Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość ostatnia niedziela
masz dobrze że masz rodzine ktura cie wspiera bo ja mogie liczyć tylko na niewszystkich jak jestem sama to mało co zajrzą do mnie ale jak mąż przyjedzie to wtedy wszysy coś chcą od niego i ostatnio tez sie zwalili jak przyjechał ale zrobiłam juz z tym pożadek teraz mam dobrze bo zostawił mi samochud i mogie sama wszędzie pojechać nieprosic sie nikogo bo do miasta mam pare dobrych kilometruw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
a u mnie zawsze pełno gości,ale to dobrze bo chociaz nie mam czasu na dołowanie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
moze i prawda czemu tak muwisz że coraz to mądrzejsza jestem taka jaka jestem mam czasem swoje zagrania i chwile zwątpienia ale radze sobie musze bo nikt zamnie tego niezrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
ja tez mam rodzine ale moge liczyc tylko na mame bo siostra sie nabija ze tesknie placze i to bardziej dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
u mnie jedna siostra przechodziła to samo,a druga ma męża kierowcę tira,to one to rozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
wiecie znalazlam fajna bramke smsowa na zagraniczne sieci.trzeba tylko kredyt sobie uzbierac dlatego tak czesto nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
to masz niegrzeczną siostre siostra powinna wspierać a nie dołować ja mam tylko brata i to dużo starszego odmnie i niemam z nim dobrego kontaktu jedynie z bratową i moi rodzce a reszta to do diabła z nimi tylko na chwile i juz mam ich dosc a taka róznica wieku między rodzenstwem to niejest dobra sama widze po sobie i jeszcze głupia że tak powiem zastanawiam sie nad drugim dzieckiem a muj mały ma 6 lat juz to juz czas najwyższy na drugie dawno był ale jak zjedzie muj mąż na stałe juz to wtedy bedziemy działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
dziewczyny ja spadam trochce ogarnąć dom bo siedze od rana na kafe a sam pożadek sie niezrobi i jeszcze troszkie po małego trzeba jechać potem tu wpadne jak mi synek da usiąsć do kompa papa do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
moj syn tez ma 6lat i tez sie staramy z mezem ale to dopiero w maju ehhhh....bedzie sie dzialo ale to tak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
papap ja mam posprzatane juz .teraz obiad mi sie gotuje i moge pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
zostalam sama?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
tak mi zle tak mi zle tak mi smutno.........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
ja zaraz wracam,tylko corcie odbiore ze szkolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
no i posprzątane ekspresem mi poszło teraz kolejna kawa juz dziś 3cia a dzień jeszcze sie nieskonczył ale co tam mi juz przeszło dołowanie niedałąm sie dołowi pokonałam go i owiele lepiej . tylko mam juz stresa na jutrzejszy dzień !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
a co ma byc jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek moje panie!Wszystkiego NAJ NAJ Suunhine z okazji urodzin🌻🌻🌻!Ja juz po robocie ,czekam tylko na dzieciaki jak wroca ze szkoly.Popijam sobie druga kawusie i jest fajnie .Buziaki dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
a co zrobilas wiesz ja czuje jak sie depresja zblize serce mi drzy, rece mam zimne i drzace,i plakac mi sie chce.i nie umiem poradzc sobie.ale ja zawsze bylam slaba psychicznie,i chyba bede tak miala do jego powrotu.nawet nie mam kolezanki z ktora moglabym tak szczerze pogadac wyplakac sie ktora to rozumie moj bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
jutro mam wizyte u stomatologa z maluchem bedzie miał blombowanego ząbka strasznie sie boje że bedzie cierpiał i płakał byliśmy juz u tej pani doktor pare razy mały ją polubił ale miał tylko lakierowane i lapisowane ząbki a teraz pierwszy raz bląbowanie szok tam pewnie przezyje dodam że to ja taki jestem boidudek na widok dentysty robi mi sie słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
suunshine tu masz najleprze koleżanki tu mozesz sie wypłakać szkoda że niemogie cie przytulić chciałą bym ale jak przez szybe monitora nieda sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
witaj. dziekuje za zyczenia . www.3jam.com sprobuj bo nie wiem bo szukalam i znalazlam wpisalam darmowe bramki sms na angielskie sieci i jakas znalazlam tylko te kredyty najgorsze bo trza doladowywac przepisywac z obrazka.nie jest zle ale ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine my cie tu doskonale rozumiemy ,bo mamy te same problemy:)Wiec sie wygadaj to przynosi ulge jak cholera.Poza tym to nie mozesz ciagle myslec ze facet wyjechal,bo to niczego nie zmieni tylko synek sie martwi i Bog jeden wie co sobie mysli w swojej malej glowce.Teraz skarbie jak decyzja podjeta ,sie dokonalo,wyjechal to pozostaje cieszyc sie zkazdego nowego dnia-bo przeciez pojechal zeby bylo lepiej -nie na wakacje tak?Czas zleci bo taka jego uroda i ani sie obejrzysz maz bedzie w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
dziekuje ostatnia niedzielo za chwile otuchy,tak moge plakac do monitora i do poduszki na ktorej misio spal. a teoj maz kiedy wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
mój misiaczek jak zawsze za 2 tyg a teraz sie z wami pożegnam bo jade po małego potem tu wracam i mam nadzieje ze juz humorek ci sie poprawi bo jak nie to lanie dostaniesz papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
i ja juz jestem spowrotem.Suunshine bywasz w elblagu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
macie racje.sa dni ze jest ok i szybko leca ale sa tez chwile zalamania a w lutym bylo ich pelno.pierwsze 7 bo nasza rocznica poznania,potem 14 walentynki,18 moje urodziny ,20 jego wyjazd i 27 jego urodziny to jeszcze bede sie dolowac. pozniej 9 marca bo kolegi dziewczyna wraca i zostana sami we dwoch.potem znowu swieta.w kwietniu mam nadzieje ze juz tylko bede czekala na jego powrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
pewnie bo bym zwariowala w domu.jestem co trzy dni czasem czesciej to zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
ale do kwietnia tak dlugo nie mam ochoty do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×