Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Przebisniegu - to bedziemy musiały odpowiednio wszystko dawkować ;) Chyba naleje sobie lampkę wina, skończyłam wczoraj zastrzyki - mogę już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Przebiśniegu , ja kupiłam to wino przed samą chorobą i już dłużej nie byłam wstanie wytrzymać tej abstynencji ;) Bo wzięłam akurat moje ulubione , niech sie teraz dzieje co chce ale ja już muszę bo nie daje mi ono spokoju . :D Tak pięknie sie w lodówce do mnie zawsze usmiechało ;) No i cieszę się że pewnie choć na chwilke udało mi się Tobie poprawić humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
CO tu się dziejesię :D witam wieczornym porem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
Takie mają fajnie ja też chcę a tu lipa na chwilę obecną to jedno piwo i zgon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
pomorzuś dziś jestem na etapie zaraz idę spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - alkohol to niestety niedobry doradca i potęguje smutki .Dlatego przez pewnien okres w ogóle nie ruszałam alkoholu . Ja piję zawsze winko - kupuję to najsłabsze , węc nie ma mocnych żeby za bardzo mi zaszumiało w głowie ;) Ni i teraz właśnie sie delektuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorny por jest w py... czemu czesio sie nie ładuje??? 😭 gnomi znasz jakąś stronę gdzie można obejrzeć IV sezon ???? jasne pomorzanka - nerwy trzeba ukoić :) 🖐️ środek - to ekonomiczna przynajmniej jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś - czyli idziesz w moje ślady :P Środek - ze wszelką kosmetologia jestem na bakier ;) Raczkuję dopiero pod tym względem i pewnie dużo nauczyłabym się od niejednej gimnazjalistki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - ekonomiczna dla samej siebie niestety bo nie ma chętnych żeby mnie spijać ;) Pomorzanka - mnie czasami piwko wystarczy żeby poczuć szum w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
przebiśnieg youtube pomorzuś ja dziś jestem zombie zupełne właśnie wróciłem z roboty a do tego przytrułem się dichlorometanem zmieszanym z izooktanem i toluenem co oznacza że umieram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×