Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

🖐️ lasencje matussia skad ja znam ten bunt heheheh,moja dala mi tak popalic ze doslownie mialam pietra ja z przedszkola odbierac,jak nie kupilas loda np masakra ryk z histeria lacznie z walaniem sie po chodniku i nie patrzyla ze ktos widzi,a ja malo z siebie nie wyszlam,teraz jest ok,ale mam zasade ze jak ide do sklepu mowie jej ze nic jej nie kupuje lub ewentualnie zobaczymy i dziala no ale fakt teraz jest starsza Justa cos ty tam wyczyniasz co ;-) Kaska pizdziucho niech Ci te Twoje maluchy wyzdrowieja jutro piatek i weekend ufffffffffff ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:)!!! Asiu dzięki za to co napisałaś mogę nadal żyć z tą myślą,że mały wszedł po prostu w taki okres buntu i z czasem mu to minie,że wyrośnie z tego;) Ogólnie od paru dni jest troszkę grzeczniejszy i gdyby było tak jak jest teraz to już bym przestała narzekać;) Między mną a moim M jak na razie OK nie sprzeczamy się i jest dobrze i oby już tak zostało zwłaszcza,że za nie całe 4 tygodnie lecimy do niego:) Już się nie mogę szczerze mówiąc doczekać:) Pogoda u mnie dziś piękna,słonecznie zero deszczu i wiatru jak nie w listopadzie:) Mały nawet z tego wszystkiego zrobił sobie drzemkę na świeżym powietrzu:) Ogólnie kontakty się troszkę polepszyły między mną i wszystkimi dookoła...zaczynają chyba rozumieć o co mi chodziło a ja staram się nie wyolbrzymiać jak nie trzeba. A tak w ogóle to piszę zawsze jaka to jest u mnie pogoda a nawet nie napisałam z jakiego jestem miasta a więc dziewczynki matuśka pisze z Torunia a Wy?? Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ja ja !!!!!!! tutaj wlazłam wieczorową porą :D Matuśka o demie do ciebie rzut beretem :D jakieś 60km, ba nawet mam rodzinę w Toruniu :D ja okolice Grudziądza ;) dobranoc paniom 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moje Kochane, dziekuje Wam za wsparcie, otoz sloneczko nidlugo po chmurkach wyszlo ale taki szok bo dluuugo...nie bylo takiej roznicy zdan...ale to juz za nami :D a na dodatek moj M przylatuje wczesniej na urlopik swiateczny i byc moze juz za tydzien bede Go miec w domku :D i chyba Wam tu zwieje na dluzszy czas :P A pogoda u mnie tez sliczniusia, domek sobie dzis przykrylam na zime takze moze snieg juz sypac :D a jak narazie weekenduje sie i od poniedzialku ruszam pelna para za generalne sprzatanie sie biore bo jak bedzie M w domku to nie bedzie casu :D hihi... Buziam Was Moje Kochane i sle duze Sloneczko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u nas ostatnie parę dni było niałatwe, wiało okropnie, padało sporo, kilka razy zmokłam no i dopadło mnie przeziębienie okropniaste, dobrze że juz przechodzi powoli, tylko głowa mi pęka nadal. No i ogon mi nie wyrósł, to raczej nie świńska hi hi poza tym ok, żadnych nowych niespodzianek, szkoła, dom, szkoła i tak sie toczy powoli....niedługo święta, to się odpocznie bo w szkole ze 3 tyg wolnego będzie znów! a-ha, a sąsiedzi z naprzeciwka założyli juz świąteczną iluminację na domu- normalnie myślałam że trupem padnę, światełka, gwiazdeczki, i ogromny podświetlamy bałwan....szok a jak tam u was dziewczynki z Mikołajem??? gotowy juz czy dopiero wybiera się na zakupy? bo mój juz obkupiony, jeszcze tylko po niedzieli wpadnę do sklepu po prezent dla M--juz wybrałam tylko kupić muszę. pa pa 🖐️🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Andzia :D cieszę się bardzo że słoneczko świeci pełną parą ;) fajnie masz że M już za tydzień zawita :D mój dopiero 22-go przyjedzie, oooooo boziu jak to długo jeszcze 😭 ,choć najpierw do mnie posprzątać ten bajzel a później może i ja ci pomogę ;) Jolka a co kupiłaś dzieciaczkom ? no i M co kupujesz ? ja nie myślałam jeszcze co komu kupić ,co roku ten sam problem :o a sąsiedzi to się pospieszyli :D widać spieszno im do świąt :D u nas jeszcze nie stroją , ja będę pierwsza :D bo w mikołajki zabiorę się za strojenie ,jak co roku :D ja się grzebie jeszcze z malowaniem ,bo każdy coś o demie chce i tak dupę mi zawracają a jeszcze do końca tygodnia muszę do szkoły choinkę zrobić ,w