Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Kathreenka ❤️🌻👄 Ja Tobie też Kochana zycze jak najlepiej :) wiesz przecież :):):) Jutro Ci skrobnę cosik :P A teraz zaraz się zbieram już. Buźka.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, no wreszcie dobra decyzja. Nie ma co się zaharowywać. Jakby kazali Ci tam jeszcze pójść, to na L4 radzę się udać. Odpoczniesz, to może jakoś inaczej na to wszystko spojrzysz. Miumiu, mam nadzieję, że Wam się zacznie wreszcie lepiej układać. No i bliźniaków CI życzę :-) :-) :-) Parki najlepiej. A z tym, ze najpierw powinno być ok między Wami to święta racja. Ale po tej jego wypowiedzi to zaczynam wierzyć, że jest to prawdziwy facet. Kamila, trzymam kciuki Kait - udanego urlopku w ukochanym. My tez wyruszamy w czw w góry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny👄 ja wiem że nie będzie lekko z nową pracą no ale będę mieć czas dopieszczać mężusia;) bo faktycznie albo wieczorami spałam albo byłam w pracy albo się do niej wybierałam trochę mi kaski żal no ale zacisne pasa i jakoś to będzie.. troche jestem chora, bo mnie kaszel męczy miałam iść do lekarza, ale w ciągu dnia było lepiej a poza tym była burza jak wracałam a teraz znowu mnie dusi:O tylko pewnie dostałabym antybiotyk a nie długo będzie owulacja no i nie wiem czy powinnam go brać czy czekać az przejdzie samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze raz dziekuje :D Aga no gratuluje, dobra decyzja. Co do przeziebienia sprobuj moze najpierw domowych sposobow, mleko z miodem i czosnkiem ;) A po L4 mozesz isc tak czy siak, odpoczniesz troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
Dzisiaj mam wizytę za soba u tego innego juz lekarza.Normalnie az mi glowa pęka od nowych wieści.Tak w ogóle to podjerzewa u mnie jakiś zespoł PCO z tego co juz czytałam na necie to nie wrózy to nic dobrego ale jak stwerdził jeszcze tego nie wie narazie tylko podejrzewa;/Po drugie zlecił mi szereg badan hormonalnych m.in androstendion,testosteron,fsh,lh.E2,PRL i progesteron wszystko w określonych dniach cyklu.Jak wszystko wyjdzie ok to czekaja mnie badania endokrynologiczne i to w klinice albo w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
Ponadto widać u mnie jakieś pęcherzyki na jajniku czy coś;/Kurcze sie podłamałam znowu nie ta wizyta tylko tym wszystkim juz ciagnie sie to wszystko jak krew z nosa kupe badan starań a czas leci Dobrze ze mój M jest ze mną i pomaga mi rozmowami bo ja juz dawno jestem strzepkiem nerwów w tym temacie Ale cóz mi pozostało bede czekac na @ a pózniej robic te badania no i powtórze wizytę...Ciekawa jestem tylko jak będa w tej klinice wygladały te badania endokrynologiczne??;/może któraś z was juz miała takie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kait - najważniejsze, że gin rozpoznał co jest przyczyną problemów i podejmiesz teraz właściwe leczenie, aby fasolce było u ciebie dobrze i jak się pojawi dobrze się rozwijała i rosła :-D. Nie wiem, czy wcześniej nie pisałyście, że właśnie LOPEZ miała PCO, a teraz co blizniaki i to parka. aga - zabierz sobię L4 i podlecz babcinymi starymi sposobami, aby to co Cię dopadło się nie rozkręciło, bo wtedy to już antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
Sylka28- no w sumie to jeszcze u mnie nie doszedł przyczyny narazie bedzie jej "szukał"":)no ale musze wierzyć ze ja kiedyś znajdzie nie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :-) Kait -> cieszę się, że udało Ci się trafić na lekarza który poważnie podszedł do sprawy, moim zdaniem wykluczenie chorób to podstawa starań o maleństwo. Zobaczysz wszystko będzie dobrze :-) Kamila -> gratulacje :-) Cieszę się, że dolna tabelka się nam tak pięknie powiększa :-) Aga -> gratuluję podjęcia tej trudnej decyzji. 