Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Makarenka - u nas tak samo ;) Piątki to na prawdę luzackie są ....;) Choć pewnie nie uwierzycie ;) ale ja dzisiaj i tak sporo zrobiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka -----------ja motywuję jak tylko się da ale one chcą być bardziej twarde od facetów więc moro na siebie pasem spięte i skoczki na nogi :( i z której strony to kobieta to ja nie wiem nigdy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoczuś będziemy czekały,dzisiaj się zapowiada wesoły i długi wieczór,ty sie tylko streszczaj,żebyśmy za długo nie czekały.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka , pewnie dzisiaj będzie gwarno ;)... szczególnie jak przyjdzie ogólnie tutaj lubiana osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzaneczko-----------no widzisz jest problem moje służby są różnie rozkładane choć 8 godzin ale i nie zawsze zależy od zdarzenia bo i więcej a i pory służby nie są normowane .Więc jak widzisz nie tak często tutaj zaglądam ale jak już jestem to na maksa nie potrafię odłączyć się od Was LASECZKI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziwi mnie to 8 godzin . Najczęsciej w służbach pracuje się 12/24 .... i ten Twój rozkład to dla mnie nowość ;) Ale jeszcze nie znałam nikogo w Twoim zawodzie :) Mały - kafe uzależnia - my ostrzegamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzaneczko -----------a możesz oświecić mnie kto to jest ta osoba a tak w ogóle to ja z dwiema Laseczkami piszę ? ups buraczka walnąłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wieczorkiem albo rano zajrzysz to pewnie będziesz wiedział :). Nie chcę zapeszyć ;) Ale też mężczyzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzaneczko-----------w Str.Gr. tak jest to nie jest tak że swoje sie robi i idzie do domu tutaj na telefon niekiedy ja z resztą nie pracuję za biurkiem a na pasie więc alarmy bywają i to dość często a latem mnóstwo przekroczeń granicy bywa a wiesz że tutaj obszar unii sie kończy więc nacisk duży Pomorzaneczko-------------- i Ty dopiero teraz mi mówisz że to uzależnia dzięki :)dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A proszę bardzo :) Podejżewam że ta Twoja praca nie jest łatwa i czasami przyjemna .Latem jeszcze można pochodzic po nocach ... ale zimą brrrr .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzaneczko --------------no wiesz nie splonę przecież STRAŻAKA mamy w swoich szeregach ona bedzie gasiła mnie :) tak myślę albo z przekory dołoży coś od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz że ja zawsze z humorem staram się pisać :) Zawsze staram się tak żeby było troszkę do śmiechu ;) Ale poważne rozmowy też lubie - chociaż ostatnio uważam że takie rozmowy to raczej jednak w zaciszu . Różne osoby tutaj jednak wchodzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzaneczko------------ jesteś prawdziwą kobietką z krwi i kości :)podstępem wciągnęłaś mnie a jak ja już jestem uzależniony to Ty mówisz MAMY CIĘ:)cała kobietka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie smoczek zaraz z liścia oberwiesz delikatnie jak znowu nie bedziesz mnie zauważał,wiem pomorzanka ma naprawdę to coś- czego my wszystkie nie mamy ale to nie powód by nas nie zauważać tutaj,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz będzie i Makarenka:) . Poprzednie napisałam raczej nie na temat ;) żle przeczytałam co napisałeś ... Czasami straszny ze mnie roztrzepaniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka - ja widzę przecież kiedy jesteś przy kompie , dlatego wiem kiedy jesteś kiedy Ciebie nie ma . Zresztą od razu widać Twoj brak ;) od razu brak Twojego śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka -------------- wiedziałem co robię specjalnie tak zrobiłem ale czy Ty maleństwo doskoczysz do mnie obcaski nie pomogą jedynie taborecik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj smoczuś obcaski to mi nie bedą potrzebne,jeszcze nie widziałam kickboxera w obcaskach ... ;) a wzrostem moim sie nie przejmuj,nie z takimi dawałam sobie rade heheheheheheheheeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty mnie pomarzaneczko tu nie szpicluj,bo to nieładnie tak podglądać hahahahahahhahhahhahahhahahhaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzaneczko ---------------onieśmielasz mnie konkretna z Ciebie kobietka najpierw bierzesz mnie na stronę aby postawić do pionu za co dziękuje a teraz wzrost noooooooooo duży 190 tak jeszcze było kiedyś teraz nie mierzyłem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka - wzrost jak dla mnie idealny ;) Niestety nieśmiała ze mnie osóbka , chociaż nie powiem troszke ostatnio zmieniłam się pod tym względem ;) Uciekam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×