tym roku zrobię z piór . miłej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem czy się pospieszyli...? tu wszystko szybciej...juz w pazdzierniku w niektórych sklepach świąteczne ozdoby były, a zaraz po haloween to oficjalne otwarcie sezonu światecznego....wszędzie choinki, mikołAJE, świecidełka....ech.... moja córcia juz dawno napisała list do Mikołaja w imieniu swoim i brata, więc mikołaj miał ułatwione zadanie---małemu oczywiście samochód taki duzy z przyczepa, bo on kocha auta, córcia zazyczyła sobie taką matę do tańca co się ja do telewizora podłącza[nie wiem dokładnie jak to działa], ale ważne żeby z Hanna Montana była, no to jest! a M to wymysliłam że kupię taka malutka lodóweczkę do auta, przyda się na podróż latem, jest wielkosci troche więcej niz A4, to kanapki i napój wejdzie... mysle że się ucieszy? a ciekawe co mi przyniesie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas tez juz w pazdzierniku w sklepach zaczely sie dekoracje swiateczne,a tym bardziej teraz ;-) jeny jak dzis i wczoraj pizga wiatr,deszcz pada,normalnie leb urywa ,straszna pogoda, ja teraz poniedzialek i piatek wolne mam,moi klienci wyjechali na m-c wsuwa ciepla zupke coby sie ogrzac :p Kaska jak tam dzieciaczki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko fajnie mieszkamy nie daleko siebie:) a reszta koleżanek z skąd jest jeśli można zapytać?? U mnie dziś pogoda taka sobie nie pada,ale jest wiaterek no i słonko gdzieś się schowało. Ogólnie mały mój się troszkę uspokoił i oby tak dalej.... Do teraz wypiłam już dwie kawki;) kto się przyłączy??Zapraszam:) Trzymajcie się ciepło dziewczynki i do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misiaki :) A ja juz od rana chupkam po oknach i szuru buru :D troche pogoda nie dopisala bo deszczyk leje ale ja sie nie poddaje :P teraz mam chwilke przerwy wiec ze mysle skrobne troszku niech sie Dziopy ciesza :P:P:P:P:P:P:P Mattusiu moja Droga my tu wiemy ktora z kad jest bo my sie mamy na NK moze Ty tez masz konto to do nas zapraszamy :D i wtedy bedziesz miala nasze namiary i na kawusie bedziesz do nas wpadac :D :D :D No propo kawusi to kto dzis zapodaje co???? ciacho tez jakie sie znajdzie czy jak??? moze tam gdzies pozagranicami znajdzie sie juz jakies swiateczne :P :P :P No dobra lecem bo glupotek popisalam i sie czlowiekowi lepiej na duchu zrobilo :D Kasiulko co tam u dzieciaczkow? caluski i zdrowka dlacalej rodzinki bo tatusia tez :* Justysiu a Ty co tam porabiasz, hy???? Angelinko jak tam Twoj Buntownik ???? Moje Siksa ma etap plakusiania powie sie jej ze cos nie wolno a ta skuli ogonek i placze tak litosciwie :D zawsze sie zapowiadalana dobra manipulatorke hehe... Asiczko dalabys tej zupy co??? w zamian za kapke sloneczka :P:P:P Jolus Jolus wrzuc mezusiowi do tej lodoweczki polskie piwwko to sie napewno ucieszy :P jezeli jest jego fanem ;) buziam Cie mocno Wiewioro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no normalnie cały weekend sie leczyłam z tego okropnego przeziebienia, juz wczoraj po poł nawet na zakupki małe pojechaliśmy ...a dzis doopa! pada od rana, zmokłam jak pies, wszystko mi przesiąkło, i czuje jak katar mam coraz większy znów, i głowa mi pęka znów--normalnie oszaleję! a tu zaraz znów trzeba po dziecko leciec, a chmura czarna nad nami...i mały tez cos pokasłuje---ten ang deszcz doprowadzi mnie do szłu chyba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babsztyle sprzątam ,sprzątam i wysprzątać nie mogę :p energii coś nie mam :o jeszcze młodemu chomik zdechł :o zachorował biedak :( już nie chce żadnego zwierzątka ,bo później jak odchodzi to serce się kraje ...ech o i jeszcze TĘSKNOTA ogromna mi się włączyła.... och Jolcia kuruj się dzieciaczku 👄 w szkole jakaś masakra jest z tą grypą pani dziś dzwoniła żebym przyjechała szybciej po młodego bo nie ma dzieci i nie ma z kim lekcji prowadzić :o a w innej miejscowości zamknęli szkołę . no dobra idę jakąś kolację wyczarować i do wyrka bo dreszczowce lecą :D dla reszty laseczek po 👄 -czku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Aniu ja też jestem na NK także