Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sevi

topik nocnych marków - zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

ja nie mam wygurowanych wymagan chcialabym poznac normalnego faceta po prostu a wiadomo ze idealow nie ma i nikt do siebie w 100% nie bedzie pasowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, może i tak, ale czasami docieranie się nie pomaga. Ja się z takim jednym 3 lata docierałam i się nie dotarłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...*
o sorry niezapominajka... ale ja mam określony typ mężczyzny no i wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej sprawdzić się mieszkając razem.Nie ma innej metody. Jesli ludzie zyją tak przynajmniej rok i dają rade to będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że 3 lata to długo, za późno sobie zdałam sprawę, że to wszystko nie miało sensu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że tak znienacka Ale muszę się wykrzyczeć po cichu nie budząc sąsiadów NIENAWIDZĘ CIĘ ODEJDŹ Z MOJEGO ŻYCIA I ZABIERZ WSZYSTKO CO TWOJE przepraszam raz jeszcze, ale się rozbudziłam i czekało na mnie 5 cholernie dołujących smsów i 2 nagrania na poczcie. WRrrrrrr ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkanie razem jest najlepszym testem na sprawdzenie drugiej osoby ja sprawdzalam jak narazie jedna osobe i po 4 miesiacach mieszkania dalismy sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild_dream pamietaj nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło napewno wyciagnelaś wnioski i teraz lepiej wiesz kogo ci trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, wtedy całe forum by się przyłączyło do dyskusji Gloria, co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a se krzycz kochana ile chcesz, tutaj nerwusy szybko sie uspakajają. Ja jestem najlepszym dowodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...*
powiem wam jedno...aby mieszkać to najpierw sprawdzić trzeba z kim...a to można sprawdzić przez obserwację zachowań na imprezie, w sytuacjach, czym się zajmuje, co go interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby zamieszkac trzeba sie tez troche z ta osoba pospotykac i zobaczyc jak nam sie razem ukada i po jakims czasie dopiero myslec o mieszkaniu razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...*
no i czy nam się ciekawie rozmawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×