskakiwało na UsG :0) Mój Mąż przewiduję drugą córcie a ja nie mam żadnych przeczuć.Jestem barrdzooo szczęśliwa czego i Wam wszystkim życzę -nowym dziewczynom także. Całuję Was wszystkie, wpadnę za jakiś czas 🌼 TERMIN MAM NA 16 LISTOPADA CMOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia - dbaj o siebie i odpoczywaj w domciu, ciąża to taki okres kiedy lepiej dmuchać na zimne i się oszczędzać. Wpadaj jeszcze i zdawaj nam relację z przebiegu ciąży. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia hej! Trzymam ksciuki za Twoje maleństwo. Sylka -tak te kolory sa teraz bardzo modne, ale ja jakoś też nie mogę się przekonać. Lubię kolor żółty lecz nie taki bardzo nasycony. Co tata cisza dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia...❤️ pozdrawiam ciepło..aż miło czytać jak łądnie u Ciebie się dzieje, to napawa optymizmem :) Sylka cieszę się, że już lepiej z M... oby zawsze było jak najlepiej cmok 👄 Kathreenko, ja często oglądam sobie stronki z sukienkami na allegro i stamtąd ewentualnie biorę pomysły...ale też przyznam, że często tam kupuję. Czasami są naprawdę przepiekne kiecki i w dobrych cenach... tutaj nie mam dostępu, ale może z domku podeslę Ci stronki :) MADUNIA...hop hop... gdzie żeś Ty, dzie żeś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alesmy się Kathreenko wstrzeliły w jeden czas heheh :P Skrobnęłam... ❤️ mam dzisiaj wolne moce przerobowe, :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×