podajcie mi swoje namiary oczywiście wyślę zaproszenia :) U mnie pogoda dziś nie barzdo tzn. w kratkę raz padało raz nie. Synio dziś był troszkę kapryśny przez tą pogoadę ale oboje jakoś daliśmy radę:)Miłego wieczoru życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati kliknij na gg 3633337 podam ci namiary wszystkich ;) 🖐️ wszystkim , kawę i ciacho ,,jeżyki ,, mam jak ktoś był by chętny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawę to stawiam ja ,albo herbatkę jak kto woli;) Wreszcie mam momencik na skrobnięcie do Was. Dzieciaki wreszcie zdrowe ,obyło się bez szpitala z małym:-D,dziewuszki też już ok,to mam więcej ciut czasu. Ojciec znów w szpitalu,więc i z robotą się nie umniejszyło a doszło jeżdżenie do niego.Na szczęście nie przenieśli go nigdzie dalej a tak miało się stać bo mieli likwidować nasz szpital ---ale na razie przynajmniej z tym nie ma kłopotów na chwilę:-P jak sądzę ...ale dobre choć co;) Justa jak chatka wymalowana???Jakie kolory masz ?Chwal mi się szybko;) Jolcia robaczku uważaj na siebie i cieplusio ubieraj,a po oblataniu szkół herbatka z prądem na rozgrzewkę i pod kołderkę;) Matusia czekam na zaproszenie na NK;))) Asiorku co tam u ciebie mało piszesz tu cosik ostatno....no no no;-P A ty młodziutka skończ te porządki bo i tak rozpierducha się zrobi przez święta ...to na co ci się przemęczać???Siły dla mężulka trzymaj schowane;-P Uciekam laski do wyrka bo dzień od 6 ja zwykle trza zacząć to by pospać troszkę. Spokojnej nocki kochane:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia🌻 Dobrze że dzieciaczki zdrowe ,tam wiesz ukochaj łobuziaków od ciotki :D i trzymam kciuki za tatę żeby już było dobrze,i nie musiał leżeć po szpitalach , musisz być silna i podtrzymywać tatę na duchu! W końcu w dzieciach największe oparcie .. Chałupa pomalowana :D żadnej rewelacji nie ma ,żółty ,pomarańcz, zieleń ,nie wyszły mi takie kolorki jak chciałam ,jakieś blade ,no ale co potrzymałam pędzel to moje:p Andzia[ kwiat] jeździsz na szmacie ? wyhamuj tu u nas na kawce :D Jolcia 🌻 jak się czujesz hyyy zdrowiejesz nam ;) 👄 Mati 🌻 czekam na odzew i cisza ,no klikaj na gg ,nie wiesz że ja w gorącej wodzie kąpana, i chce już wiedzieć z kim mamy do czynienia :D Aśka🌻 co ty tam robisz hyyy,już nie udawaj że tak pracujesz :p no kawa wypita ,papierochów się napaliłam ,teraz mogę zacząć jeździć na szmacie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuu plamę dałam jak nic :o Andzia kwiatek mi nie wyszedł za to masz dużo kfiatków 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 :D:D:D o i nie przywitałam się :o zakręcona coś jestem No to CZEŚĆ CZAROWNICE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestem... juz całkiem niezle sie czuję, tylko ten przeklęty katar nie chce mnie zostawić... pogoda sie poprawia, moze nie będę mokła co dzień juz.... ja tez czekam na tę nowa kolezankę, a co? ciekawa jestem, jak to babka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Misiaki Moje :D Melduje ze porzadki w domku uroczyscie zakonczone :D jutro tylko po zakupki jakies niamu bedzie trzeba wyczarowac dla M no i czas upiekszania sie a w sobote juz jade po mojego Misiaka :D :D :D Justysiu oj nie ladnie z tymi papierochami :P ale kawusie to sie napije jak zawsze :D buziam Cie mocno, a i dobrze wiedziec ze masz fach w reku bo wiesz domek juz niedlugo bedzie stal do wykonczenia wiec malarz mi sie jaki sprzyda :P:P:P:P:P:P a za kwiotuska dam ci 👄 Jolusiu zdroweczka moja Kochana, przesylam ci duzo naszego sloneczka bo dzis pogode mamy bajkowa :D 3maj sie Slonce :) Kasiulko jak dobrze ze lobuzy zdrowe, a tatuskowi to zdroweczka zycze :) 3maj sie Skrabie, juz niedlugo Bogus zawita w domku to poskromi lobuziaki to se dychniesz :) Angelinciu a Ty co tak w kulki lecisz co??? Jak Ci moge doradzic jako Siska najmlodsza tutaj to nie zadzieraj z Justyska bo wiesz to nasza Weteranka jest :D :D ;D Asicko Gadzinciu gdzies tam nam przepadla co??? Buziamy mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia bo katar najdłużej jest ,jeszcze cię pomęczy :p ale cieszę się że zdrowiejesz