Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Tylko i wyłącznie współczuć ;) To ciężka praca wbić do głowy nieukowi tą wiedzę ;) Nie przepadam za historią ale nie ma wyjścia trzeba troszkę nad tym posiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - no niestety w szkole trzeba być na bieżąco . Zastanawiam się tylko co to będzie jak będę miała dwóch w szkole - doba będzie chyba za krótka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to praca będzie do końca dopracowana :) A potem wszystko odbijesz sobie za ten czas unieruchomienia nie będziesz sobie zawracała głowy pracą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziedzina to metodayka nauczania jezyka obcego ( nauczanie czytania) temat nie został jeszcze sformuowany hehe :) ale bedzie o pre-reading activities" - czyli o ćwiczeniach przed czytaniem tekstów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja marzę o łóżku, lubię spacery i zazwyczaj dają mi energię, ale dzisiaj chciałabym przespać, muszę ratować swoje pozytywne myślenie o którym tak mądrze kiedyś pisałam ;) :) może jakąś czekoladkę, albo ptasie mleczko sobie strzelę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek , ja też jak mam za dużo problemów to właśnie marzę o spoaniu . To odreagowanie , ucieczka w sen ale trzeba stawić czoło problemowi , niestety nie da sie tego przespać .A taki kiedyś miałam zamiar ;) Zaszalej i kup sobie ptasie mleczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszyscy!!! Patrzę na 1 post i...pytam o to samo, myśląc o Kobiecie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×