Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

a klasykę zrobię - podsmażone z pietruchą i czosnkiem na oliwie z masłem i białym winem :) a Ty jak jadasz? już mi ślinka cieknie... tylko wstać i iść do kuchni ... uuu a już myślałam, że masz jakiś przepis na szaleństwa ze szczęśliwym zakończeniem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w jej przypadku to byłą kwestia troszeczke jejn popchniecia we własciwym kierunku a ja jako obiektywny obserwator widziałam ten kierunek troszke ją nadusiłam i są efetky ciesze sie bardzo az jej zazdroszcze tych motyli hihi ja krewetki to raczej do tej pory to w róznych sałatkach a powiedz mi bierzesz takie w zalewie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - gdyby za głupotę płacili , byłabym pewnie bardzo bogatą kobietą ;) Tylko pośradnio masz rację ....wszak życie toczy sie dalej ... ;) W sumie krewetki w winie ... to wino mnie przekonuje ;) Podczytujaca- kurcze ... załatwi mi też:D ... Tylko nie wiem czy jednak na mundurowego sie skuszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko myślę, że wcale nie byłabyś taka bogata hehe nie podczytująca, zwykle mrożone a jak trafię to "żywe" :) ano miło jak się ludziom układa :) to ruszam się pokręcić i zrobić to jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chealse
Pomorzanko co się stało z Rhynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko hihi to mi sie chyba tylko raz trafił taki przebłysk tylko skoro ona teraz z kimś sie spotyka to ja znowu nie bede miała z kim wychodzić zeby sobie potanczyć :( i tak jest zawsze przyjaciółki i kolezanki od wspolnej zabawy znikają facetami a ja znowu sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chealse -nie mam pojęcia . Ta sytuacja która sie tutaj zdarzyła do końca nie jest wyjaśniona . Nie mam z Rhymem żadnego kontaktu . Podczytująca - ja mam z kolei wolnych przyjacół , ale co z tego jak nie mam z kim zostawić dzieciaków . Zresztą u nas nawet za bardzo nie ma gdzie sie pobawić - nie lubię jak na dyskotece dzieciaki biegają mi miedzy nogami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieję , że z tymi moimi w końcu troszkę się rozruszamy i od czasu do czasu gdzieś wyskoczymy . Latem pewnie wyruszymy na Trójmiasto na jakieś koncerty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - ja tu juz umieram z glodu , oczywiscie nie zdąrzyłam sobie zrobić kolacji ;) Obiad musiałam zrobić i samym zapachem się najadłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy jedzonko pychota :) podczytująca - porcja dla Ciebie :) wprawdzie czosnek lekko się przypalił (zamarudziłam w łazience), ale i tak jest palce lizać - nie chwaląc się wsówaj - dobre jedzenie zawsze poprawia nastrój ;) 🖐️ stonoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonogo - no to na zdrowie :) Tylko ,żeby nie bolała Ciebie głowa jak mnie dzisiaj po wczorajszym winku :) Ok .. będę czekała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie sa zdjecia,ktore ja robilam,to kolega wiec wybralam moim zdaniem i tak najlepsze z tych jego. jak zwoje zrzuce na dysk posle jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×