Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

hej jestem dopiero teraz bo nie było u nas prądu przez te wiatry i nie mogłam się do was dostać a na uczelni po głowie tylko to forum mi chodziło a nie marketing i controlling;) kamka śliczna dziewczyna z ciebie:) kamilko przykro mi że się nie udało:( nie wiem czy są słowa które mogłyby cię pocieszyć ale pamiętaj że jesteśmy z tobą ja czekam na jakieś znaki czy objawy ale nic się nie dzieje, do @ jeszcze ok 11 dni więc mam czas;) wydaje się sobie taka nijaka bo mam cerę z problemami, nie moge sobie poradzić z syfkami, co znikna to mam nowe, takie duże i bolące, wyglądam jak nastolatka:P włosy mi się nie układają i nie wiem co z nimi robić zeby wyglądać jak człowiek, przytyłam kilka kg no ale teraz nie czas na odchudzanie, zdjęcia wam wysłałam ze ślubu no ale wtedy każda myszka zmienia się w królewnę;) dziś zaplanowałam wieczorek przy świecach, wprawdzie prąd już jest no ale zawsze można zgasić światło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro znów na uczelni a miumiumiu testuje i dopiero po południu się dowiem o wynikach:( może mi ktoś smska wysłać:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś ledwo żyję po pracy. Na szczęście jutro niedzielka. Przepraszam że tak rzadko do Was zaglądam, ale w pracy mamy przyblokowane fora i tylko z domu mogę pisać. Agusia masz śliczną córeczkę - taka podobna do Ciebie;) Witaj Aniu :) Aga - ja też długo miałam problemy z cerą -tak do 26 lat, a i teraz też nie jest zbyt ładna bo pomimo wielu zabiegów trochę blizn zostało. A tak wogóle to mamy zbliżony termin na @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mataii mam nadzieję że będziemy się cieszyć w jednym terminie:) z cerą to sobie nie radzę bo jak jedno zniknie to następne coś wyskakuje, pomimo że używam różnych żeli maści itp, dobrze że mnie nie widziałyście w sylwestra, całe szczęście że nigdzie nie szliśmy bo czoło i brodę miałam tak osyfioną że nie mogłam na siebie patrzeć:( teraz mi trochę mydło siarkowe pomogło ale 2-3 większe syfki mam ciągle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie przejmuj się cerą, zresztą w ciąży powinna się poprawić. Mi pomógł dobry dermatolog we współpracy z kosmetyczką. A teraz jak mi raz na jakiś czas coś wyskoczy to smaruję oliwką i szybko znika. Dziwne to trochę ale naprawdę działa. Ja miałam jajo w piątek, tak że jak coś to dziś drugi dzień czyli malutka zygotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Ja tez wiecie co jestem zalamana.. Troszke utyłam, nei wiem jakim cudem, od stycznie fajnie dieta mi pomogla, potem po prostu zrezygnowalam ze slodyczy, ciast, nie slodze kawy ani herbaty, mieso robie na parze a waga mi od kilkunastu dni podskoczyla i nie wiem o co chodzi :( Kurcze, ja naprawde nie jem wcale duzo, zawsze mialam problem z przemiana materii :( Chyba sie zapisze na jakis aerobik, bo nie wiem czy dieta jakas bedzie odpowiednia teraz, jak chce zaciazyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za komplementy w sprawie córci!! a co do kilogramów yo łaćzę się z Wami w bólu mi przdałoby się zrzucić 8kg Aga a co do cery to ja mam też masakra!!!!!!ciągle coś dokładnie tak jak napisałaś czuę się jak nastolatka :( NIE POZWQLAM CI PISAć O SOBIE NIJAKA ZABRANIAM ❤️]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu mamy blisko termin @!!!!!!!!!ciekawe co i jak? Melcia dobra z Ciebie ciocia, a rzeczy dla dzieci piękne nie można się oprzeć wiem to po sobie... Dziewczynki tak sobie pomyślałam,że barrdzo się nakręcamy a przecież Jesteśmy na topiku do końca 2008 muszę zajść w ciąże a my artystki chciałybyśmy od razu...no ale już taka nasza natura 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mataii dziękuję za zdjęcia super laseczka Jesteś zazdroszczę figury DOBRANOC DO JUTRA :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki!!! Miumiu jak tam????????????????????????????????????? