Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Ech jak ja wasm zazdroszcze tych domkow ;) Ja zawsze marzylam o domku ale mimo ze nie zarabiamy malo, to na domek nas nie stac, bo placic raty po 2000zl miesiecznie to mi sie nie widzi, bo poki co mamy na to kase ale co bedzie za 2 lata czy 5? Nie moge zapewnic ze dalej bedzie tak jak jest. A gotowki raczej nie ma szans zebysmy wytrzasneli na taki domek... Ale nadal marze i licze ze stanieja troszke te domki albo trafie na jakas okazje i coraz czesciej zastanawiam sie nad otwarciem jakiejs firmy ale nie znam sie nad tym wiec to narazie pozostaje w sferze marzen ;) A od dziecka marze o domku, najlepiej na wsi :P piesek biegajacy po ogrodku i ze dwa kotki ;) Hehe sie rozmarzylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko... powiem tak, myśle, że jak byłam w Twoim wieku to ten mój domek tez był w sferze marzeń :):):) a póxniej tak sie jakos różne okoliczności poukładały, że od 4 lat mieszkam gdzie mieszkam, więcej chcę sobie polepszyc jeszcze...:P hehe Nigdy nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka85 ale piękna ślubna foteczka-superrr :) U nas leje od rana i wieje MASAKRA a ma wiać jeszcze mocniej-zaraz lecę na zakupy bo potem może być nieciekawie... oj....mi też marzy się domek....... Miumiu trzymam kciuki za Ciebie!!!! KAmila następnym razem się uda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się urwalam z pracy juz o 8 bo dyrektora nie było. Poleciałam na zakupki i skończyło się tym, że nakupowałam sporo ubranek dla mojej rocznej siostrzenicy - nie moglam się oprzeć wszystkie takie różowe i słodziutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Tak sie zaczynam ciuchutko udzielac na watku choc moze nie powinnam wkoncu jeszcze staranek nie zaczelam...ale moge prawda? :) Chcialam Was zapytac czy wczesniej bralyscie tabletki ant i jak dlugo. Ja niestety lykam je juz z ...10 lat!!!wiem masakra. Przed tabletkami moj @ nie byl regularny i martwie sie jak to bedzie po ich odstawieniu. Jedni lekarze zalecja odczekac po tab.3mc inni nie widza takiej potrzeby, jak bylo z Wami? Osobiscie czekac raczej nie bede bo szkoda mi nawet miesiaca zwloki. Milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam w sumie 2 latka ale z przerwami. Od zeszlego lata już nie biore. Jeśli chodzi o odczekanie paru miesięcy przed starankami to słyszalam,że zależy w dużej mierze jakie tabletki się brało (mocno hormonalne czy te mniej). Mi się okres rozregulował po odstawieniu, przychodzi między 24 a 26 dc. A teraz mam nadzieję, że wogole nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bralam w ogole, moze przez miesiac na bole menstruacyjne, ale stwierdzilam ze wole juz te ibupromki łykac co miesiac a nie dziennie jakies hormony. Wiec odstawilam i nei wiem jak to jest z tym. A u nas w domu wlasnie burza byla, kurcze ta @ jest okropna, jak sobie teraz uswiadamiam, to naprawde powaznie kloce sie z moim TZ raz w miesiacu, zgadnijcie kiedy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem taka mała wredotka w czasie okresu tylko mój to już przyzwyczajony i nie wkurza sie wtedy :) Ostatnio stwierdził, że jak bedę miała takie humorki w ciąży to chyba ze mną nie wytrzyma hehe ale ja wiem,że wytrzyma bo jest strasznie kochaniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki mam cichą nadzieję,że nie przeszkadzam wam zaglądając co jakiś czas ,tak bardzo chce wam składać już gratulacje,że się wkręciłam w te wasze staranka, choć sama czekam na malucha w kwietniu:) virtualia: podobno po odstawieniu tabletek i nie odczekaniu przynajmniej dwóch cykli , częściej trafiają się ciąże mnogie..skonsultuj z lekarzem i celuj na bliźnięta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiumiu
1967🌻 no cos Ty...ja też chadzam...hihi Mam ulubione 3 topici...ale tutaj jestem chyba najczęsciej.... Tak nie czekam na @...termin miałam na czwartek i jest cisza.... :):) Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiu czyli jest duża szansa!juhuuuuuuu!!! jakby co to kiedy testujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałyście nowy topik? \"Dziewczyny, które chcą być mamusiami cz. I\"widzę ,że wiele kobitek stara się o to samo co MY 🌼 Miumiu trzymam kciuki z całych sił a rano polecę do kompa czytać wieści od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu🌼ja również trzymam za Ciebie kciuki i życzę Ci oby się udało już tym razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila82🌼przykro mi ,że i tym razem Ci się nie udało.możesz mnie również wpisać na listę.Staram sie drugi miesiąc a jestem z dolnośląskiego i mam 40 lat @ mam dostac 15.03.08.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia 🌻 Anna 🌻 Dziekuje Wam bardzo...:):) Kamila mnie tez przykro bardzo, że Ci się nie powiodło... zobacz jak to jest Ty juz wiesz, a ja zwieszona jestem i powiem Ci, że najwazniejsze to wiedziec w tą czy w tamtą.. Mój M proponuje mi drineczka przy sobocie, a ja nie, bo może... :( Jutro będzie 3 dzień po czasie...zobaczymy. Anna skopiuj sobie poprostu Kochana tabelke, wklej i dopisz siebie :):) ja też należę do starszych mam :):) Fajnie, że jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967 no przeciez nam nie przeszkadzasz ;) Milo jest jak nas jest wiecej 🌼 miumiumiu kurcze no to nadzieja jest coraz wieksza, przeciez to juz tyle dni po terminie :D 3mam mocna kciuki i jutro zaraz sprawdzam jaki wynik 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za ciepłe słowa 🌼 Ania wciagnieta ;) Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........28.02 . ...ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie Agusia79......Agnieszka.......29.....2............08.03. .....łódzkie ashia..........Asia...............25.....1...........05. 03.....Wawa virtualia......Lucy..............29.....0............... .........UK ania741.......Magda............25.....1............03.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....3............24.02.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............18.0 3.....podlasie anna6889.....Ania..............40......2...........15.03......dolnośląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeszłość błoga
Kobieto nie spiesz się dziecko wywróci twój świat ..może poczekaj macierzyństwo to nie film ze szczęśliwym zakończeniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kamila za wciągnięcie na liste. a co do tego przewrocenia swiata,to moze trzeba kobiecie czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ..pomarańczowymi sie nie przejmujemy :P a poza tym po co komu ...szczególnie TUTAJ taki głos. My wiemy co robimy i jestesmy sfokusowane...hehe :) Kamila dzieki kochana... widzisz ja zamiast Anne wciagnąc to instrukcję wygłaszam, eh...sorry :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, "nie spiesz sie" - najmlodsza z nas to Karo 23 lata a tak od 25 wzwyz, nie sadze zebysmy sie spieszyly ;) Poza tym niektore z nas maja juz dzieci wiec wiedza z czym to sie je ;) Ania nie ma za co 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiedzieć,to nie będę zwracać uwagi na omarańczowych. ja naprawdę zbzikowałam i bardzo chce dzidziusia i żadne gadania mnie nie odstraszą. troche sie boje ,że i tym razem się nie uda ,bo mam wrażenie że ten cykl mam niepłodny,bo jakoś nie zauważyłam plodnego śluzu.Ale może jestem przewrażliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×