🌻 Myślę, że warto skorzystać z rad dziewczyn i pójść na L4. Dzięki temu odetchniesz, uspokoisz się i z lekka głową będziesz mogła zająć się swoją pracą magisterką. Miu -> ale się porobiło... rzeczywiście telenowela :-) Mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży i zaowocuje za 9 miesięcy :-) U nas wszystko po staremu. Tydzień temu robiłam test, zaniepokojona swoim stanem zdrowia, ciągle byłam zmęczona i miałam nudności. Wyszedł negatywny. Teraz czekam na kolejny okres bo jakoś specjalnie nie liczę na to, że coś zmajstrowaliśmy :P Jutro wyjeżdżamy na kilka dni do rodziców. Nie mogę się już doczekać bo będę miała okazję wreszcie zobaczyć moją malutką bratanice - jutro będzie miała miesiąc :-) Pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, a propos L4 - nawet jesli wezmiesz do 2 tyg po zwolnieniu z pracy musza Ci zapłacić 80% wynagrodzenia. Tylko ze teraz trzeba ponoc miesiac chorowac, zeby kase dostać, ale mozesz spróbować przykombinować jak Ci kaski szkoda. No, ale jak bedziesz miała zwolnienie to zanieś je dopiero 5,6 dnia po otrzymaniu go (masz tydzien na dostarczenie do pracodawcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki.... :):):):) Emka jest tak... że pracodawca placi zawsze jesli zwolnienie jest do miesiąca...jesli dłużej niż miesiąc ciurkiem, to pierwszy miesiąć pracodawca, a póxniej ZUS. Po za tym faktycznie do 2 tygodni od zwoolnienia się z pracy płaci dalej Parcodawca, ale potem do chyba 6 miesięcy płaci ZUS. Tak więć gdyby Aga chciała i ma np jakieś prawy chorobowe do wyprostowania to mogłaby sobie pobyć na zwolnieniu dłużej...i dostawałaby 80% swoich średnich zarobków z ostatniegło półrocza. Przy czym od jednego lekarza specjalisty mozna być max do 6 miesięcy bo póxniej komisja lekarska itd z wyjatkiem psychoatry u którego mozna być do 9 miesięcy...Jesli natomiast byłaby na zwolnieniu u różnych specjalistów to od każdego kolejnego zaczyna się od nowa liczyć te 6 miesięcy.Chyba tak to jest. Więc możesz ten czas wykorzystać Aga na podreperowanie zdrowia...jesli coś masz do polepszenia :) Ja np mam kolanka obydwa z lekka zdegenerowane tańcem i ogólnie sportem ale też z natury takie mam nie teges :P pozrywane wiązadła totalnie no i chyba od 16 roku życia powinnam to zrobioć...i co? Ciagle nie mam czasu, bo to i szpital i rekonwalescencja i nigdy nie ma czasu. Także Aga...masz tutaj takie wsperaczki, że nigdzie indziej bys takich nie znalazał :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Kamlia - MOJE NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE :) 🌻 🌻 🌻 Baaaaaardzo się cieszę :) Miu - widzę, że twojemu M na Tobie naprawde zależy :) Uda Wam się na pewno :) Buziaczki, nie będę na razie pisać o sobie bo póki co nie ma o czym. Jak dojde do siebie, to wtedy na ploty wejde :) Trzymajcie się dziewczynki wszystkie cieplutko i serdecznie, cały czas za Was trzymam kciukasy i życzę Wam powodzonka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
ashia-dzieki za słowa pocieszenia choc jestem powiem szczerze juz tym wszystkim zmeczona i zdołowana;/ U mnie niby narazie lekarz "podejrzewa"to pco ale jeszcze tego nie stwierdził na 100% bo musze najpierw zrobic pare badan.Podejrzewa ze wzgledu narazie na to że mam jakies pecherzyki na jajnikach,mam troche nadwagi i z powodu owłosienia bo jestem bardzo ciemna brunetką.Choc powiem szczerze ze z tym to chyba przesadza bo ja nie widze u mnie zadnego namiernego owłosienia a jak sie doczytałam na necie to tym sie to chrakteryzuje własnie..;/ Na TSH mam zlecone badanie w określonym dniu cyklu wieć napewno zrobię z kolei T3 i T4 lekarz narazie mi nie zlecił więc nie wiem czy mam je sobie zrobic na własną reke bo bardzo mnie ciekawi powiem szczerze jakie by wyszły wyniki tylko problem mam w tym ze nie wiem czy te badania t3 i t4 robi sie w okreslonym dniu cyklu jakoś??jesli ktoś wie bede wdzieczna za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiu przyznaj no się od czego masz tak naprawdę te kolanka potargane , co ? ;-) ;-) A tak na serio to