Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Witaj Podczytująca🌻 Przejmij po mnie pałeczkę ,proszę bo ja jeszcze muszę jedną rzecz napisać :) Miłego wieczorku dziewczyny :) - piszcie dużo a ja jutro poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eejjjj no co Wy ja myslałm ze sobie poczytam bo sama bede pracowac na kompie i dla przyjemności bede na was zerkać :) no ale tak jest ja przychodze was nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam randkę internetową :D poza tym mam neta służbowego - ma służyć do ściągania poczty li i tylko czyli nie zależy nam na mega przepustowości ;) no co Ty orzeszki - nie ma sensu porównywać się z innymi ludźmi bo zawsze będziesz się czuła gorsza (deprecha) albo lepsza (pycha, eh eh znaczy się niefajnie), jeśli chciałaś pracować za połowę to Twoja sprawa i nikomu nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebsinieg jedzenie bylo dobre i duzo dziewczyny były troche przestraszone ciemność zupełna zjadłam jadłyśmy łapkami usmiałysłmy sie popachy napiłyśmy sie hihi zeby sobiej jeszcze utrudnic to jedzenie po ciemku hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie co wlasnie znalazłam w ofercie pracy :D Aplikacje bez dołączonego CV nie będą brane pod uwagę. ...a tak nawiasem mowiac to panna, ktora tam trafial po znajomosci tez miala nizsza pensje niz ta babka co ja wprowadzila, no ale i tak to bylo 2xtyle co ja zarabialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszki - e tam ;) 🌻 podczytująca a co jadłyście? i jak to jest - normalna sala, w koło inni ludzie przy stolikach i wszystko w kompletnej ciemności, czy każdy w jakimś oddzielnym pomieszczeniu? a kelnerzy? skąd wiedzą gdzie i jak iśc? w ogóle to zadowolona jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebsinieg sala normalna w niej ludzie chociaż niewielu klenerzy mają noktowizory a klienci na stole zwoneczek jak cos potrzebują to dzwonią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy duża
pierś wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolfpack
znajdziesz go w burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Dzisiaj w domku zostaję , mały ma 39 C i muszę iść z nim do lekarza :( Chyba angina bo jest zachrypnięty :( Ciągle coś .... :( Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Przebiśniegu🌻- moze masz racje chyba go mieśnie bolą , leży jak wafel . A wczoraj zupełnie nic mu nie było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pomorzaneczko masz doła ? chyba wstrętna pogoda tak działa w połączeniu z chorobą ale uszka do góry bedzie dobrze :)a ja choć za oknem pogoda wstrętna na przekór temu bedę starał się nie smucić , no chyba że mnie ktoś do wściekłości doprowadzi:(zabiję w tedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×