Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pomorzanko------------jeszcze nie czytałem pierwsza poczta poszła w ruch do odczytania kurcze zmartwiłem się strasznie tym co pisałaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ---------------------no nie wiem czy bedę miał jeszcze komu rozdawać A gdzie jest strażak :)budzić go wody mdleję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały będzie dobrze - innej opcji nie ma ;) Z tego co wiem w sobotnie ranki tylko ja z Pestusią zaglądam ;) Makarenka to śpioszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja Witam wzystkich🖐️. Sok z cebuli chyba trochę pomaga :) DZiękuje Pomorzanko!!!!!! 🌼 Lecę sprzątać 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lojka - no właśnie też muszę zrobić, u mnie wszyscy kaszlący i smarkający już w domu :( No niestety mnie dzisiaj też czeka to niewdzieczne zajęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic , moi mili :) 🌻Ja też już zmykam , dużo robotki mnie jak zwykle w sobotę czeka ;) Jeszcze raz miłego dnia :) ....chociaż pewnie z kilka razy w ciągu dnia zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak Wy tę kawę szybko pijecie --------to trzeba się delektować ----a Wy jak herbatę i do pracy a ja chłop co mam sam robić -------po gwizdam sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrastwujtie riebiata :D Ja priszoł k wam tolko na momient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gnomuś😘- jak sie masz ... ?:) Zajrzyj kiedyś na dłuższą chwilę , my tu za Tobę tęsknimy 😭 Mały - jak usłyszał o sprzątaniu to zwiał ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja życzę udanego weekenda i trzymajcie sie nawierzchni bo wiatry duze :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję pomocy do sprzątania:) Jestem maniaczką herbaty - każdej, a najlepiej z nalewką. Uwielbiam ją:) I właśnie robię sobie przerwę w tym sprzątaniu. U nas pada deszcz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś a nie zauważyłem wpisu właśnie zaglądnąłem na chwilę może nie dłuższą ale zaglądłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lojka - ja też na chwilkę klapłam ;) Uwielbiam herbatki , mam niezłą kolekcje bo braciszek w Anglii :D Nie chce mi sie też sprzatać - ale chociaż kafe ode mnie odetchnie na chwilkę ;) Gnomuś - ale zaznacz od czasu do czasu swoją obecność ;) żebyśmy wiedziały że jesteś :D A wiecie że u nas zapowiadali najsilniejszy wiatr - ale wcale nie wieje :D ... tylko jak na razie leje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś to zaznaczam tak raz w tygodniu :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś - to stanowczo za rzadko :P Wiesz jak fajnie wyszłam na sprawdzaniu międzylabolatoryjnym ? :D Byłam najlepsza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje :):):) czy ja rzadko zaglądam toż ja na odwyku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś - ja niby też ;) Tylko ciągle tak tu pogdlądam ;) Ta cała akredytacja to horror jakis:O ....ale wszystko trzeba przeżyć ;) Zmykam dalej samo sie niestety nic nie zrobi ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś o tym wiem :P:P:P trzym się ciepło i niech cięnie wywieje🖐️ ja też znikam będę kiedyś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomik, Ty to tak zawsze. A w ogole to witam wszystkich i juz mnie nie ma. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam robaczki ja zaden śpioch ,bo na nogach juz od 6.30 tylko zajęta jestem,sprzątam,z małą walczę, obiad gotuję dla Pestuchi hihihihihiiiii bo się zapowiedziała( szczerze mówiąc to ona tu chiba odrzutowcem przybędzie heheheeheheheheee) ja juz druga kawkę idę sobie robić, bo [pogoda nie sprzyja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolekte
muszę przystopować z tym sprzątaniem , czas na herbatkę. A też mam Pomorzanko niezłą kolekcję herbaty- uwielbiam chyba prawie wszystkie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×