Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

ja moich 2 ex poznalam w necie- ogolnie byli ok... jeden mial zryty beret, a drugi piotrus pan:D reszta to typ c- facet bluszcz, mega nieciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie , tak mi się wydaje że ja bardzo wysoko zawiesiłam poprzeczkę ewentualnym meżczyznom . Gdzieś , kiedyś ale nie aż tak dawno ;) ...Kogoś spotkałam i hmmm sprawił że wierzę w meżczyzn . Ale też sprawił , że falsyfikatów nie przyjmuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - jak masz kogos spotkac to nie musisz koniecznie gdzies bywac, wychodzic. Mozesz spotkac bodaj w sklepie osiedlowym robiac zakupy... trach i zaiskrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka , tak to już jest - ale myślę że zniechecać się nie można . Raz nie wypali , trzeci raz nie wypali a za piatym będą fajerwerki ;) :D Oby nie spłonąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zawsze wychodzi najlepiej jak jest nieplanowoane zupełnie z zaskoczenia poprostu przytrafia sie dwojgu ludzi którz sie tego nie spodziewali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka to jest duze prawdopodobieństwo że z całym rozmachem mknąc jak wicher wpadniesz na jakis interesujacy obiekt ;) Nie pomyslałas o tym? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby co tu sie dzieje????????????? ;) to mi się podoba,miałam nie zaglądac ale z wami mi jest lepiej lubuszanka juz cie lubie i juz cie kocham,jestes iskra jak ja hahahahahahahahahahhahaaaaaa a wy moje dziewczynki w końcu sie wzięłyście za pisanie i co za tematy??????? :P ja trafiam zawsze w a lub b,w c trafiałam jak byłam piekna i młoda teraz juz niestety zostało tylko \"i\" hihihihihihihihiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa masz rację - biore sie w garśc i niniejszym udaje sie do przyziemnych spraw a mianowicie do... prasowania :) Na dzisiaj koniec z mżonkami ;) Ale jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa - u mnie tak dziwnie jest ;) - z jednej strony chciałabym i sie boję ;)....a z drugiej dobrze mi samej z dziećmi . Ja mimo hmmm "małżeństwa " bardzo długo byłam sama i czasami brak mi jednak jest tego Kogoś . Od dawna jest wszystko na mojej głowie i czasami mam dosyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makarenkaaa - hmm... czyzby to było walentynkowe wyznanie? ;) Ciesze sie ;) To prawda, rozszyfrowalas mnie - jestem jak iskra, zawsze, wszedzie mnie pełno, w pracy za mna nie nadążaja, znajomi nie nadążaja wiec co ja wymagam od biednych potencjalnych facetów? Tez biedacy nie nadążaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - Ty się tylko uśmiechasz ? :D Ja jutro to będę musiała monitor czyscić tak go zaprawiłam ;) :D Makarenka ...Ty jesteś tutaj wulkanem energii .... pisz ile możesz :) :D To "i" mnie rozwaliło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubuszanka ;) no to pomorzanka ma teraz dwie do podziwiania za ten wigor i życie z niepoprwawnym optymizmem,ale takie jak my musza tu być,bo tu trzeba smiechu i zabawy a nie tylko uzalania sie nad soba 👄 a z ta walentynka???? ponoć tacy sami tez sie przyciągaja do siebie-ja tez sama,dwoje dzieci hahahahahahaahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny koncze, bo prasowanie i inne zajęcia same sie nie zrobia a mogłyby, mogły ;) Jeszcze raz milego wieczorku zycze, natrzaskajcie duzo wpisów bym miala co jutro czytac :) I prosze tylko o baaardzo optymistyczne wpisy. Zero narzekań, smutnych emotek itp pierdołek ;) Saneczkowa Ty tu pilnuj tych spraw a jesli co poniektóre zaczna smęcic natychmiast przywołuj do pionu ;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytujaca najpierw ty sie napij a potem udawaj ze z nim pijesz hahahahahaahahahahahaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca naciśnij Shift razem z Ctrl - to pomoze ;) Makarenka .. też się cieszę że nie smutkasz sie .... choć w sercu jeszcze pewnie tak .... Ale czasami tak jest lepiej ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×