Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

haha... dzięki Makarenkaa... :):):) ZABLOKOWAŁAS MNIE !!!!!!!!!!!!!!! 😭 Podczytująca 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś - ale wtedy też nie mogłabym pracować :P dzieci by głodem przymierały ;) To wszystko jest ze sobą niestety powiązane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok .. Pestuś nie ma sprawy :) Noszę od lat i nie narzekam na nie , chociaż marzy mi sie laserowa korekta wzroku ;) Ale za bardzo się boję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu, ale Smoczek przypomina mi Kółeczko, nie macie takiego wrażenia, Dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj ja tez nie czuje sie w okularach i włacicwie to powinnam sprawic sobie szkła bo jeszcze troche bede zagrozeniem dla innych uczestników ruchu drogowego naprzykład hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny bedę uciekał chyba macie zapewne swoje sprawy a ja pałętam się wam miedzy nogami hi hi :) to chyba fajne określenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - dlatego ja też z tych względów zaczęłam nosić soczewki :D Mały - pa miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoczuś kuleczka jestes a nie kółeczko- tam nie słuchaj co gadaja :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - no właśnie zapomniałam ,że tak się cieżko od nas oderwać ;)... będziesz nas dzisiaj żegnał jeszcze pewnie kilka razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smoczku, pewnie, że to dobrze. :) Kółeczko jest fajny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarena------ może nick zmienię co :) Pomorzanka masz rację żę nie jest łatwo odejść bardzo fajnie mi z wami jeszcze raz bardzo dziękuję za miłe przyjęcie mnie buziaki dla was dziewczyny ........ale nie chłopakom niech nie liczą na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ----------nawet przez myśl mi to nie przeszło no wiesz ja i całowanie chłopaków ----------fuj ----------:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to inny podupada, jak możecie go tak omijać? 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lingus ja ostatnio się nie wyrabiam ;) ale poprawię się na przyszłośc ;) Mały u Ciebie to też już chyba uzależnienie ;) :D .... Dlatego pisze ,zostawmy wszystko naturalnie ;) 😘 Jejku ... idę pracować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajta nie ma co ukrywać - my tu wszystkie nakormany sa... ;) w końcu nie na darmo na kafe siedzimy i kafe pijemy hahahahahahaahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka------------------- żebyś wiedziała że tak :).słyszałem tutaj o odwykach .........czy mi też to już jest potrzebne :):O wykopcie mnie dzisiaj bo sam nie odejdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×