Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

kathreen - no własnie ja też nie wiem co się dzieje. Chyba pogoda sprawiła, że dziewczynki pozostały w łóżeczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :-) Rzeczywiście pustki na topiku nastały... u mnie piękna pogoda :-) Wysiadłam wcześniej i przespacerowałam jeden przystanek w drodze do pracy :-) Teraz do wieczora czeka mnie siedzenie przy biurku więc taki spacerek dobrze robi :-) Mam nadzieję, że się nie pogniewacie iż pomimo chwilowego zawieszenia starań o maluszka będę do Was zaglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny no ja spedzilam z M miły weekendzik w Manchesterze bo moj M jest fanem Manchester United. Fajnie było pogoda nawet dopisała wrocilam nie dawno i padam ze zmeczenia a tu jeszcze do pracy musze isc na 16:30 do 02:00 chyba bede spac na stojaco. Widze ze mnie duzo nie omineło bo pustki były przez weekend chyba wszytskie spedzały miło czas na starankach oby były owocne. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) no ja sobie zrobiłam weekendowo wooooooooolne od kompa :) wreszcie posprzątałam, poprałam, byłam na zakupach (troche ciuchów nakupowałam :) ) i ogólnie raczej ksiazkowo - kanapowo przebrnęłam przez weekend. kathreen 🌻 - @ spóźniona o 2 dni, ale przyszła :O No cóż - nie jestem zaskoczona. Jakos mnie po tej Luteinie zgieło w pół w 1 dzień @ - już o godzinie 12.00 siedziałam w sobotę nafaszerowana całodzienną dawką nospy w nastroju warcząco - gryzącym, ale dzieki Bogu po południu juz mnie przestało skręcać i reszta weekendu minęła miło :) Zaraz w związku z tym akutalizuję tabelkę... Moja \"Emma praginie dziecka\" jeszcze nie dotarła, w tym tygodniu myślę, że będzie - to sobie poczytam :) aga - gdzie ty????????? miumiumiu - 🖐️ ❤️ reszta dziewczynek -> 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nową tabelką i stopką : kamila82......Kamila...........25.....6..........21.04 ......Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....5..........8.04.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....5...........03. 05......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........8.04... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3.....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....8.........11.04........Wr miumiumiu....Kasia....................3.......... 23.04 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2..........05. 04......Wawa virtualia......Lucy..............29......0.............. . .......UK ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4.. przerwa .... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1..........przerw a....podlasie anna6889......Ania.............39.....3...........16.04. .....dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05......śląskie Martt...........Marta...........27.....8..........25-28. 03....dolnośląskie Sylka27H......Sylwia............27.....2..........12.04......wielkopolskie EMKA_007....Magda............29......2...........14.04.. ......W-wa BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, chciałam się zameldować, że was dalej czytam. U nas dziś cały dzień pada i mam jakiś kiepski humor. Jednak słoneczko potrafi cuda zdziałać:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprawie tabelke, bo widzę, że madu jakąś starszą chyba wkleiła, bo ja tam jeszcze ze starą datą @ :) z nową tabelką i stopką : kamila82......Kamila...........25.....6..........21.04 ......Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....5..........8.04.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....5...........03. 05......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........8.04... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3.....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....8.........11.04........Wr miumiumiu....Kasia....................3.......... 23.04 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2..........05. 04......Wawa virtualia......Lucy..............29......0.............. . .......UK ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4.. przerwa .... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1..........przerw a....podlasie anna6889......Ania.............39.....3...........16.04. .....dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05......śląskie Martt...........Marta...........27.....9..........18. 