Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Psedłonim
Bardzo słusznie żałujesz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mały - no tak co tu robić w sobotni wieczór? Gry , albo telewizja czy necik pozostały :O Nawet wina napić sie nie mogę :(, a mam dzisiaj na to taką ochotę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisaj cichutkoooo.... ;) wróciłam ;) było zajebiście :D a teraz idę trochę wytrzeźwieć :) ale długo to piszę :O Pomorzaniu 🌻 jestes kochana ;) jutro odpiszę :) wszystko wskazuje na to że wypijemy tą kawę na serio :):):) dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim i dobranoc 🌼 👄 myślałam o was cały dzień ale niestety nawrót choroby u małego (wymioty średnio co godzinkę) no i pan jeszcze mąż trochę namieszał, złego oczywiście bo i czego można się spodziewać, dlatego nie miałam jak się przyłączyć, mam nadzieję że jutro będzie lepiej ale chyba dopiero do poniedziałku,:C trzymajcie się, pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Pestuś myślałam,ze dłużej zabalujecie ;) Ale cieszę się że imprezka sie udała :) Ja też się cieszę Pesteczko ,co prawda jeszcze sporo czasu do tej kawki ;) - ale chyba jakos to wytrzymamy , no nie ? ;) :D Środek - ja myślałam że już Twój synek jest prawie zdrowy a tutaj taka niemiła niespodzianka :(:(:( Powinnaś iść ponownie chyba do lekarza . Bardzo często wymiotował Twój synek ,uważaj żeby się nie odwodnił . No niestety ja też mam dzisiaj nawrót dolegliwości żoładkowych , od rana okupuje wiadome miejsce ;) No i do tego mąż- oj , masz biedna bardzo ciężki weekend :( Ale za to kwiatki i buziaczki u Ciebie się pojawiły :) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dzisiaj to jakiś zastój tutaj:( ,chyba wszyscy wyszli na spacery bo to co widze dzisiaj za oknem to prawie jak wiosna wygląda . Ja dzisiaj posiedzę sobie chyba w domu ,wczoraj poszedłem grać z synem w piłkę no i stary wysiadł półtorej godziny biegania i dętka prawie reanimacja była potrzebna .:) A dzisiaj bule mięśni i jakiś katar się przyplątał jestem dosyć pociągający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nawet Pomorzanki nie ma naszej dyżurnej :) ,pewnie te kłopoty żołądkowe jeszcze jej nie odpuściły :( Biedactwo pewnie siedzi i wyznaje miłość do klopika:) Pomorzanko trzymaj się co by Cię nie zassało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy pewnie poszli oddychać wiosennym powietrzem ;););) Smoczku... a ja tam sobie poczytałam ....:P nie wiem ...chcesz się ze mną zakoleżankować czy co..... :D milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały witaj - żyję , jestem ;) - niestety nawet ja cały czas nie siedzę przy komputerze ;) No ładnie - zastujemy handel wymienny;) - Ty mi masaż tyłeczka zrobisz a ja będę Ciebie reanimować kiedy będzie taka potrzeba ;) :D Pestuś 🌻- ja niestety nie oddychałam świeżym powietrzem . Po porannych sensacjach :D - pojechałam do mamy i właśnie wróciłam objedzona gołąbkami :classic_cool:Ciekawa jestem czy będą efekty uboczne tych moich kulinarnych szaleństw ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzaniu :):):) idę na spacer własnie 🌻 Procthor.... nie zebym była złośliwa.... ale masz błąd w stopce. Popraw ...nie będzie kłuło w oczy ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś - mi już się nie opłaca za jakiś czas wrócą chłopcy :) Podelektuję sie jeszcze przez chwilkę ciszą w domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Podczytująca , możemy podać sobie rękę :( . Wczoraj też miałam ciężki dzień przez to . Ale na szczęście dzisiaj jest troszkę lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×