Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Cześć dziewczyny ja mam drugi cykl starań za sobą a praktycznie tylko jeden bo w trakcie zdecydowaliśmy się na ślub i nie chciałam być z brzuszkiem na weselu ale teraz to mi już obojętne ważne żeby się udało. W tym cyklu nie miałam się starać ale tak jakoś wyszło że chyba kochaliśmy się podczas owulacji ale nie jestem pewna. Okres mam dostać na początku lutego ale wydaje mi się że i tym razem się nie udało bo nie mam żadnych objawów tylko piersi mnie bolą ale tak jak na okres. Tak po za tym napisze cos o sobie mam 28 lat i mieszkam w Katowicach ale mam zamiar w czerwcu przeprowadzić się do Chorzowa. Pracuje na dwie zmiany i to mnie najbardziej dobija bo miesza w moim cyklu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Imie............Wiek......Cykl staran.....data @ Karo91........Karolina..........23............1......... ...09.02 Elmirka85.....Ania..............23...........3.............. ...... kamila82......Kamila...........25............3.......... .. .03.02 ołówek........Wiolka...........29............1................. aga25_........Agnieszka.......25............3........... .12.02 madu..........Asia..............29............3.............07.02 kamka82......Kamila...........25............1........... ...6-7.02 gruszka.......Sylwia...........26.............1..............26.01 valeri..........Aga..............28.............2..............1-3.02 No się wpisałam :) Ale szkoda że nie ma w tabelce skąd dziewczyny jesteście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @....miasto Karo91........Karolina..........23.....1......... ...09.02......FR Elmirka85.....Ania..............23.....3.............. ...... kamila82......Kamila...........25......3.......... .. .03.02 ołówek........Wiolka...........29.....1.......... ....... aga25_........Agnieszka.......25.....3........... .12.02 madu..........Asia..............29......3......... ....07.02 kamka82......Kamila...........25......1..............6 -7.02...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia...........26......1......... .....26.01 valeri..........Aga..............28......2....... .......1-3.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez od kilku dni a spie po 8 godzin na noc! Maz sie martwi co to bedzie kiedy bede w ciazy..!! ;) Gruszki - ale ty to najprawdopodobniej juz jestes, wiec nie ma sie co dziwic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeri - witaj 🌻 gruszki no cóż ....to chyba dobry znak;) idziesz na tą betę? Ja zaraz kończę pracę, ide zrobić obiad, odsapnąć i siadam do drugiej roboty a tak mi się nie chce...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @....miasto Karo91........Karolina..........23.....1......... ...09.02......FR Elmirka85.....Ania..............23.....3.............. ...... kamila82......Kamila...........25......3......... .. .03.02....Zabrze ołówek........Wiolka...........29.....1.......... ....... aga25_........Agnieszka.......25.....3........... .12.02 madu..........Asia..............29......3......... ....07.02 kamka82......Kamila...........25......1..............6 -7.02...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia...........26......1......... .....26.01 valeri..........Aga..............28......2....... .......1-3.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepnej dziewczynie sie udalo (podgladam jeszcze topik pazdziernik 2008..) i to za pierwszym rzutem! dodaje otuchy.. :) Gruszki (raczej Sylwia) - napewno bedzie dobrze, trzymam kciuki!! tylko daj znac jutro po wizycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @....miasto Karo91........Karolina..........23.....1......... ...09.02......FR Elmirka85.....Ania..............23.....3.............. ...... kamila82......Kamila...........25......3......... .. .03.02....Zabrze ołówek........Wiolka...........29.....1.......... ....... aga25_........Agnieszka.......25.....3........... .12.02 madu..........Asia..............29......3......... ....07.02 kamka82......Kamila...........25......1..............6 -7.02...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia...........26......1......... .....26.01 valeri..........Aga..............28......2....... .......1-3.02....katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale nie robie sobie nadziei bo tak jak pisałam nie mam żadnych objawów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam czekać aż młoda skończy 2 lata, ale nie wiem czy wytrzymam. Coraz częściej myślę o drugim dziecku i coraz bardziej chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wredoto ;) no to zapraszamy !! Młoda super - czarno - biala fota rewelacyjna! Ile Młoda ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie mialam zabarwione uplawy, wiec okres przyszedl :( Co dziwne, bo w ogole mnie brzuch nie boli... No nic trzeba bedzie probowac w kolejnym cyklu ;/ Smutne ale da sie przezyc ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kamila, :( .. No ale nie martw sie napewno za niedlugo sie uda, jak nie za miesiac, to w nastepny, albo kolejny! Ja tez cos czuje ze jednak tym razem sie nie udalo ale dopiero sie okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ja sie poplacze czy nie.. poczekamy, zobaczymy... Moze nie, bo to dopiero pierwszy cykl staran.. A moze tak, bo tak bym chciala... Dobrze ze mozna sobie o tym tutaj pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za slowa otuchy, jakos tak razniej z wami, wiem ze nie jestem sama ;) Uaktualniam tabelke: NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @....miasto Karo91........Karolina..........23.....1......... ...09.02......FR Elmirka85.....Ania..............23.....3.............. ...... kamila82......Kamila...........25......4......... .. .25.02....Zabrze ołówek........Wiolka...........29.....1.......... ....... aga25_........Agnieszka.......25.....3........... ..12.02 madu..........Asia..............29......3......... ....07.02 kamka82......Kamila...........25......1..............6 -7.02...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia...........26......1......... .....26.01 valeri..........Aga..............28......2....... .......1-3.02....katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dzisiaj bardzo bola mnie piersi. Jakos dziwnie bo zazwyczaj nie bola mnie tak wczesnie. Ale to napewno nie zaden obiaw ciazy, bo jajeczkowanie mialam 5/6 dni temu to by bylo troszeczke za wczesnie!! Wiec nastawiam sie na maksa na @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wogole jestem pierwsza w otoczeniu ktora mysli o dziecku, pierwsi z bralismy slub i wogole.. Tylko jedna kolezanka z pracy mnie rozumie i troche z nia o tym rozmawiam! Ona ma takiego przeslicznego 8 miesiecznego chlopczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×