nam ;) widzisz babo jak by było prawko to by dupa nie mokła;) autko masz to eno się zmobilizuj i idź ;) Andzia ty się dziś doigrasz:p czego straszysz Angele :D ja dobra duszyczka jestem ,do rany mnie przyłożyć tylko :p Ty jakiś motorek w dopie masz że tak ci poszło ze sprzątaniem hyyy :Dja się grzebie jak mucha w smole :o ale dam radę :D Angela nie bój się eno klikaj babsztylu, bo mnie ciekawość zeżre :D nie jestem taki potwór jak Andzia gada :D:p ja sobie kawkę piję ,może ktoś chce hyyy ,pewnie Nie bo wszystkie pracują w pocie czoła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce kawusie !!! Ja !!! :D no ja nie pracuje bo ja se dycham bo jak M mnie dorwie to trzeba sily nabrac :D :D :D Justysiu no jasne ze Ty kochaniusia jestes, a to tylko tak poganiam ta nasza Angelinke bo cosik zniknela, czyzby zaczynala sie juz pakowac do mezulka??? :O :) No to co moja Kochana Weteranko zapodajesz ta kawe czy co??? Bo jak nie to se ide do kurnika pogdakac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niema już kawy :D kto późno przychodzi sam sobie szkodzi :p a gdzie ty masz tam kurnik że chcesz iść gdakać do kur :D:D:D Ej to już w tą sobotę masz micha w domu ?????? za 2 dni !!!!!!! ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ty wypilas cala kawe....!!!! wrrr :D teraz bede plakac bo obiecuja kawe a pozniej nie daja :D No tak mezus bedzie juz w sobote takze dlatego juz skrzydelka mam doprawione i fruwalam po domciu i balaganik przepedzilam :D a kurniczek mam na mysli gierki, no bo w sumie wieczorami nie moge spac wiec siedze w kurniku i ukladam kuleczki bo tylko w to umiem tam grac .....hihihi... :D taki ze mnie inteligent :D No to ja teraz stawiam ale nie kawke a kakałko na uzupelnienie magnezu co by Was nerwy nie zeżarły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kakałko powiadasz masz :D to nalej mi też :D a To wszystko już jasne dlaczego Andzia ma dobry humorek i stawia kakałka :D no to skarbenku uważaj tam na siebie, żebyś czego nie wywinęła przed przyjazdem Misiorka ,to już do świąt nic nie skrobniesz do nas :( ale życzenia mi złożysz na święta no nie ;):D:D:D a widziałaś tam w kurniku Kasię ???? ona też tam siedzi :D :D i ja muszę tam zajrzeć ,zawsze sobie obiecuje że zajrzę,i jakoś tak wychodzi że nie :o mówisz młoda że tylko w kulki dajesz :D:D to i ja chyba będę potrafiła kulać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga :D wlazłam do kurnika :D,układałam kulki ale jako gość :D i to nawet mi nie wyszło :o młody mnie podejrzał :D i spodobało mu się , muszę go zarejestrować i niech gra ,on obyty w grach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szalone kobiety:-D Kurnikować się wam zachciało:-P Młodziutka to ty mi powiedz robaczku jaki masz tam nick to ja cię znajdę i pogramy se oba dwa:-P Justa i ty też dołącz do nas ....będzie wesoło;) Tylko mi chłopów nie podrywać tam....bo święta tuż tuż i sie porobi :-P A tak poważnie to co ta Angela nasza zastrajkowała czy jak,podpuściła mnie tu na NK...ja czekam i czekam i doopa:-P Pędzę się ogarnąć i po dziewczę me najstarsze gnam ...bo andrzejki w szkole mają i o 21 koniec imprezowania to trza odebrać gadzinę. A reszta babów to co nic nie pisze Jolcia dobrze że zdrówko juz lepiej😘,nie zapominaj o siobatce z prądem na noc----to będzie git;) Spokojnej nocki laski i kolorowych snów🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kasiulko w kurniczku to ja ROOZIA jestem a wzielo sie to z bajki o swince Rózi :D hihi... takze czekam az se pogramy tylko wiesz ja chyba musze sie podszkolic bo cholera wstyd.... :D A narazie pedze do kapieli i do spania bo cos dzis zmeczenie mnie naszło... i szkrzydelka tez juz nie chca latac , hihi... :D Spijcie dobrze Misiaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa bym se zapomniala : Justysiu kakałka juz nie ma :P :P :P a jak bedzie M to bede do Was czasem zagladac i czytac co mnie tak obgadujecie namietnie :P a o zyczeniach jasne ze bede pamietac i Wam jeszcze jakiegos placusia tu podesle :D buziam Was mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×