Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Cześć laseczko na Ciebie jedną tutaj można liczyć zawsze jesteś jak Cię potrzebuję :) choć teraz tylko potrzebuję pogadać :)a link z emotkami to później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedział bym że Kochana jesteś ale zaraz podczytywacze zobaczą i bedą komentować więc nie mówię lae wiesz co myślę :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - pewnymi osobami przestalam sie tutaj przejmować . A jaka jestem wiesz pewnie też i z innych żródeł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszek - powiem Ci że nie mam na ten temat zielonego pojęcia ;) -siedzę w jednej pracy od samego początku i zanosi się na to że zostanę tam do emerytury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To źródełko nie odzywa się wiec nie wiem chyba za wiele a jak mówił o Tobie to w zależności od stanu w jakim się znajdował ale mam nadzieję że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Malutki nie wiem ...ale tak ma być . Pewnie sie za jakiś czas cokolwiek się dowiem ,ale to dopiero za jakiś czas . Spodziewam się tego że te wersje mogą byc rózne ;) - ale o ile wiem to Mały za jakiś czas pewnie wybierze sie do Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszek ----------to dziwne a trąbią wszędzie że pracy to w Polsce pod dostatkiem tylko ludzie nie chcą pracować . Ale pewnie masz rację radio i telewizja kłamią na ten temat . Może i praca to jakaś jest ale nie za psie pieniądze tak jak większość prywaciarzy by chciało pracuj a jak do wypłaty to przeciągają z płatnością i jeszcze chętnie by uszczknęli coś z tej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - o ile wiem u nas (oczywiście zależy o jakich zawodach mowimy ) brakuje rąk do pracy . Nawet właśnie płace znacznie wzrosły - ale ile w tym prawdy do końca nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od niego ... ale myślę ze jak uspokoi się wszystko . Troszkę się martwię bo dawno nie widziałam kogos na takiej huśtawce nastrojów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smoczku wiesz ja mysle, ze trzeba miec swoj rozum, bo szczerze mowiac to raczej nikt czlowiekowi prawdy nie powie - ja licze, ze nie jest az tak zle...ale mam mimo wszytsko stresa, bo zawsze to niepewnosc gdy sie nie ma pracy, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzaneczko ----------- huśtawka :) mało powiedziane to karuzela przy tym wysiada :) Dobrze że jego nie widziałaś bo jeśli byś widziała to pewnie bez słowa w bagażnik byś go wsadziła i ze sobą zabrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszki ---------oczywiście że masz rację praca to podstawa bytu . A jeśli mogę się zapytać to w jakim zawodzie szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - wiem , wiem ... tyle że ostatnio rozmowę ja z nim przeprowadziłam i chyba byś nie uwierzył w tą zmianę . Ale miałam dokładnie tak samo jak ja dostałam po łbie , najpierw dno totalne a potem sie odbiłam i zakończylam to wszystko . Mały jest dorosły - myślę że poradzi sobie :) on wie że ja wierzę w niego i chcę żeby był szczęśliwy :) Orzeszek ... kurcze , bez pracy ciężko . Nie chce nawet myśleć co by było jakbym swoja staraciła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzaneczko ---Ty swojej nie stracisz spokojnie siedzisz tam pewnie cichutko jak myszka pod miotłą że jeśli zaklad by rozwiązali to o Tobie by zapomnieli i :) byś siedziała tam przy swoim kompie na kafe i pisała z nami :)A wypłata dalej by na konto płynęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - róznie to bywa ;) Ale jestem lubianym pracownikiem więc jak nie będę przeginać z kafe nie ma mocnych żeby mnie się pozbyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszki-----------no to trafiłaś na marnych doradców :) ja i Pomorzanka chyba słabo w tym się orientujemy :) Ale wiesz co pocieszę Cię na pewno na wydawaniu kasy to my się znamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - ja jestem oszczędna z natury ;) dzisiaj nawet telewizor przy pomocy Mika udało mi się zreanimować ;) Synek go z deko namagnesował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×