Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sevi

topik nocnych marków - zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

zapraszam wszystkich nocnych marków na wieczorno - nocne pogaduchy :) kto dołączy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaprośmy podszywaczy
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaprośmy podszywaczy
moj stary wietrzy wora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez cie nie znam ale zapraszm :) a podszywacze jak sie wpisza pod ludzkimi a nie podszytymi nickami tez mile widziani :) co was sklania do tak poznego siedzenia na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes...
hej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloł
ja jestem w pracy, teoretycznie mogę się zdrzemnąć, ale jakiś kundel ujada pod oknami i zakłóca ciszę nocną :D:D dzwoniłam do straży miejskiej, ale kazali mi się kontaktować z sołtysem (pracuję na wsi obok większego miasta), do sołtysa nei znam numeru :O no i nie śpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellinka Ty z ta 4 nad ranem to powaznie mowisz? ja wysiadam ok 2 max 3 nad ranem a potem wyleguje sie w lozku do poludnia. a we wtorek (bo wtedy zaczyna sie moj tydzien) przezywam z rana zyciowe rozterki :P Agnes witam :) radze zaczernic nicka z oczywistych powodow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz nas troche jest :) a ja nie spie bo... wlasnie jem :P a dupa rosnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój małżonek szanowny wrócił z nasiadówki u kumpli z zajebistym pomysłem, już pomysł nie istnieje. W szybki i skuteczny sposób mu to wybiłam z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh,ja nie mam problemow z siedzeniem- cierpie na bezsennosc :P a do poludnia tez sie zawsze wyleguje :d szkoda ze od przyszlego semestru juz tak dobrze nie bedzie jak beda zajecia od rana do wieczora:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze mam problem z zasnieciem bo moi kochani sasiedzi codziennie robia imrezy ktore trwaja do 4-5 rano a ja sie mszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sącze alkohol, likierek dobra rzecz... zaraz zrobie popcorn,a niech dupa rośnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam na Allegro płytę Głośny sąsiad, takich mam fatalnych sąsiadów. Teraz jak wychodzę, włączam im odgłos "skuwanie tynku" albo "wiertarka":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem jedzenie bardzo zdrowe: czpisy o smaku winegara :P i popijak cola light :P wlasciwie to juz skonczylam bo czuje, ze zara pekne :D dziewczyny nie narzekajcie, ja cieprie na notoryczny brak faceta wiec dopiero mam na co narzekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wild blagam, powiedz, ze zartujesz!!! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×