Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Antybiotyk mam i krople do uszów też . Ale jak to przy zapaleniu ucha czasami trzeba zrobic płukania . Może jutro uda mi się coś załatwić . Ja rozmawiałam z tą repcjonistką że przecież zapalenie ucha to "nagły wypadek " i tego nie idzie przewidziec wiec powinni mieć na takie przypadki miejsce . No ale oczywście jej gadka , limity itd i ona tu tylko pracuje a nie zarządza :O Wnerwiłam sie trochę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiesz ja w takich chwilach moge byc nieobliczalana:) raz w zyciu bolal mnie zab i powiedzialm nigdy wiecej:) wiec jak stary nie znosi bolu to jak ma sobie z nim poradzic dziecko?? zrobilabym afere pod gabinetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Stonoga , tak powinnam zrobić . Co prawda miałam leki juz przepisane przez rodzinnego i tu byłam spokojna , ale tak nie może być. Tym bardziej że już kolejny raz jest tak samo . Ale po co robic awanturę recepcjonisce ? To nic nie da . Tylko nie mam pojęcia komu zadymę w tej sprawie mam zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może portal ma jakieś problemy . A masz jeszcze jakąś przeglądarkę ? Może właśnie przez nią spróbuj . Dla pewności przesaknuj kompa i wyczyść np . Easy Cleanerem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guza
guza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w administracji dosc czesto pojawiaja sie ogloszenia z ksiegowosci:) ja sprawdzam tu www.usc.gov.pl 8h pracy i reszta wolne lacznie ze swietami poszukaj w sowim wojewodztwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny o pracy to raczej nie mój temat , posprzątam troszkę a Wy sobie porozmawiajcie :) Zaczęłam już od kuchni , cholerka czeka mnie w tym roku malowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem ile bo ja nigdy sie w ksiegowosci nie dowiadywalam, ale masz racje w prywatnych firmach wiecej placa ksiegowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ludzie sa tak bezlitosni i bezwzgledni? Moja jedyna cecha bylo to, ze mialam wyzsze kwalifikacje od nich, i wiecej przeszlam w zyciu i na rynku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gracjo, od lat jestem w zlym stanie psychicznym To sa problemy wyniesione z domu rodzinnego, mam klopot ze soba, czuje, ze nie ma mnie kto wysluchac. Mam bardzo trudno w zyciu, 2 razy zmienialam zawod, skonczylam nie przyszlosciowe studia. I nie mam nikogo, kto by traktowal moje uczucia powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo tych studiach to ekstra:) pociesze Cię - nie Ty jedna:) nie mozesz tak sie dołowac:) ja wiem,ze zycie to nie bułka z masłem ale nic nie da,że bedziesz sie umartwiac :) no chyba ze lubisz:) Mysle,ze kazdy ma jakies wredne dni :) ale tu sa zyczliwe osoby:) jakos wspolnie damy rady,bo co mamy nie dac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubie sie umartwiac, tylko widzisz u mnie w domu nie bylo zwyczaju, ze jak cos mi nie wyszlo to ktos mnie pocieszal a jak cos sie udalo to mnie chwalil. A teraz jakbym znalazła pracę to bym sama mogla sie pochwalic i kupic sobie coś w oczoj...ym kolorku...:)...gdybym znalazła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×