04....dolnośląskie Sylka27H......Sylwia............27.....2..........12.04. .....wielkopolskie EMKA_007....Magda............29......2...........14.04.. ......W-wa BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mart dzięki za informacje o tym jak się czujesz po clo. Ja podejrzewam, że mój lekarz do ktorego idę jutro tez mi przepisze clo. bo cos ostatnio wspominał. Zresztą sama mu przypomnę. Madu no wkońcu 🌼 No przykro mi z powodu @ - mogłaby nie przyjść, ale cóż... Mnie też złapał nerw pewnie z okazji zbliżającej się @. No i ta bezsenność. Też macie tak? Ja 3 dni a właściwie noce mam nieprzespane przed @. A...odebrałam w piątek wyniki. No i są w normie. Niby dobrze, ale wolałabym żeby wkońcu znalezli przyczynę moich niepowodzeń. Co kupiłas Madunia? Oj tak Sylka słoneczko to skuteczny antydepresant - ja tez dzisiaj jestem jakaś taka do niczego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendowej przerwie:)u mnie (BDG)pogoda nawet fajna:)z rana troszke pokropiło i na tym sie skończyło:D pierwszy dzien po @ z M spedziliśmy wiadomo na czym xD Jemu tak zalezy na dziecku ze nawet teraz myśli że coś moze z tego być,chociaż wie ze to jest praktycznie niemożliwe...ja miałam z rana troche do pozałatwiania,szkoła,zakupy,sprzątanie i takie tam a teraz mnie głowa boli i mnie mdli a sąsiąd robi remont i nie chce sie zlitowac;/na szczęście teraz do pracy nie chodzę tylko ona do mnie to sobie poodpoczywam i poucze na najbliższy egzamin:)i muszę sie pochwalić ze po dwóch dniach staranie udało nam sie wynająć kawalerke w Sopocie na długi weekend bo strasznie trudno o znalezienie miejsca na ten termin w dobrej lokalizacji ale te 3 dni odpoczynku od wszystkiego bez telefonów nam sie przyda:D pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathreen - a jakie badania teraz mialaś? jakie hormonki? Pobuszowałam trochę w ciuchach - nabyłam 2 t-shirt (jeden różowy :D - naprawdę nie wiem co mnie opętało, ale jakos mi ten kolor ostatnio podchodzi w rzeczach do łażenia po domu, wiecie o co chodzi - mam różowy t-shirt, różową koszulkę nocną, różową maszynkę do golenia nóg..itd :D Do ludzi w różu raczej nie wychodzę ;) ), drugi granatowy, czarny sweterek i bluzkę a la bawarska kelnereczka wiązaną pod biustem, w razie czego jest w niej nawet miejsce na brzuch, tak do 5 m-ca ;) Tą ostatnią kupiłam na usline prośby TZa, ktory sam ja dla mnie wyszułkał ;) No i tyle - myślę, że zakupów ciuchowych, których szczerze nie znoszę mam dość na następne kilka m-cy. :) Spadam do dom :) Miłego popołudnia dziewczyny :) Aga to się chyba na nas obraziła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila82......Kamila...........25.....6..........21.04 ......Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....5..........8.04.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....5...........03. 05......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........8.04... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3.....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....8.........11.04........Wr miumiumiu....Kasia....................3.......... 23.04 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przerwa......Wawa virtualia......Lucy..............29......0.............. . .......UK ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4.. przerwa .... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1..........przerw a....podlasie anna6889......Ania.............39.....3...........16.04. .....dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05......śląskie Martt...........Marta...........27.....9..........18. 04....dolnośląskie Sylka27H......Sylwia............27.....2..........12.04. .....wielkopolskie EMKA_007....Magda............29......2...........14.04.. ......W-wa BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wogóle co? :D rozwalaja mnie takie teksty :D nawet chyba sie nie pokusze o odp :) .....choć nie, pokuszę sie jednak: - większość z nas tu ma mężów nie \"pierwszych lepszych\", ale NAJLEPSZYCH. - pogadamy za parę lat w kwestii presji czasu, jak miałam 25 też nie czułam. - już się napodróżowałam i pozwiedzałam dziękuję bardzo. - tylko ograniczone osoby postrzegają bycie matką na równi z kura domową. Poza tym jak któś chce być tą kurą - to ja nie widzę przeciwskazań. - co cię interesuje co mój facet woli? :D Dzięki za troskę w każdym razie, następnym razem jak poczujesz potrzebę oświecenia nas maluczkich, ciemnych głąbów i nierobów które chcą zostać kurami domowymi - idź na spacer, czy gdzies wyjedź pozwiedzać świat albo zajmij się swoim menem i tu NIE WPADAJ. Teraz to już naprawdę kierunek dom obieram 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi - chciałabym odpowiedzieć na twój wpis, bo mnie