ja też mam problemy - nie wiem dokładnie jakiego typu bo nie przeszkadzają mi na tyle żeby węszyć, ale kiedyś dawnoi temu przeskoczyło mi coś na nartach po zewnętrznej stronie kolana. Taki ból, że już kroku już nie zrobiłam. Teraz jest ok, ale czasem czuję np. myjąc podłogę nogą, że za chwilę mi znowu cos przeskoczy. Tak jakby staw nie był stabilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mart hej 🌼 no wkońcu wpadłas nas odwiedzić Kait - na razie spokojnie, zrób hormony one wiele wyjaśnią. Lekarze czasem mówią na wyrost a potem okazuje się, że nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathreenka :P skrobnęłam cosik... ❤️ Martt Kochana dzięki za dobre słowa...:) 🌻 Ach te górki i dołki...chcialabym same górki, tylko bym wtedy myslała, że dołków nie ma i też byłoby nudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kait, to ze jest PCO decyzuje wiele czynnikow. zrob sobie badania na poczatku cyklu lh i fsh (miedzy 2 a 4 dc), jesli stezenie przekracza 2 i oba sa poza norma, moze to swiadczyc o pco (ale nie musi) trzeba tez zrobic stezenie cukru : na czczo, 1 h po glukozie i 2h po glukozie - jesli jest nieprawdilowe moze swiadczyc o pco inne czynniki: tradzik, otylosc (ale nie 5 kg na plusie) hirystycyzm (owlosienie na klatce piers., rekach, wypadajace wlosy) no i torbielowatosc jajnikow (czyli jesli jest wiele pecherzykow) wszytkie te objawy nie musza wystepowac lacznie Ale pco sie leczy i tez zachodzi w ciaze. Przyklad: Victria Beckham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
kathreen28 i emka-dzieki za podpowiedzi.Narazie zrobie te badania co mi zlecił lekarz i zobaczymy co będzie sie działo dalej.A narazie w czwartek wyjezdzam w góry z mezusiem musze sie odstresowac bo zabardzo sie wydołowałam ostatnio i mysle ze to pomoze w nabraniu równowagi psychicznej;)Pozdrawiam was dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIŃDYBRY :) Przyszłam wcześniej...gdyż nie miałam co robić :P Hop hop...jest tu kto? Jakoś tak poczułam się samotnie :P Ja wiem Dziewczynkki, że zimno, że szaro, żę ponuro, ale... weekend długi dzisiaj się zaczyna...Tzn komu się zaczyna to zaczyna...mnie nie, ale co tam pocieszyć się chyba mogę z Narodem :P:P Heloł...zapraszam do współpracy... Kathreenka ❤️ Madunia❤️...listy Kochana wczoraj nie podpisałaś :P martt ❤️ Emka ❤️ Kamila ❤️ Kait ❤️ Aga ❤️ i cała Szanowna rezta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej miumiu, no strasznie mi szkoda, że na długi weekend się nie wybierasz nigdzie ;-( ;-( :-( My jutro wyjezdzamy, nie moge sie na niczym skupic, tylko mysle o tym wyjezdzie. Praca poszla w kąt, tylko na meile odpisuje. A jak układa sie z M? Czy troszkę się zmieniło na lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka :(:( :O:O zero progresu...co kroczek do przodu to 5 w tył.... Już nie chcę pisać i zanudzać sobą...ale nie ma porozumienia, nie mieszkamy cięgle razem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiu, to bardzo mi smutno z tego powodu. Myślisz, że cos jeszcze z tego związku pozostanie?? Może jednak?? Ale dziecka i tak Tobie życzę kochana. Facet, to facet, ale dziecko i tak warto mieć, mimo wszystko. Życzę udanych staranek ;-) Mam nadzieje, że bobasek by mógł naprawić relacje, chociaż posiadanie dziecka tylko i wyłącznie po to, by utrzymać związek nie jest dobrym pomysłem. Ale mnie się wydaje, że bardziej zależy Ci na byciu mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tabelka: aga25_........Agnieszka......25.....7.........7.06.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....7...........26. 05......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....9.........12.05........Wr miumiumiu....Kasia....................4.......... 22.05 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4......... przerwa....Irlandia melcia24......Kasia.............24.....3............30.0 5 .....podlasie anna6889......Ania.............39.....4.........ok.19.05 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....10..........30. 