Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

a co mialy nie wytryzmyac:) mialy 30 letnia gwarancje:) i ja ich nie mylam kamieniami :) no jak ja umylam w sobote to od wtorku pada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaaaaa, Komiczne musiał się dziś bardzo nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak Linguś ... chociaż już mial tutaj swoje wejścia ;) Helllo - a tak w ogóle jest tu kto ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie i miłego dnia. :) Pomorzuś, masz @. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Środek - no niestety ja zdecydowanie nie należę do nocnych Marków ;) Kocham spać :D ;) Linguś - oczuwiście @ już polecial w Twoja stronę ... :) Miłego dnia wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś toć ja w pokoju siedzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga a co się stałosię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomek ... mówię o innym pokoju oczywiście :P takim bez przemocy ;) :P Ładna masz stopkę :) Odnajdę każdy ślad i cień na murze Przeszukam każdy dom piwnicę strych Zajrzę pod każdy most przeczekam burzę I choćby za sto lat odnajdę Cię To będzie moje motto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - o ile pamiętam miałaś spedzić z kolegą miły wieczorek z kolegą przy winku . Co sie stało ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedzilam wieczorek z kolega i winkiem.po winku i koledze ta czesc wieczoru Ok ale.... od innego kolegi sie nasluchalam na swoj temat epitetow.nie zasluzylam.poprostu nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Stonoga , strasznie mi przykro :( mam nadzieję że ten kolega przeprosi Ciebie . No ale ślad negatywny w tej znajomości na pewno zostanie . Zmykam na jakiś czas ... no niestety jakiś obiadek trzeba skonstruować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga olej pomorzuśa dziękuję mi się też podoba to refren z kawałka KSU "pościg" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gnom ...ja cie nie znam ale denerwuj mnie. wiesz przy okazji usylszalam,ze w kobietach i ich mysleniu zadnej logiki nie ma (jestes durna) ! nie umiem oolac :( choc wiem,ze sie prosciej zyje :( poprostu nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga jak ja mogę denerwować ja jestem grzeczny :P A co do logiki kobiet to ja też nie jestem w stanie jej pojąć zbyt zakręcona jak na mój gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale gnom ona jest czy jej nie ma?? bo ja uslyszalm,ze dzialam wedlug zwyzki lub spadku hormownow,i ze moje decyzje tez sa z tym zwiazane. slowem: sama nie wiem czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dtonog logika jest ale kobieca logika dla faceta jest nie logiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×