Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Leele, Pomorzanka 🖐️ :) Pomorzanka - wlasnie w horoskopie natalnym fajne jest to, ze daje rozne odpowiedzi i mozna popracowac nad soba :) Ja tez sie biore ze siebie (pod kazdym wzgledem):) A teraz spadam do pracy. Milego dnia Wszystkim:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzyłam sie normalnie :O , podzwoniłam po dentystach i najbliższy temin (prywatnie) mogę mieć na najbliższy tydzień i nie ma znaczaenia ,że jestem z bólem zęba . Koszmar jakiś :O Zaraz zmykam z pracy , i pojeżdżę troszkę po gabinetach , chyba na litość będę ich brać ;) Kolejnej takiej nocy nie przeżyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !! wszystkim...wy tu o jakims horoskopie......... ja TEZ CHCEEEE hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ... a co to za pustki ? :( Zdąrzyłam juz załatwic dentystę , ale czeka mnie długie leczenie z tym zębem . Na szczęście w koncu nie boli :) Ale w gabinecie fuuul wypas byłam ... z takim samym cennikiem :D ;) Meldować mi się tu pokolei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja mogę sie zameldować, bo zadomowiłam sie tutaj . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J byłam na babskich pogaduchach- było miło.Ale winka się napiję- zapraszam ! Nasze zdrówko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie saneczkowa coś podczytałam w międzyczasie :) ja to chyba mam same niekorzystne tranzyty hehe - urodziłam się pod ciemną gwiazdą ;) a tarot to też nie wyrocznia :) a o co chodzi w sprawie z rhyme bo nie do końca zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umieram dziewczyny 😭:D ... już było z zębem ok .. ale do obiadu sie zmusiłam i żle mi sie przygryzło ;) Chyba zaraz coś pogryzę z bólu ;) - a do czwartku mam go otwartego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna Pomorzanka:( wspolczuje... Przebisnieg - co z tymi gwizdeczkami Cie niepokoi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg- no ponoć nie ... zaczęła się zbierać ropa :O i musi sie wysuszyć . Kurcze , niedawno zgłaszałam denstysce że z zębem chyba coś jest nie w porządku ale twierdziła że jest dobrze . Dzisaj dentysta też miał problem ze zlokalizowaniem który ząb tak daje mi popalić ale dopiero prześwietlenie kilku pokazało winowajce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebisnieg- musisz sobie zrobic kosmogram, zinterpretowac domy znaki planety, aspekty planet i juz:D no i ewentualnie tranzyty tak przyszlosciowo bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×