zszokował. Ja mam już jedno dziecko teraz staramy się z mężem o drugie. Siedzę w domciu z dzieckiem, planuję być na wychowawczym i nie uważam siebie za nieroba. Bycie mamą to najpiękniejsza rzecz na świecie o ile chce się mieć dzieci i kobieta jest do tego psychicznie przygotowana. Rozumiem, że ty nie chcesz być mamą narazie. Co do tego co wolą faceci, to ja nie robię w życiu wszystkiego pod dyktando męża lub mody i jakiś statystyk. Skąd wiesz jakie kobiety wolą mężczyzni? Mój nie zgodziłby się z twoją opinią. A jeżeli całe życie tylko będziesz robić karierę i to smutne to twoje życie. Mocno to ujęłam, ale padły mocne słowa więc tak musiałam:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki, Postanowiłam dziś tu zajrzeć, chociaż ostatnio staram się nie myśleć o c. tak bardzo. Nie chcę się wkręcać zbytnio. No, ale miło tu Was \"zobaczyć\" :-) Martt, dzięki za opinie nt. CLA. Jak będę u swojej gin to ją podpytam. Pogoda u mnie koszmarna, pada i pada ;-((( a ja w domku siedzę bo przeziębiona jestem. Byłam u lekarza wczoraj, ale w związku z tym, że ewentualnie mogłabym być w c. nie mogę brać żadnych leków. Więc staram się wykurować bardziej naturalnymi sposobami. Jesli chodzi o posta Dejzi to się dziewczynki nie przejmujcie. Jakieś puste dziewczę. Przecież żadna z nas nie mówi tutaj, że chce zostać kurą domową, tylko mamą. No, a to jest dużą różnicą. Wiele dziewczyn pracuje i wychowuje dzieci. A jak się nie chce być mamą to nikt do tego nie zmusza. Jak madu trafnie zauważyła , inaczej myśli się w wieku lat 25, a inaczej jak ma się trochę więcej. WIększość kobiet dojrzewa psychicznie do bycia matką w wieku ok. 27-28 lat, chociaż urodzić dziecko jest już w stanie nastolatka. Ja trochę żałuję, że wcześniej się nie zdecydowałam, ale nie czułam się do tego przygotowana emocjonalnie. Teraz naprawdę chciałabym zostać mamą ;-) Pracować zaczęłam wcześnie, więc tą pracą zdążyłam się już w pewnym sensie nasycić i nie jest to dla mnie sprawa życia i śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja z rana:-D, ja ostatnio postanowiłam wziąść się za siebię i zadbać o figurkę:-D, w czerwcu jesteśmy na weselu a mam 5 kg nadbagażu, więc może uda mi się cosik zrzucić:-D. U nas też ciąglę pada, nad czym ubolewał bo na mnie pogoda wywiera duży wpływ, wystarczy, że słoneczko zaświeci a cała szczęśliwa jestem:-D. Pa pa kobitki, acha ja ostatnio na forum Agę zrypałam i trochę mi z tym zle bo widzę, że się z naszego forum wyprowadziła, ale może nas czyta i skrobnie coś:-). Teraz już zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł :) Emka :) wiesz co ci powiem, że ja nie mam nic przeciwko byciu kura domową :D Serio. Mam co prawdo dopiero - czy może aż - prawie 3 dychu na karku, ale młodość mialam dosyć \"burzliwą\" pracowałam w zawodzie przez 6 lat (tzn zgodnie z wykształceniem), dałam sie nawet wciągnąć w robienie tzw. kariery na chwilę, w między czasie przez 4 lata intensywnie podróżowałam (było to niejako związane z moją pracą i studiami), potem bawiłam w kilku różnych mniej lub bardziej ciekawych pracach - ogólnie rzecz biorąc pod względem zawodowym czuje sie spełniona. Więc teraz trochę marzy mi się kurowanie w domu :D Taki okres w życiu. Nie sądzę abym zrezygnowąła całkowicie z pracy, bo to jednak jest mi potrzebne do rozwoju wewnętrznego i daje pewne poczucie niezależności - ale wiem że priorytetm bedzie rodzina. W każdym razie mój TZet zachwycił się marzeniem o kurze domowej :D Na początku naszej znajomości jak się poznaliśmy - rozmawialiśmy o marzeniach i ja mu prosto z mostu powiedzialam - chciałabym miec rodzinę i byc kurą domową, chcialabym miec gromadkę dzieci i kochającego męża, dom na wsi z sadem i hamakiem na jabłonce, siadać w sierpniu na ganku i czyścić owoce na przetwory, piec własny chleb, mieć kilka kurek, pare rządków warzyw w ogródku, suszyć zioła. No i jego to zupełnie jak mi potem mówił oczarowalo. Nie uważam że życie domowe mi odbiera tożsamość czy podcina skrzydła - odwrotnie wręcz. Ale się rozmarzyłam :D ehhhh ....czas wracać na ziemię. Miłego wtorku dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem osób, które wypowiadaja się nieproszone. Ach...szkoda pisać...zresztą dziewczyny juz wszystko napisały nie mam nic do dodania. Madu tym razem robiłam estradiol i prgesteron. Panie w laboratorium były nieco zdziwione, że robię estradiol w II fazie cyklu. Powidziały, że rzadko robi się to badanie w fazie lutealnej, ale skoro lekarz zalecił to pewnie mu to coś zobrazuje. Dzisiaj po pracy idę do lekarza z wynikami. Sylka ja też