Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sevi

topik nocnych marków - zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

eh, no to innych sposobow nie znam. ale pomysl, ze jak dzis sie nie wyspisz to jutro grzecznie pojdziesz do lozeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zasnąć nie mogę... włączyłam kompa bo ile można się przewracać z boku na bok. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadam o glupotach z kolezanka na gg i modle sie zeby nie poszla spac bo sie zanudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na gadu już wszyscy niedostępni.Oglądam Zone Reality, coś o jakichś sektach, bo już nie mam pomysłu na to, co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na gadu też posucha. wszystkich wymiotło. a tv nie chcę właczać, żeby matki nie obudzić. ona też dziś ma jakiś lekki sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na gadu dwie osoby - kolezanka i byly. i wlasne mi sie testosteren pobral wiec bede miala jutro co ogladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nawet z byłym pogadała, byleby nie tkwć tak samej. ale mam pomysł. chyba sobie włączę jakiś film na kompie i w słuchwkach zacznę oglądać. Jeszcze na wieczór na jakimś dorumprzeczytałam kilka historii o duchach, dziesięć następnych mi się przypomniało i się spojrzeć w okno nawet boję :D Przed chwilą szczytem odwagi powiesiłam w oknie firanki, co by zasłaniały szybę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga, duchów się boisz? Mnie się drzwi od balkonu same otwierają, jak wiatr wieje, to jest dopiero przerażające. Cały czas wydaje mi się, że ktoś tam jest:o anormalna, ja nic nie robię ciekawego:) Tak sobie leżę w łóżeczku, jutro na szczęście mogę się wyspać, bo w szkółce nie mam zajęć, a do pracy dopiero na 16:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie z kolezanka zagadalam - wysluchuje moich problemow zyciowych ;) ja jak mieszkalam w poprzednim domu tez caly czas mialam cos tkiego, ze myslalam, ze w iemnosciach kuchni caly czas ktos siedzi albo, ze jak przechodze kolo lustra ktos sie na mnie z niego patrzy :O a teraz znowu mi sie to znaczyna bo mam lustro w salonie :O ehh, nie ma to jak byc nienormalna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się boję, jak jestem sama, że KTOŚ przyjdzie i wejdzie do mieszkania przez balkon. Niby mieszkam na 2 piętrze, ale odczuwam jakiś irracjonalny lęk... Kiedyś w nocy słyszałam, jak pod oknem ktoś ryczał takim nieludzkim głosem jak szatan z horrorów i od tamtej pory czasami się boję:( Kurcze, muszę wyłączyć kompa, bo tak, to w życiu nie usnę:o Dobranoc dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc :) ja w starym domu mieszkalam na polpietrze i tez nie otwieralam balkonu na noc bo sie balam, ze ktos wejdzie bo sie naczytalam takich historii... ehhh... ludzka glupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są tu jakieś
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjdzie ktoś
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest tu kto
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×