Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Hej laski:-D Co to nic sie nie pisze????? Od rana trza was opierdzielać ,co byście sie bały trochę ....bo inaczej tu widzę nie da rady:-P Jolcia co tam u ciebie?Zdrowa już?Mąż,dzieciaki zdrowe? Asica ty nie szuleruj po nk tylko tu popisać trochę ,co słychać,jak przeprowadzka,jak robota ...i takie tam...;) Angela to samo się tyczy ciebie gadzie:-D,jak maluszek ---lepiej? A Justa to już w ogóle ma przechlapane:-O Na kurniku się było i do Kaśki nie odezwało:-O O zgrozo co za babiszon:-P No u mnie po staremu,zimnica jak fiks dziś----ale to git,bo może wreszcie zima przyjdzie:-D,mała jeszcze smarkata siedzi w domu ,w poniedziałek ją juz puszczę niech się co pouczy.A i tak nie wiele straciła bo cała klasa jej choruje przez cały tydzień,tylko jedna dziewczynka chodziła to jej tam jakieś zajęcia organizowali,ale większej nauki nie było;)No i nadrabiania nie bedzie za dużo z tego powodu:) Poza tym to nic szczególnego sie nie dzieje,jak zwykle szkoła dom zadania,nauka jakichś modlitw z religii----bo nie wiecie moje przedszkolaki też mają kupę do nauki z religii---heh księdza wyobraźnia ponosi chyba :-P.Ale nie ma nacisku większego,rodzice z klasy super to i księdza ustawili już we wrześniu co by za bardzo się nie rozmarzył w tych poczynaniach naszych maluchów...nawet gęby nie musiałam otwierać tym razem:-D No i powoli czas leci ...niech leci do tych świąt bo już zdeka sił i cierpliwości brakuje;) Dobra biorę się za robotę jaka ,gotować nie muszę bo bigosik mam od wczoraj to choć tyle:-D.Kawa na stole ...to wstawać ,pić ,popisać co i jak u was a potem do roboty się brać:-D Buziolki😘 Aaaa zaproszenie na ryby dostałam:-PToć przecież z nudów bym umarła tam...i co z moim wrodzonym ADHD:-P ??? Dobra nie plotę już !Papatki laski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ coś ucichło tu :o ja dziś zalatana będę cały dzień ,najpierw jadę załatwić i negocjować cenę za strojenie kościoła na komunie ,obarczyły mnie załatwianiem ,bo przecież ja mam samochód i dużo czasu :o eehhhheee ,jedna mama będzie mi pomagać :) ,później po jakiegoś kwiatka i do teściowej, bo jest Barbara ,a później na roraty ...i dzień zleci :) pa żabki miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia bo ja nie wiem jak się pisze do kogoś na kurniku :o a wiesz widziałam cię :p ale se myślę nie odzywasz się to pewnie grasz zaciekle z kimś tam......:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz w takie zimno na ryby :o toć by ci piczka zmarzła :p lepiej nie idź na te ryby bo te twoje ADHD tego nie wytrzyma :D:D:D dobra lecę bo dobrze się gada ,a czas mi ucieka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kuźwa właśnie grałam i cie nie zobaczyłam:-O....dopiero potem,ale waćpanny już nie było:-P. Te ryby to taka przykrywka....kilkoro znajomych ,jakieś ognisko i piwko....ale to nie dla mnieeeeeeeee ludzie toć ja z stara na wędrówki po nocach bez robaczka mego jedynego:-D.No i ta piczka:-P....jak by mi zamarzła to co ja bidna wtedy zrobię:-P Załatwiaj robaczku to strojenie i się targuj przy tym jak ciort;) A reszta PAŃ to jakis strajk ma czy cos o czym nie wiem????:-O do potem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie strajk, tylko obowiązki codzienne! 🖐️ ja juz dzis zalatana, bo M do pracy wreszcie pojechał, znaczy zdrowszy już--za to ja musze znów co rano grzać do szkoły, a tak to dzieciaka podrzucił z rana autem. ech...czemu ja zdolności w tym kierunku nie mam jakos???...no cóż, nikt nie jest doskonały.... w szkole dzis dzień bez ,mundurka, tzn kto przyniósł słoik cukierków dla biednych dzieci mógł nie zakładac tego mundurka. Oczywiscie moja dama juz od rana w szafie buszowała, bo nie wiedziała co wybrać. a teraz kawkę szybko strzelam i biore sie za robotę, bo po poł dzieciom obiecałam ubieranie choinki. Niestety nie mamy zbyt wiele miejsca , bo chałupka malutka, to i choinka niewielka będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuuu ja też chcę wielką choinę mieć:-O...tylko miejsca brak...choć jakbym sie uparła ---ale tak prawdziwie to kto wie może bym nawet wielką zmieściła:-P Jolcia to patrz jakie my podobne ja też jakoś auta się boję mieć w posiadaniu swym:-D...ale to z lęku o innych raczej:-P Posprzątała,i co ja mam robić,pranie się characze ,jak dzieciaki wrócą to się zacznie karuzela ...więc se kawkę z Jolą walnę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha , teraz to mogę jiz na swieta czekac, dzrzewko ubrane!!! dzis w nocy skarpety dzieciaki wystawiają... a po poł idziemy do szkoły na swiateczny festyn--gry zabawy, kiermasz zabawek i ksiązek--uzywanych oczywiście, bo oni tu jakos uwielbiaja starocia, oczywisciw wszystko płatne, a dochód na szkołe, bo ja rozbudowują... pa pa dziewczynki, dawac znać co u was!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️malpiszony :p malo czasu kuzwa,bo w tygodniu robota,a potem nauka z mala,ma od poniedzialku egzaminy caly tydzien,matkooooooooo i corko i trzeba wszystko powtorzyc,matma-geografia-geometria-niderlandzki-francuski i ma wyszczegolnione czego z kazdego przedmiotu ma sie nauczyc,wiec juz matme przerobilysmy ,geometrie tez i geografie,a na dzis francuski -tego to ja sie najbardziej boje brrrrrrrrr,no ale co tam jakos musi jej posc nie co do przeprowadzki to na razie nic nie wiem,tego goscia nie ma chata pusta,jedyne co wymienione to rury pod kiblem i w lazience i wanna wywalona stara i wylewka zrobiona, nie wiem jak to bedzie z ta przeprowadzka tzn to jest nasze mieszkanko juz zaklepane ale jak to fizycznie rozwiazac hehehe bo ten gosciu ma przyjsc na nasze miejsce ;-) u mnie jeszcze choinki nie ma,zastanawiam sie nad sztuczna w tym roku-np biala :p, no dzis Mikolaj przyszedl,ale kufffa nie do mnie 😠,mala zostawila mu marchewke i piwo wieczorem,oczywiscie wypite i zjedzone nie ;-),kupilam jakies tam pierdoly,wiekszy prezent dostanie na gwiazdke w piatek bylismy na imprezie u mego meza w pracy,co roku robia takie spotkanie w restauracji,w tamtym roku tez bylismy,ekipa zajebista,bardzo zgrani wszyscy i jak sie bawia to sie bawia-jaja robia az boki zrywac,ale jak trzeba pracowac to zapier.............;-) wrocilismy o 2 w nocy :D,zmienilismy knajpe na druga chlopy w pilkarzyki grali hehehehe,a mi udalo sie nawet z kierownikiem R zatancowac, a co ;-), nasza mala spala u znajomych ,wczoraj ja odebralismy z polskiej szkoly (znajomych cora chodzi do jednej kl polskiej szkoly z nasza) a do domu wrocilismy ok 16 az, chcielismy jej jaka kapote ciepla kupic a wrocilismy z akwarium dla naszej ryby heheheh dobra jakies sniadanie trzeba glodomorowi dac ;-) milej niedzieli, ja moze wyciagne naszego papcia na jaki spacer w centrum juz dekoracje zrobione ,zlobek wystawiony jak sie da namowic to pojedziemy a za tydzien wielki Marche de Noel, stragany swiateczne grzanego piwka mozna sie nachlac ....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ słoneczka ;) Jak tam po weekendzie ? mikołaj w bucie coś zostawił :) mie skubaniec ominął . Miałam chłopaka od brachola na weekend to i zajrzeć do was nie było jak , a mi poniedziałek zaczyna się na pełnych obrotach ,wywiadówka połączona z kiermaszem tych naszych ozdób ,później biegiem do domu zjeść jakiś obiad i do kościoła na roraty a po roratach trzeba zostać bo zebranie, ojjjj już czuje jak ja zmarznę dziś . Asica Ty to masz wejście ! Ale nie ciesz się, bo wszystkim super drinasy stawiasz ! :D Kasia jak tam weekendzik ,zdrowi wszyscy ? pewnie w kurniczku się było ;) Jolcia to oba dwa mamy już choinki :D spadam obiad robić pa miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wróciłam ze szkoły, kawke wypiłam a teraz uciekam, bo moja nauczycielka oszalała i zadała napisać na jutro opowiadanie"Mój dom", no niestety ale łatwe to nie będzie, więc sapadam pomęczyc się!!! pa pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!:) Dziękuję