Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sevi

topik nocnych marków - zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

hehehe, zagadacie mnie tutaj :) a prawda jest taka, moje drogie :p że często chcecie tą \"kawę na ławę\" od faceta, a same się krygujecie na potęgę :p O kobietach wiem wszystko co chcę wiedzieć, ale dziękuję za chęć pomocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo skromny ideal i o kobietach wszystko wie ciekawe jakby wygladala z nim rozmowa na zywo wy idealki i on rodzynek ideal chyba nie dal by rady w potyczkach slownych i wtedy by mial powody do tego zeby mdlec:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek pewnie tak tylko mówi. Ma pomysł na autokreację i chyba nieźle Mu to wychodzi, skoro wszyscy Go tutaj znają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...*
wielbiciel 70B----> ?????????? wiesz wszystko????o kobietach :) to masz duuużo lat..o takie stwierdzenie to chyba na palcach można policzyć oświeconych w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka2 ---> wiesz, ja mogę się domyślać co tylko zechcecie, inteligencji - myślę - mi do tego wystarczy, ale nie może być tak, że ja podaję wszystko na talerzu, a sam mam główkować :o no zlitujta się, jakaś równowaga musi być :p Faktem jednak jest, że takie \"domyślanie się\" wiele komplikuje, więc po co WAM to? julia7778 ---> zawodów, to mam kilka na koncie, mniejsza o to... ...* ---> a kobiety to leniami nie są? hahaha! :D sevi ---> każdy mężczyzna chce od kobiety czegoś innego, więc się nie wypowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek tam pisze na forum tak naprawde to on tak nie mysli tu sie musi wypromowadz wiwne ze nas jeszcze nie odwiedzil teraz ma inne towarzycho;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy utrzymac ten topic, bo ja chce się dowiedzieć co o kobietach wiesz dokładnie. moze coś czego ja sama jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boże, nie wkurviajcie mnie na dobranoc :o napisałem, że wiem wszystko CO CHCĘ WIEDZIEĆ tak trudno czytać z zrozumieniem?? o matkoooooooo :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niezapominajko, pisało się z jarkiem całkiem nieźle, tyle ze do momentu jak się nie wypowiedzial na temat Polek ,a ja go naleśnikami częstowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekehemmmmmmm kto to jest Jarek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...*
wielbiciel 70B----> mężczyźni z NATURY są leniami a kobiety są zmęczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbiciel wrzuć na luz ja znam siebie taki drugi żarcik to byl a ty od razu z wkurwieniem, no dej spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...*
No i macie Wielbiciela...jak na talerzu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wtedy nie byłam na forum ale lubie poczytać co mnie omineło akurat tego wolałabym nie czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko go chyba przyprawić lekko trzeba na slodko bo coś się kwaśny robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×