Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Ha, udało mi sie uśpić małego wcześniej niż zwykle !! może spotkanie z tatą go tak zmęczyło :) Pomorzanka - weszłam na preferencje, wypełniłam co miałam wypełnić ale nie wiem czy będę na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje broje też już w łóżkach leżą , ale jeszcze nie myślą o spaniu ;) Twój synek cząsto spotyka sie z tatą ? Rozstania nie są trudne ? Zaczernic nick to nic trudnego jak wie sie gdzie to zrobić :) Chroni to od problemów , które niestety się pojawiają , bo jak wiadomo ludzie są rózni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz zerknęłam ale to bardziej okazji szkolenia w Gdańsku . Też nie wiem jakie ciuchy wziaść , czy jeszcze zimowe , czy już zaszaleć już w wiosennym płaszczyku ;) A o pogodę w Szkocji najlepiej spytać się u żródła - u koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zapomnialam:) moze wez wiosenny plaszczyk i jakis cieplejszy szal :) dzis dostalam tylko liste co mam kupic:)nie jest dluga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o... ktoś się tu założył małą czarną ;) ja tylko pozdrowienia dla Was Dziewczyny ;) 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba zrobię inaczej - wezmę jeszcze zimowy , bo mamy wieczorkiem atrakcje nad morzem , a w torbę wiosenny na spacer po Gdańsku . To będzie najlepsze rozwiązanie :) Zmykam dziewczyny moja pora sie zbliża:) Miłego wieczoru i spokojnej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety uciekam, też zazwyczaj po 21 wymiękam, a jeszcze trzeba dzieciaka naszykować do przedszkola bo rano za duże zamieszanie, do usłyszenia, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka sorry że nie odpisałam ale siła wyższa oderwała mnie od komputera, może faktycznie damy radę jutro pogadać, jeszcze raz przepraszam, pa,pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cche mi sie pisac niku
u mnie snieg,deszcz, grad co kto lubi! do wyoru i koloru ale slonca nie ma i nie zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie Stonoga na pomarańczowo zaszalała ;) Poznaję literki ;) Pestuś - to proszę pięknie podeślij troszkę słoneczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cche mi sie pisac niku
ja juz nie licze na wiosne ani lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - tata widzi się z małym dwa razy w tygodniu i co drugi weekend, rozstania raczej nie są trudne bo to tak szybko mija że nawet nie zauważa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Środek - u mnie leje wieje - rano myślałam że pod nosem powiem kilka brzydkich wyrazów ;) - ale teraz jest ok :)Przynajmniej z nastrojem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - powiedz sobie że to to przesilenie, słoneczko wyjdzie i będzie ok, z tego co zdołałam wyczytać to wybierasz się gdzieś w podróż (Szwecja?) to fantastyczne, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×