Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Cześć ---dzień doberek wszystkim -----Dzień rozpoczoł się słonecznie choć zimno aa ja chyba przeziębiłem się :( pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mały :) Będziemy razem się kurować - też mnie gardło niestety boli :( Ale teraz niestety muszę iść troszeczkę popracować 😭:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka------------- jeśli kobieta tak mówi że zaraz wróci to czy można jej wierzyć ? bedę czekał wytrwale może i to jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ---------nie pogniewasz się Laseczko jak i ja wyskoczę na chwilę jeśli mnie nie bedzie przez jakieś 15 min to lecę do sklepu po ostatni zakup fajeczek od jutra abstynencja na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały mam o tyle dobrze ze mogę podglądać. I chociaż kilka słów napisać ;) Tak więc jak widzisz jestem słowna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka---------------a ja jeszcze nie wyszedłem tak mi się nie chce iść to Ty masz naprawdę bardzo fajną pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herakles -----------witaj zadzioro masz jakiś gorszy dzień dzisiaj ? podobno szukałeś mnie tutaj któregoś dnia bo mijaliśmy się więc jestem teraz ale na chwilę uciekam muszę paczkę jedzenia dla raka przynieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - i tak mnie teraz nie ma ;) Hmm no zobaczymy jak będzie z tą Twoja abstynencją , jak dasz radę idę w Twoje ślady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ------------ja się kłócę przecież grzeczny jestem ale dzisiaj naprawdę troszkę mnie nosi ale przejdzie, jak skończysz pracę zapraszam na kawę wodę, wstawiłem i niech zgłasza się kto chce kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Fanaberia 🌻- no właśnie mamy dzisiaj szczególny dzień :) Mały - to się Heraklesa tyczyło , od wczoraj chodzi jakiś podminowany ;) a ja dalej niestety pracuje ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herakles -----------pogadaj sobie jeszcze może lżej się Tobie zrobi na duszy .Co tak Cię dręczy i to podobno od wczoraj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberia - a Ty masz w ogóle cos takiego jak wolne ? ;) Mały- u nas jest troszke nędzna pogoda ;) gorzej że w weekend ma być dużo gorzej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ------------tak wiem pogoda ma się popsuć na sobotę i niedzielę ale potem ma być już tylko ładniej a na święta to już podobno do 20 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka -------------szczęściaro z Ciebie ja też chcę obojętnie gdzie aby poszalec troszkę .Dyskoteki to już nie dla mnie a wesela fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×