Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Chyba jednak Pomorzanka morze wybiore sobie na lato, kiedy na dwa tygodnie wezme urlop. A ten najblizszy urlop jest krótki, bo to zaległy wiec jesli juz to moze jakis krotki wypad w Sudety uskutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka co tam sprzęty ale przetłumaczenie z naszego na ludzki to już większy problem :P swoją drogą częściej piszę jakieś makra czy programuje niż zajmuję się typową chemią :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze typową chemią :P:P:P powiedzmy , teraz pewnie więcej papierów będzie z racji akredytacji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka cierp :P:P:P lubuszanka no właśnie raczej średnio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka - a mi marzy sie ponowny wyjazd w Bieszczady :). Zresztą Gnomik już mi obiecał że będzie i nawet na szczyt jakiś osobiście mnie wniesie :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, faktycznie szkoda ze tak daleko macie do mnie. Wy byscie robiły zakupy, im wiecej zakupów tym wiekszy utarg, im wiekszy utarg tym wieksza prowizja dla kierowniczki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka dawaj jedziem :D ja jak najchętniej szkoda że teraz nie mogę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś - dlaczego 😭😭😭:D ??? Zresztą może i dobrze .... jeszcze muszę co nie co po zimie zgubić :P bo mi sie biedaczku zasapiesz przy tym wnoszeniu :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś bo muszę gnić w domku :( ale za to do roboty nie chodzę i sobie śpię :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka , Podczytująca z przystojnym laborantem to inna chemia by sie rodzila :D:D:D Gnomuś strasznie mi przykro:(:D ... ale i tak nie wymigasz sie od tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - nie przejmuj sie zrzucaniem czegokolwiek po zimie. Ja niby tez powinnam zgubic z 2 kg, do tego celu nabylam rowerek stacjonarny i co? Rowerek slicznie sobie stoi a ja zamiast pedalowac to co robie? Siedze i pisze z Wami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka no jasne :D:D:D:P z przystojnym laborantem hmmmmmmmm to ja się nie łapę :P:P:P nie spełniam obu kategorii :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka na nieszczęście właśnie bardzo rzadko można znaleść przystojnch laborantów - to niestety ostatnio zawód kobiecy :(:D Gnomik hmmmm -fajny jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×