Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

oj dziewczyny , :) teraz to sie ubawiłem wasza korespondencja..czyzby cos mi umknęło ale dowiedziałem sie ze to ja jestem z Wrocławia i że nie ma tu żadnej dziewczyny z Wrocka ..no szkoda , ale z jakich miast wy jesteście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pogo - :) , obecnie chyba jakos zanikło , ale pamietam ..kiedy była moda na pogo :), tez próbowałem - ale to było kulturalne pogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec sądzicie że szukam dziewczyny tu , na forum ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mik - nie wiem czy szukasz ?:) Ale myślę że jak z jakąś fajnie by Ci się pisało tu na forum -nie oparł byś się pokusie i próbował byś sie z nia realnie spotkać :) A jeszcze jak by była z Wrocka - była by zapewne pełnia szczęścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bynajmniej nie miałem na mysli pogody tylko mojego korespondowania na forum :) ps chej ale z tego co czytam to leniuszki z was, ja bardzo lubie ruch, jutro , wczoraj zaliczyłem ścianke wspinaczkową - fajna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mik - dokładnie wiem o co Ci chodziło ;) Ja zimą śpię snem zimowym ;) No i niestety jak ma się dzieci nie ma się tej swobody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Gnomuś 😘- co słychać ? Jak sprawy ?:) Tak Mik mam dwóch synków , 5 latka i 11 latek .... jeszcze nie lubię ich za długo zostawiać samych .... szalone pomysły maja, szczególnie ten mały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś 😘 a jak może być po staremu ani w przód ani w tył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) super , w wieku 11- nieźle rozrabiałem :) ,także mogę cie zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet chętnie ale napotykam na opór materii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Mik ... że w sumie to grzecznych mam chłopaków :) No ale pomysły to czasami mają nieziemskie ;) Gnomik ... cos musisz wymyśleć , długo tak sie nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×