05.....dolnośląskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa KATARINA20....Kasia...........21......4...........1.06.. ........Bdg Kait.............Kasia............31....przerwa.....x... ..........śląskie ja-neczka......Janka...........36..nie liczę.......7.06..........śląskie hugosia....... kasia.............27 ..... 3 ........1.06 ? ....... śląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2.........16.11.2008 ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie Sylka28H......Sylwia............27......3.........ciąża. .......wielkopolskie kamila82......Kamila...........25.....7..........27.01.0 9 ......Zabrze Dziewczynki uaktualniłam tabelkę z terminem mojego porodu. Kamila GRATULACJE BARDZO SIę CIESZę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Agusia :) Miumiu ja tez nigdzie sie nie wybieram, moj J. musi w piatek do pracy isc wiec nie ma sensu. Ale planujemy sobie w sobote zrobic wypad do Wrocławia na caly dzien lub jak bedzie fajnie to nawet na 2 dni ;) Ale plany planami a zobaczymy co bedzie. A co do Twojego M. to wiesz jakie chlopy sa niekumate. No ja nie wiem co On wyprawia, mam nadzieje ze sie szybko opamieta. Ech no tak to jest juz z tymi naszymi facetami. U mnie okropna pogoda, pochmurno i pada od 3 dni :( Az sie humorek traci z tego wszystkiego. Piszcie wiecej Kochane, Aga where are You? Na weekend kupiłam sobie dziennik ciążowy i erotyk \"Zapach Twojego Oddechu\" ;) Emme już skończyłam, podobała się ale już drugiej części nie miałam ochoty czytać. A tak w ogóle, możecie polecić mi jakąś dobrą książkę? Oczywiście najlepiej żeby było w niej mnóstwo humoru ;) Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór ;) Kamila82 GRATULUJE ci z calego serca :) Moje staranie troche stanely w martwym punkcie gdyz najpierw rozchorował sie moj maz, a teraz ja zaraziłam sie od niego . Ach ta pogoda. Mam nieregularne miesiaczki wiec nie wiem kiedy mam dni plodne w tym miesiacu chciałam starac sie co drugi dzien ale nic chyba z tego nie wyjdzie :( bo od tygodnia jak nie moj luby to znowu ja leze plackiem :( Pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem:) powiem wam coś i pewnie mnie skrytykujecie, ale na razie nie rezygnuję z pracy, ponieważ moja szefowa jak się dowiedziała to mnie zawołała i tak w skrócie to powiedziała że powinnam była przyjść najpierw do niej porozmawiać o tych sobotach i urlopie i nie powinnam sie tak zwalniać od razu, ja jej trochę wygarnęłam że mi urlopu nie dała że mnie zmuszała w sobotę przychodzić jak mówiłam że nie mogę itp. no i wywalczyłam tyle że nie muszę chodzić w soboty i nie dostanę już polecenia służbowego, że jak trzeba to dostanę urlop na studia no i premii mi nie zabierze bo ja jestem dobrym pracownikiem :):P tak czy inaczej nowej pracy szukam.. a poza tym to jest mi smutno:( znowu źle reaguję na brzuszki:( na razie zrobiliśmy przerwę w seksiku i moze to coś pomoże, wyjdzie prawie tygodniowa przerwa więc plemniczki się zdążą wzmocnić....o ile są jakieś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie nawet to sie rozwiazalo, a mimo wszystko szukaj dalej. Ale w sumie jakbys zaciazyla to zawsze masz juz swiadczenia dzieki tej pracy. Dobrze przynajmniej ze te soboty masz wolne no i chyba teraz bedzie inaczej patrzyla na to, ze wolne chcesz miec. Co do plemniczkow to mysle ze dobrze robisz, ja tez wczesniej mialam wstrzemiezliwosc i wyszlo co mialo wyjsc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bo dziewczyny z pracy mi kazały isć do kierowniczki i się poskarżyć a ja tak nie umiem..... a że zależy im na pracownikach bo tu ciągle ktoś się zwalnia więc moge pożądzić;) a tak serio to mam ta satysfakcję że to ona do mnie przyszła a nie ja do niej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×