Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pestuś - zanim przyjedziemy do Ciebie to i pewnie u nas będzie to upragnione słoneczko :) Przynajmniej ciagle tak twierdzą w prognozie pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój na razie się stara bo liczy na powrót do gniazdka, ale nie wiem jak to będzie jak uświadomi sobie że to już naprawdę koniec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - Lady jest z Wawy , ale nie wiem czy dzisiaj zajrzy . Pestuś ja juz dawno jestem po kawce ;) - teraz udaje mocno zapracowaną ;) Środek - mój do samgo końca nie wierzył ,śmiechy sobie urządzał do momentu kiedy dostał pozew . Już w tym okresie nawalał ze spotkaniami , tylko przed samą sprawą pamiętał o wizytach . A teraz to bardzo róznie to bywa , raz jest , raz go nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - juz w niedziele było , takie skromne - bo rodzina bardzo się skurczyła . Dzisiaj tylko moje pakowanie na szkolenie i dzieci na delegacje do babci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy nie chce sie i tak z nim spotykać , już po częsci wyciągnął wnioski jaki jest jego tata . Gorzej mały , ostatnio był bardzo rozczarowany że tata nie przyszedł . Zadzoniłam teraz w niedziele po niego , ale przyjechał samochodem pijany i nie dałam mu dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też se chyba raczej poczytam haha ;) niestety nie mam nic do powiedzenia w tych tematach ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi, podejrzewam że u mnie powodem rozstania są inne powody, ja to sie obawiam najbardziej że spotka kogoś kto nie bedzie tolerował jego syna i wtedy skończą się spotkania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka - mam nadzieję że mi wybaczysz :) powrót do spraw przyziemnych :) Pomorzanka - czy Twojego pięciolatka wzywają na jakieś szczepienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - alkohol też nie miał nic wspólnego z rozstaniem , powody były zupełnie inne .Teraz pod tym względem szaleje , ale bynajmniej nie z powodu że tak bardzo cierpi po rozstaniu ze mną . Sprawa , skomplikowana , temat juz dla mnie zamknięty . Ale powiem Ci ,że jak w jego życiu pojawiła sie kobieta to zupełnie sie dziećmi nie interesował .I to pewnie nie z powodu ,że partnerka miało cos przeciwko temu .Na jej szczęscie - rzuciła go przed naszą sprawą :) Teraz mam iść na szczepienie z małym - ale pewnie zanim dojdzie do siebie po tym przeziębieniu to jeszcze chwilkę potrwa zanim go zaszczepią . Ale nie wzywaja , samemu trzeba pamiętać - a jak nie pamiętasz to ochrzaniają ;) Pestuś 🌻mimo wszystko mam nadzieję że włączysz sie do naszej rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie cisza .... mam nadzieję że nie przed burzą. ;) nie przejmujcie się mną :) mam dużo pracy ... :):):) gadajcie sobie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, teraz 5 latki mają , 6 o ile wiem nie . Nie zaglądam na portale randkowe ,ani na czaty ani nigdzie - jak na razie jestem wierna kafe ;) Nie szukam nikogo , przynajmniej jak na razie , ale chyba od portali randkowych trzymała bym się z daleka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie też trzymam się z daleka, po ostatnim doświadczeniu, ale przyznaję że sie zalogowałam, w zasadzie chyba tylko po to żeby zobaczyć że są ludzie którzy szukają i których można znaleźć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - nie wiem w sumie jeszcze nawet nie wchodziłam na portale randkowe .Ale może kiedyś się skuszę , jak będę w potrzebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafnie powiedziałaś, jak będziesz w potrzebie bo ja spotkałam tam kilku panów którzy bardzo chętnie, bez zobowiązań zaspokoją każdą moją potrzebę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×