Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

stonoga to Ty krajanka moich korzeni :D:D:D pamiętam zimy kiedy między domami chodziło sie tunelami wtkopanymi w śniegu :D:D:D wiesz pomorzanka, pewnie będą też i te gorsze, ale co tam ;) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - ja też pamietam taką zimę kiedy aż tunele trzeba było kopać - pewnie wtedy cała Polske tak zasypało ;) Ale teraz powoli cieszmy się już wiosną :) No Lubuszanka to ma kreseczkę ;) Lojka zaglada tutaj czasami , ale stanowczo za rzadko ... Właśnie objadłam sie pyszna pizzą :D ...zaszalelismy sobie troszkę w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh pomorzanko no niestety nie ehhhh to przez tego strazaka mojego który równie niesopdziewanie sie pojawił jak zniknął zostawiając niezyły nieksmak po sobie niestety zrobił mi przykrość a jak mu to wypomniałam to sie wielce obruszył i chyba doszedł do wniosku ze on odzywac sie nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Podczytująca :( wiem ,ze nie dawałaś Wam szans i nie robiłaś sobie nadziei ...ale pewnie serduszko troszkę inaczej sądziło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak niby było wiadomo ze i tak nic z tego nie bedzie no ale chociaż przyjemnie było mniec troche adoracji chociaż by na odległość a on zachował sie marnie i do tego przepadł ehhhhhh zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca 🌻 strażak to ten od telefonów co Was duża odległość dzieli czy coś pokręciłam? a ja zimy pamiętam straszne :P mam dużo rodziny w zamojskim, w sumie tuż pod wschodnia granicą i tam w \"normalnych czasach\" było zawsze mnóstwo śniegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam właśnie z wiosennego spaceru :) ... fajnie jest tylko ciągle ten zimny wiatr jednak podwiewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale poza tym wiatrem juz ok jest u mnie cud słonko az sie chce spacerować tylko nie mam kiedy bo zaraz wracam do pracy ale jak tylko bedzie okazja to pojde sie przejsc tyle spraw mam znowu do przemyslenia ehhhh a takie spacerowanie sprzyja filozofowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mysle:) ja po pracy tez ide zagrac:) raz sie zyje kiedys sie wygra:) i mam taka wielka ochote na cisto czekoladowe,ze dzis oglaszam dzień rozpusty:) stawiam wszystkim...:) po faworku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i z takimi slowami odbierasz kazdy telefon?? szkoda,ze ja dzis rano tak nie zrobilam:) moze taki zart rozladowalby napieta atmosfere:( kiedys grałam w losy:) takie z kiosku ruchu:) alez to była zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×