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agusia :) póki co to rozpieszczam siostrzenice :) jeżeli chodzi o cere i przemiane materii to też zawsze miałam z tym problemy. Ostatnio koleżanka poleciła mi Intre - mieszankę 23 ziół, które mają wszechstronne zastosowanie. Przede wszystkim oczyszczają organizm. Pije już 2 tyg i musze przyznać, że przemiana materii uległa poprawie :) tylko ta cała Intra jest strasznie droga bo jedna butelka kosztuje 140zł a minimum 3 trzeba wypić. Najważniejsze ze można ja stosować w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Melcia to muszę się tym zainteresować 🌼 .....czekam na wieści od Miumiu.........ciekawe.........nie już wstaje i pisze do nas Miumiu gdzie Jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też umieram z ciekawości, myśle że Miumiu będzie druga na liście brzuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nic juz nie rozumiem :( mam 28 dniowe cykle, czasami zadarzyło mi sie przesuniecie o jeden dzień, ale przez ostatnie 3 lata to może ze 4 razy tak było. Dzisiaj jest 31dc i znowu ani dwóch kresek :( ani plamień, ani @, ani nic... Piersi tylko są cały czas większe niż normalnie... Nie powiem, żeby ten teścik to tak po mnie spłynął, że ta jedna kreska itd. Przykro mi i zaczęłam się niepokoić co się dzieje.... Całuje was kochane 🌻 i miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiu 🌼 🌼[ kwiatek] to dla Ciebie.....jak co to może wybierz się do lekarza ...Pozdrawiam paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam na różnych forach, że niektórym dziewczynom test pozytywienie wychodził dopiero po 2 tyg od terminu spodziewanej miesiączki. Miumiu więc glowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melcia...fakt, że nadzieja umrze ostatnia tzn, że jak ni będę miała @ to będą sobie myślała, że może....:):) Dzieki Kochana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu🌻--cierpliwości :) w gorącej wodzie kąpana:D na tym etapie to nawet lekarz nic ci nie powie,najwyżej skoro tak sie niecierpliwisz idz do laboratorium i zrób test z krwi.. ten jest niezawodny i wynik już będzie.... buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967... :):) tiaaa, a kto by tu nie był w gorącej wodzie kapany, hihi Taki topic... chyba jak znowu przez kilka dni nic się nie wydarzy.... w sensie @ :P to pójde zrobic badanko z krwi. W naszej tabelce jest tylko jedna Faolka, a pretendentek Ci u nas dostatek :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tez uaktualniam Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........28.02 . ...ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie Agusia79......Agnieszka.......29.....2............08.03. .....łódzkie ashia..........Asia...............25.....1...........05. 03.....Wawa virtualia......Lucy..............29.....0............... .........UK ania741.......Magda............25.....1............03.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4............28.03.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............18.0 3.....podlasie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu głowa do góry jeszcze wszytsko nie jest stracone. kolezance test wyszedł dopiero jak jej sie tydzien okres spoznial i miala blada druga kreske. Wiesz testy nie sa dokładne a nie myslalas zeby bete sobie zrobic z krwi najpewniej jest. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka, 🌻 👄 ❤️ Samanta 🌻 👄 ❤️ No ciagle jak nie ma @ to sobie marze....:) samanta jak jeszcze ze 3 dni nie bedzie nic, to pójde na bete. Jesli nie ma to chcialabym jak najszybciej @ bo wtedy mogłabym od nowa zacząc staranka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi sie własnie kończy @ wiec bede dalej próbowac. Chciałabym zeby sie udało ale co ma byc to bedzie. Teraz tak pisze a pewnie pozniej bede myslec caly czas czy sie udało. Myslalam ze podejde do tego spokojnie ale nie potrafie. miumiumiu trzymam kciuki bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak i tu się dziewczyny odchudzacie. Ja przytyć nie mogę. Zawsze zazdrościłam dziewczynom ładnych dużych piersi, bo u mnie to szkoda mówić, jak nie założę usztywnianego biustonosza to prawie jak chłopak:( Miumiu - coś czuję że Ty będziesz druga w tabelce na dole ;) U mnie już drugi dzień jak temp wzrasta, w piątek było jajo a jajnik dalej trochę pobolewa. Może może.....;) Wyobrażam sobie ciągle jak to jajo moje sie dzieli na kolejne komórki. Nie wiem jak u Was ale u mnie ok 3 dni przed @ temp spada mocno w dół. tak że myślę że to będzie taki pierwszy sygnał czy tak czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌼 Przez ta Emme nie mialam do tej pory neta, masakra ;) miumiumiu przykro mi, ale nadzieja jeszcze jest ;) 🌼 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila82 i Aga25 - odesłałam Wam moje zdjęcia????? coś mi się z pocztą dzieje i nie mam ich w wysłanych a pamiętam że wysyłałam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostalam i wyslalam Ci zaraz potem moje, jak nie dostalas to daj znac wysle raz jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila dostałam - dzięki. Ładny widok z gór - to południowa Francja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×