Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

no wiesz ja tez sobie w szlafroczku siedze bo sie wykompalem i pachnacy wypachnilem sie troszkei a co heheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
nono wesoło tu sie robi rozkręciłeś sie rodzynku widze chyba dobrze ci tu z nami będzie sorki że na ciebie troszkie najechałąm ale mam dzis nienajleprzy humor widze ze gapiszonek też paląca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela chumorek ci sie rokreci zapewne , a gapiszonek fajna jest no co , ciesze sie ze na was trafilem hhe w koncu mogie sie wygadac brak gapiszonka milo sie rozmawialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
to sie wygadaj poto jest ten topik widzisz tylko ja i gapiszon tu zostalismy akloj ma męża w domu kariaaa tez pojechałą do męża a ja jutro was opuszcze do niedzieli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj niedziela no szzkoda ze cie nei bedzie ale no ba zapewne z gapiszonkiem sobie poradzimy a co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
tak tak zapewne poradzicie sobie! dlamnie nic sie nieliczy już jak męza mam w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie moim zdaniem to te wyjazdy mezow to meczace sa te samotne siedzenie w domu udreka dobrze ze dzieci sa chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
tak tak jest udręka ale ja juz sie przyzwyczaiłam wiadomo że jest tęsknota i ta niepewność ale coś za coś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche wam zazdroszczee ze macie rodzinki ale ja na takei wyjazdy bym sie nie godzil chyba moze glupi jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
i na ciebie przyjdzie czas z założeniem rodziny a te wyjazdy no co mam ci powiedziec tak sie ułożyło jak czytałes poprzednie strony to juz wiesz ile lat tak żyje i zawsze sie śmieje do męża że dopiero zjedzie na syna wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
a teraz ja już uciekam musze byc wyspana na jutrzejszy dzień wiesz nocne igraszki bedą aż po świt pozdrawiam i miłej nocy do jutra jeszcze jutro tu wpadne bo dopiero misiaczek przyjedzie puznym wieczorem papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzsz niedzielo na pewno macie fajnie aj tez nei narzekam tylko nie lubie samemu spac to mnie drazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak kazdy zdrowy ludzik;)Niedziela poszla spac tylko nocne marki zostaly-jak zwykle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamaławalętynka
witam to ja :) mój ukochany wraca za 4 m-ce, a dziś walentynki nie smucę się...nie jestem samotna...tak chciałam pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na Walentynki dostałam od mojego Misia najbardziej misiowy prezent. Zdecydowal się na powrót do kraju własnie zamyka swoje sprawy i w weekend wraca. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamaławalętynka
Stokrotka , to cudowna wiadomość dla Ciebie zapewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zebyś wiedziała 2 lata na to czekałam ale nie chciałam za niego decydować a teraz to wyszło od niego i....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamaławalętynka
Wykazałaś się niezwykłą cierpliwością :) nono Ja też czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamaławalętynka
takii jeden dobranoc, śpij dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamaławalętynka
tez bym chciała taki prezent na walentynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×