Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Podczytujaca, skoro Ty juz zeszycik sobie przygotowalas to umówmy sie: Ty bedziesz od czesci teoretycznej, za to ja od czesci praktycznej :D Co Ty na to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubuszanka coś się załatwi :P:P:P poczytująca grzane piwko z miodkiem i sokiem malinowym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka - wyćwiczone paluszki potem można wykorzystać do bardzo przyjemnych zadań :P Będzie jak znalazł :D Podczytująca : O->:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca :D sorry :D niedoczytałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca, naskoczyłas tak na biednego Gnomusia, że az mnie ciarki przeszły ;) Biedaczek niedopatrzył jednej literki a Ty juz raban zrobiłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka, brawo! Praca uszlachetnia :D Nie mysl, że ja na laurach spoczęłam. Takze ciagle pracuję, uczę się, cwiczę, żeby nie wyjśc z wprawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na początek przechrzciłam Lubuszanke na Lubuszczankę :D Na szczęscie z pomorzanką nie ma większego problemu .... chociaż na tym topie na chwilkę zawitała i pomożanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Lubuszanka , ja tak usilnie pracuje że z mojego laptopa juz prawie wszystkie litery pozchodziły :O Już dzisiaj się Gnomusiowi skarżyłam że pewnie na trzy tygodnie będę bez neciku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli juz jesteśmy przy przejęzyczeniach, literówkach, itp to proszę o wyrozumiałość i przymróżanie oka na moje niedociągnięcia literowe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca no ja się tak nie bawię ja nie po to szkoły kończyłem żeby się mnie czepiać po to się uczyłem żeby się nie nauczyć :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca, ja tylko tak troszkę w obronie Gnomusia stanęłam, nie mysl, ze ja tak na powaznie na Ciebie naskoczyłam :) Pomorzanka, zartujesz z tym brakiem netu?! Powiedz, ze zartujesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca lubuszanka jak takie błędy popełniam to proszę mi zwracać uwagę ale za ortografię to ja nie ręczę :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem mistrzynią w literówkach :D .tu jeszcze kontroluję sie co nie co ;) ..... ale na gg np. nie mam sobie równych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nic nie mówie piszcie jak chcieta hehe :) tak tylko mi sie z tym moim nikiem rzuciło bo mnie Gnomku od samego początku nazywałeś inaczej ale jak masz ochote to moze byc i poczytująca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka - niestety nie żartuję 😭... mam co prawda jeszcze komp w domu ... ale nie dobiję sie do niego na dłuższą chwilę ;) Na razie próbuję sobie załatwic jakiegoś zastępczego laptopa i mam nadzieję ze jeden pan wykaże zrozumienie dla mojego uzależnienia i laptopa mi poprostu pożyczy :D Ale jak to nie wypali -leżę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×