Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

przebisnieg...bo ja sie zapomnialam pochwalic ,ze mini to moj sposob na facetow :) hahah sa tu robotnicy klada plytki,jakas terakote,zmienajaja instalacje wiec jak w mini sie przejde to wiesz....:D hahah a pozniej walonki na nogi i siedze-pod biurkiem nie widac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga ale nasz listonosz to raczej taki nieciekawy jest ;) Pestuś 🌻- szkoda tylko że Ty nie zaglądasz :( Ale u nas sypie śnieg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka 🖐️ heh to ja nie wiem, moze tez powinnas zaopatzryc sie w Mini :D i rajstopy z PRL zeby bardzo nie marznac:) jak nie masz suwaka w plaszczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem laseczki ale z doskoku ;) skaczę między kompem a moja niunią,ale czytam was i ze śmiechu padam hahahahahahahahahhahahhahahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - nic mi o teraz nie mów o płaszczu:O kurcze mam na prawdę problem , nie mam teraz kaski na nowy płaszcz i nie mogę powiększyć debetu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka - też na mnie to forum tak działa ;) nawet jak załapię dołka to moment a ktoś już się z nim szybko tu rozprawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie muszę zajrzeć na Inteligo :D Ale chyba jeszcze za mało czasu upłynęło od kiedy oddałam PITa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie nic nie zmienilo to do 20 lutego marca przedsiebiorcy musza zaplacic VAT pozniej beda zwroty :) nikt nie ma US zabezpieczonej kasy na same zwroty:) musza byc wplaty zeby mogly byc wyplaty :) wiec juz niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam Inteligo - jak na razie mam tam tylko śliczny debecik :D Kurcze , chyba będę musiała od mamy pożyczyć kaskę ... a tego chciałabym uniknąć najbardziej na świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , od czwartku nie ma mnie w pracy :D w w środę tą sprytną maszynkę przywieżli :D Zmykam teraz na dłuższy czas ... tak już na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko witaj w klubie ja mam taka sama sytuację,wolalabym uniknąć pozyczek od mamy ale niekiedy jestem zmuszona ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wielonoga :) Ja mam przerwę no i nie bardzo chce mi sie pracować, może dlatego ,ze urlop spędzam w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale was dużo nowych nawiało jak mnie nie było,witam wszystkie nowe bywalczynie, ja z powodu pobytu w szpitalu z córunia nie mogłam tu bywać przez jakis czas ale juz jestem i witam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×