mam 2 wesela w tym roku. Jedno 7.06 a drugie 19.07. Przydałoby sie jakąś kieckę kupić bo kompletnie nie wiem co mogłabym na siebie włożyć. Koleżanka dała mi namiary na krawcową, która ładnie szyje. Może się skuszę. Co do Agi to rzeczywiście chyba poczuła się urażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Dejzi - nawet nie wiem co Ci odpowiedzieć, tak mnie rozśmieszyłaś :) Mama nie nauczyła żeby ludzi nie mierzyć swoją miarą ? Twoja wypowiedź zupełnie odbiega od naszego tematu i następnym razem proponuję dokładnie przeczytać temat topiku a nie tylko jego tytuł. O ile to nie jest dla Ciebie zbyt duży wysiłek. Lepiej się nie przeciążać. U mnie wczoraj cały dzien padało. A raczej lało. A najgorsze jest to, że zalało nam całą ścianę pod oknem. parapet mamy chyba nieszczelny. Zgłosiliśmy do PZU u Spółdzielni. Ale co z tego że PZU nam wypłaci odszkodowanie i my to sobie wyremontujemy, jak Spółdzielnia nie kwapi się do tego by pozaklejać dziury i dalej będzie się nam lało. Jeśli chodzi o zrzucanie kilogramów, to mi gin kategorycznie zakazał się teraz odchudzać. Przy hormonach ponoć nie wolno. Posłuchałam go i dzisiaj zjadłam pół tabliczki czekolady :) Jak ja słodyczy nie bardzo lubię, tak mnie coś napadło dzisiaj i zjadłam :) Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę wesela. Poskakałabym sobie na takiej biesiadzie. A jeśli chodzi o Agę, to mogła się faktycznie poczuć urażona. Bo każda z nas jej coś powiedziała. Ale Aguś jeśli nas czytasz, to zapamiętaj sobie kochana, że żadna z nas nie chciała Cię obrazić absolutnie. Po prostu chcemy żebyś była wesoła i już nie smutkowała się. Każda z nas ma gorsze dni, a my tutaj jesteśmy po to żeby się ustawiać do pionu :) Buziaczki dla Ciebie 👄 Wiecie co mnie po tych lekach ciągle jest gorąco. Dzięki Bogu nockę miałam spokojną. Ale wieczór i od rana znowu się zaczyna. Lipa. Ale czego nie robi się by osiągnąć cel :) Wczoraj z mężam zaczeliśmy staranka. W prawdzie lekarz powiedział nam żebyśmy póbowali między 12 a 15 dc, ale postanowiliśmy się nie ograniczać :) I w zasadzie powiem Wam szczerze, że chyba naprawdę wyluzowaliśmy, bo wczoraj naprawdę się dobrze bawiliśmy (sorki za szczerość :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mart super, że się dobrze wczoraj bawiliście - wkońcu o to w tym chodzi ;-) Ja zauważyłam, że przez ostatnie m-ce bardziej byłam skupiona na prokreacji niż na przyjemności. Owszem nie powiem - przyjemnie było, ale myśli które mi wtedy chodziły po głowie były raczej skierowane na dział z wózkami dziecięcymi niż na to co powinno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie kathreen :) Ja miałam to samo. I ciągle towarzyszyły mi myśli typu \"teraz się uda teraz się uda :) \" Wczoraj nawet nie miałam kiedy myśleć o tym, tak się dobrze bawiłam :) I jakoś tak mi lżej. I powiem więcej, nawet dzisiaj nie myślę o tym czy może się udało :) Jak mi lekko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie deszczyk za oknem i ogólnie dzis jakieś kiepskie samopoczucie. Nic sie nie chce robić :P siedzę od rana na necie w pracy zamiast zająć się tym co trzeba. Ja mam już 3 wesela w tym roku i mam ten sam problem czyli parę zbędnych kilogramów i brak sukienki. Coś trzeba będzie z tym zrobić :P Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faaajnie ;-) U mnie już jest o niebo lepiej niz było, ale nie ukrywam, że jeszcze do końca nie potrafię się wyluzować. Gdzieś tam mi zawsze świta myśl o tym, że to może to teraz. Melcia Ty masz problem ze zbędnymi kilogramami? Akurat ;-) Taka szczuplutka jesteś! Nawet nie myśl o żadnym odchudzaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathreen - bo to chyba tak do końca aż nie da się wyluzować. Ale najważniejsze jest by myśli o dzidzi nie towarzyszyły nam ciągle. melcia - homorek to taki przez pogode, u mnie słoneczko się przebija przez chmurki, to wysylam dla Ciebie troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :-) Wyluzowanie to chyba podstawa :-) Chociaż przyznaję, że gdzieś z tyłu głowy jest ta myśl \"może teraz się uda\". Pogoda rzeczywiście jest nieciekawa. Pada deszcz i nie mam ochoty wychodzić z domu,ale muszę. Zabieram się za szybkie porządki mieszkanka - to mnie nakręca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Forumowiczki, właśnie siedzę sobie w pracy i naszła mnie taka myśl: czy przekazałyście swój 1% jakiejś organizacji pożytku publicznego? Pytam ponieważ pracuję w jednej z nich i temat 1% jest mi bliski. A jak jest u Was moje Drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×