Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

haha...u Iksika.... :P chociaż nie czytałam wszystkiego :( papa Kwiotuszku ...dbaj o siebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.... okularki moja Droga :P:P:P:P:P:P jadę do domku ;) Napiszę jutro rano @ dobrze? 🌻 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś Ty jeszcze w pracy jesteś ? Zmykaj do domku ... :) Miłego wieczorku i juz spokojnej nocy życzę :) Ps . Noszę szkła kontaktowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...zapomniałam że masz szkła hahahaha.... to pewnie za słabe są :P ja mam okularki ;) wszystko napiszę jutro ;) papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wpadłam oczywiscie na kawkę ;) Quercus- a ileż można rozmawiać o samotności i co zrobić ,żeby zmienić ten stań ? ;) Topik juz teraz toczy sie swoim własnym rytmem , rozmowy są o wszystkim i niczym ;) Ale fajnie się tutaj bawimy ;) Kicia - widzę , że stoisz na straży topikowej o tak póżnej porze ;) Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Przebiśniegu 🌻 Ja też miałam fajne sny jeszcze jakby sie ziściły była by bajeczka ;) Przebiśniegu - nie pytaj :D Wystartowałyśmy z Pesteczk a w castingu ;) - niestety odniosłam sromotną porażkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam brac kafeteryjna :) wiecie co polakom jest wsztsrko potrzebne,wczoraj baba w samolocie ukradla papierowe torebki chorobowe:) myslam,ze parskne smiechem ale jakos sie powstrzymałam:) urlop fajny ale .... pogoda do diupy ! choc nie powiem udalo sie i mam fajne zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka Podczytująca Przebiśnieg Stonoga [ cześć] witajcie wszyscy :) Sen co by nie mówić dobry na wszystko. Pomorzanka faktycznie nie da sie przespać ale choć ciut nerwy podleczyć, wczoraj poszłam spać z tymi pierwszymi kurami ;) i dzisiaj już więcej optymizmu we mnie, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga :) wiesz co myślę że to pozostałość po "starych czasach", niby jest w sklepach ale może zabraknąć, a jak za darmo to jak tu nie skorzystać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja też dzisiaj zalatana jestem ;) Właśnie wrócilam ze szkoły , pózniej szczepienie itd itd ... Stonoga - witaj :) Cieszę się że urlopik sie udał :) Odpoczęłaś troszke? :) Polska mentalnosć od lat jest niezmienna :D A potem nie dziwota że mamy wystawioną w świecie opinie ;) Środek , to zaleta snu - fakt mozna odpocząć . Ja niestety mam ten problem że jak mam problemy na okrągło bym spała . Czasami nie potrafię sobie z tym poradzić :O Podczytująca 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pomorzanko :) szkoda,ze ja tak spac nie moge:( no odpoczelam ale to zdecydowanie to co lubie,aktywny wypoczynek,wiele muzeów i galerii :) zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały Smoczek
Cześć dziewczyny zalatane :)zapracowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga ja to mam melodie do spania - aż czasami mnie to denerwuje :O Za dużo tego snu w moim życiu . Mały - a coś Ty tak na pomarańczowo nam tutaj wyskoczył ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - a masz troszkę fotek ze Szkocji ? Mam taka małą pasje że zbieram zdjecia z róznych rejonów świata :) Szkocji jeszcze nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - mam nadzieje że namówie Stonogę że powiększy moja kolekcję :) Pewnych rzeczy nigdy nie ukrywam ;) - przecież od dawna wiadomo że moja sympatia skierowana jest w Twoja stronę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co stonoga wyjechała do Szkocji ? fakt coś tam obiło mi sie o uszy że gdzieś jedzie :) ale z moja pamięcią to różnie bywa :) Ja dzisiaj za to rozłożony jestem na łopatki przez chorobę :( A tak dobrze się trzymałem przez całą jesień ,niby zimę a połowa wiosny powaliła mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×