Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

wiecie co, coraz częściej wchodzę na Onet kobieta itp, bo już te wiadomości, sensacje, tragedie przytłaczają mnie, czy nic nie dzieje sie wesołego, fajnego, miłego......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz to ja nie czytam wiadomosci,nie ogladam TV i nie slucham radia. cos tam zawsze ktos baknie ale sam tego nie robie.nie chce sie denerwowac,mam mase swoich klopotow zeby jeszcze czytac i ogladac o kolejnym huraganie,powodzi i zamieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mało oglądam telewizję, głównie czytam w internecie i bardziej po to zeby coś tam wiedzieć co sie dzieje niż z ciekawości, ponieważ pracuję w biurze z kilkoma ludźmi to kadzy o czymś tam mówi i czasami głupio się czuję że nic nie wiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głównie z polityką tak mam, tylko tyle aby sie orientować, nazwiska najważniejszych w państwie i ok, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam dziewczyny 🌼 dzisiaj czeka mnie dentysta to chyba wieczorkiem nie usiądę przy komp, ale jutro od rana jestem, mam nadzieję że nie zwali sie jakaś wielka robota, :) jeszcze raz dzięki za podtrzymanie na duchu :) pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zmykam Wymiana wycieraczek w samochodzie pochłonęła mi mnóstwo czasu :D Niewiedza jest okropna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Stonoga co to za fryzurka ?:) Kurcze , zimą u nas powiało ;) Tradycyjnie na Trzech Ogrodników , przymrozek ale potem to już tylko ...lato będzie :D Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis ta fryzuraa jest beznadziejna:( wlosy zyja swoim zyciem :( to u mnie z pogoda bez zmian, jest zimno i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stonogo🌻- nie martw sie włosy muszą przyzwyczaić się do nowego ułożenia :) Na krótko jesteś obcięta ,czy tylko jak mówiłaś podciełaś je ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
:-) Dzień dobry. To ja. Dobry-zły duch tego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psetuś 🌻ja też uwielbiam konwalie :) Psełdonim- dawno Ciebie nie było ;) Stonoga - super fryzurka :) myśle że nie ma za dużo problemu z układaniem jej . Wiecie co ? Jeszczem szalona . Zastanawiam się nad tym żeby zainwestować w dom z bali. Spełniło by sie moje marzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka... inwestuj,nieruchomosci to najlepsze co moze byc. a te domy nie sa drogie:) wiem co mowie i ekologczne i zawsze w nich cieplo tak poprostu :)sa z klimatem:) i kominek zrobisz:) i ogrzewanie podlogowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×