Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość ma dosyc...
musze konczyc przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko - rozumiem:) mam dosyc - a próbowaliscie iśc do jakiejś poradni małżeńskiej? bo jeżeli Ci na nim zależy warto wypróbować każdą możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilę luzu w pracy to wpadłam do was . Poza tym jakos to singlostwo drzemie we mnie ciągle:p. Pozdrawiam , śledze wasze losy z zapartym tchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja schizofreniczna natura troche sie uspokoiła . Obecnie przeżywam faze maniakalną:p Ale bez obaw, nikogo nie będe dzis zadręczać,pouczać,namawiać i strofować. No ale na weselu , kogos z was to chciałabym zatańczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwaaaaaaaaa
fajnie sie Was podczytuje, 5 lat temu tez bym sie do topicu dopisala , tez przezylam rozstanie, wzloty i upadki zwiazane z pozbywaniem sie toksyn po zwiazku (i to swieta prawda ze trzeba nauczyc sie byc samemu zeby moc byc z kims) po czasie stwierdzilam ze po rozstaniu wlasciwie brakowalo mi kogos do przytulenia i zeby go kochac a nie Tej konkretnej osoby teraz jestem w szczesliwym zwiazku i nie zaluje niczego, nawet tamtego zwiazku , ktory sie rozpadl bo podwojnie doceniam mojego kochanego meza teraz :) wszystko ma swoj sens tylko trzeba wierzyc ze sie jeszcze bedzie szczesliwym, ja nawet bedac w dolku w to wierzylam pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet - moje odpada :D Co nie oznacza że do końca życia chcę być sama :D Sweet .. ma swoje uroki :) ...ale hmmm czegos , kogoś zawsze brak :) Szcześcliwaaaa - gratulacje ...i my też czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ma swoje wady, zwłaszcza ehh... nieważne:) moze Szczęśliwa za parę lat i my tak powiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka , szczerze wierzę, że nie bedziesz do końca życia sama. Taka babeczka jak ty, to skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme, jakie kilka lat?? Wiosna hormony buzują, więc przygotuj sie na niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet - rozumiem ze masz na mysli wiosnę 2009 bo wtedy byc moze będzie to mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Czasami bardziej się znajduje nie szukając. Choć losowi trzeba dopomóc. Ja np specjalnie poszedłem z wnioskiem o nowy dowód osobisty pod koniec roku - kolejki (wystarczy posłuchac starszych, ile to się ludzi tam poznawało w PRL). :-D :-D Trochę pogawędziłem z dziewczyną poznana w kolejce. Wyglądała mi na niewiele młodszą, bez obrączki. Sprawa bez finału. Miałem wrażenie ze zachowuje duży dystans. Dopiero wychodząc zauważyłem to w jej oczach . Ona jednak chyba chciała by wziąść od niej nr. tel. I to ze pod koeniec nagle stała się bardziej rozmowna. Ale w tym ogólnym zamieszaniu skończyło się na niczym. Choc i chyba z mojej strony słaba motywacja, bo ostatnio żyje innymi sprawami niż własna samotnośc. Po co ten przykład ? Dla kropli optymizmu. Że męscy odpowiednicy też już bardziej patrzą na sprawę że jak ktoś nie ma obrączki a się podoba, to pojawia sie pomyśł kawy. Jednak losowi trzeba dopomagać. Duże zbiorowiska ludzi - "podejście statystyczne" :-D Powodzenia dziewczyny :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwaaaaaaaaa
powiecie powiecie tak ;) spokojna Wasza glowka czasami nawet jak sie kogos nie zna to bije od tej osoby jakas sympatia a czytajac Was nie pasujecie mi do typu ludzi,ktorym pisana jest samotnosc - 100% Wam na to daje :) rhyme - wydajesz sie fajnym facetem i pewnie tez kiedys pomyslisz ze dobrze , ze sie stalo jak sie stalo (mysle o bylym zwiazku) jak cos sie raz rozpadlo,nie ma prawa bytu teraz czeka Was nowe i lepsze :) rozpisalam sie jak medrzec jakis :p hahaha ale chcialam wam tylko przekazac ze nawet jak jest zle to mozna byc potem baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo szczesliwym i czasem szkoda czasu na oplakiwanie i meczenie sie ufff to tyle odemnie i jeszcze raz pozdrawiam i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme - Sweet dobrze prawi :) ... o jakich tu latach mówisz ?:D Będzie szybciej niz teraz Tobie się to wydaje :) I na pewno nie wiosna 2009 :) Sweet - w sumie to różnie w życiu bywa ;) .... ale wierzę że będę jeszcze szczęsliwa tak do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwaaaaaaaaa
i nie musi to byc kilka lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja szczesliwa poczulam ze jestem z kims innym okolo 1,5 roku po rozstaniu a wy mam nadzieje szybciej tego doznacie, bo mi nikt z wlasnego doswiadzcenia nie powiedzial ze rozpad zwiazku to poczatek czegos lepszego.glupio brzmi ale w moim przypadku tak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, co? tak tu wszyscy gadamy o tym czy będziemy szczęśliwi czy nie i czy sami czy z kimś. A wiecie co ja myślę??? Że ogromna siła tkwi w nas samych i w naszych głowach. Jeśli zaprogramujemy sobie szczęście w głowie, żę ma być on/ona u boku - to tak stać się musi. No bo w końcu trzeba być optymistą bo jak się nie jest to na takiego pochmurnego pomarszczeńca nikt nie spojrzy! Trzeba świecić od środka i przyciągać dobrą energią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozsądek każe wierzyć, ale coś w środku blokuje... no jak 2009 nie to pewnie 2010...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za ten optymizm pomorzanka ( miedzy innymi ) cie kochamy. Jeszcze raz buziaki dla wszystkich. Kończe , bo musze jeszcze popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet - troszke przegapiłeś okazję ;) ale pewnie jeszcze nie raz będą takie ktore należycie wykorzystasz :) Szcześliwaaaa - ale powiałaś tutaj optymizmem no i tym bardziej że Tobie sie już to przydarzyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj rhyme, rhyme , a miłość nadejdzie, kiedy się najmniej tego spodziewamy. Nie wiem kto to śpiewał, ale to swięte słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rhyme! bo cię kopnę w d....! musisz swoje odcierpieć ale nie możesz się blokować i zapierać! ja też zaprzysięgłam "nigdy więcej" i co? i trafił się przypadek i był a że okazał się kim się okazał to już inna historia. jak się trafi następny jakiś wybrakowany to trudno - ja bez walki się nie poddam :) ja chcę budzic się rano obok kogoś a nie sam :) :) :) :) głowa do góry!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roglądaj się dookoła rhyme już teraz a nie za rok ;) nie musisz robić nie wiem jakich ,kroków ale obserwuj, wyciągaj wniski ;) w przyszłości zaprocentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwaaaaaaaaa
i jeszcze tak na koniec powiem wam najbardziej abstrakcyjna rzecz, do glowy by mi nie przyszlo ze osoba ktora kiedys naprawde kochalam swiata bez niej nie widzialam , dla ktorej wszystko bym zrobila stanie sie dla mnie obojetna jak drzewa ktore codziennie mijam, sama do konca tego nie rozumiem ale tak dziala psychika ludzka , jesli damy szanse sobie zeby sie wyrwac z tego w czym aktualnie tkwimy (tzn mowie tu po rozstaniu jak sie czlowiek czuje) to podswiadomie usuwamy blokade,wiadomo ze nie z dnia na dzien , nawet po pol roku jeszcze wam sie cos przypomni ale to mija. zreszta dziwne by bylo z dnia na dzien zeby sie wyleczyc ze zwiazku, chyba ktosby musial jakims bez uczuc kims byc kiedys nie wierzylam ze ta osoba mi bedzie obojetna a jednak ... zdalam sobie sprawe ze bez powodu sie nie rozpadlo i tak musialo byc :) buziaki , bo fajni jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×