za pamięć:) Mały już zdrowy od soboty latamy i robimy zakupy na wyjazd,bo to już za 9 dni!!!Nie mogę się już doczekać a z drugiej strony trochę mi żal bo Święta w domciu zawsze takie rodzinne były. Pogoda u nas fatalna,dziś całe do południa padało dopiero po południu się wypogodziło troszkę. Ogólnie mały mój zrobił się ostatnio taki grzeczny,że jestem w szoku, ale oczywiście pozytywnym i oby było tak jak jest teraz... to byłoby superowo:) Mało się odzywałam bo trochę chciałam mamie pomóc,okna myć i dywany trzepać i takie tam wiadomo tata zrobi,ale nie tak jak kobieta a i w kuchni ręce się przydały do pomocy. Ogólnie czas mi tak szybko leci,że czasem to się 2 razy zastanawiam jaki dziś dzień ?? Buziam WAS mocno dziewczynki i cieszę się,że pamiętacie zawsze o mnie i wspominacie w topiku nawet jeśli ja nie zajrzę:) Dobrej nocy życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeejj Ej no wczoraj wiatrów nie zapowiadali ,a wszystkie baby wywiało :p Jolcia jak opowiadanie ,namęczyłaś się ;)a tak swoją drogą to dobrze że ta pani was tak gna do nauki ,szybko się nauczysz języka ;) Kasia a ty co nas tu zaniedbujesz hyyy ;) bujasz już w obłokach ? w końcu jeszcze troszkę i miejsce siersciucha :D zajmie B no nie ;) Angela fajnie że tak pomagasz rodzicom i czas szybko leci, i już za chwile ,za dwie frrrrrruuuu do M ;) Asiczka co tam jak tam ;) A Andzia widzieliście, obiecał małpiszon jeden że zajrzy do nas w między czasie ,i co doopa , ja się już policzę z tobą jak te nasze pany pojadą :p Jenyyy ja chyba też już bujam w obłokach :) już tylko 10 dni :D :D:D dziś mam pełen luz , cały dzień w domu siedzę ,nie ruszam się nigdzie ! ktoś chętny na kawę hyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misiaki :) Justysiu no to mnie przygonilas do porzadku i ja malpiszonek juz drukuje co u mnie :D Ja sie pochorowalam najpierw mezus mi sie pochorowal w tamtym tygodniu w weekend przyszla kolej na Sikse a teraz mnie dopadlo grypsko... buuuu... i siedze pod kocykiem popijajac herbatke z miodzikiem. A widze ze juz kazda z Was odlicza dni do przyjazdow Mezuskow, napewno szybko zleci i bedziecie miec swoich chlopow w domuniu :) Caluje Was mocno i mykam pod kocyk bo cosik mi zimniusio...brrrr... A i Dziopunie podobno w tym tyg ma byc snieg :D :D :D oby sie to sprawdzilo bo beda super swieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka śmiejka laski! Jam ci chora kuźwa jak fiks,na oczęta ledwo widzę,nogi sie trzęsą jak z galarety,gęba obolała:-POooooo raaatuuuunkuuuu:-O.Mam antybiotyki syropki i maści ale cosik czarno widzę te kuracje moje.Jeszcze jutro mają pany przyjechac okna wymienieć toć kuźwa zamarznę na kość chyba zanim dupy ruszą:-O Justa mało ci zostało do przyjazdu M;),stawiaj kawę jak nic nie robisz.Jak tam z dekoracjami poszło? Angela ty to już w ogóle robaczku jak u chłopa:-D,a synio grzeczny bo czuje co sie święci:-D Adzia młodziaku kuruj się mocno i spod koca nie wyłaź:-P Jolu ja normalnie będę Twoja fanką już nie długo ....nie wyobrażam sobie nauki języka ----zdolna bestia z Ciebie;) Sorry panny za ewentualne byki ...ale ja prawie nic nie widzę na oczy i tylko się zastanawiam czy to z temperatury...czy może z tego że od piątku na herbacie i kawie jadę----tak mnie ta buzia boli że o zgrozo:-O Wieje u mnie jak w Kieleckim na rynku:-D Spokojnego dzionka,uśmiechu i słonka:-D Aaaaaaaaaaa śnieg to ja chcę nawet dziś:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia :D :D:D :D:D :D:D :D mordo ty moja :p kuruj się tam intensywnie co na święta zdrowa będziesz ;) a gdzieś ty to słyszała o śniegu ,pewnie na innym programie , ja słyszałam że 18,19 ma być -10 a święta ciepłe :o no zobaczymy na którym programie mówili prawdę :D popijam kaweczkę ,obiad mam od wczoraj to spoko luz ,sprzątać nie sprzątam bo ile można latać że szmatą ;) przed świętami będę ponownie porządkować :) a tu nikogo nie ma :( z kim można by było kawę wypić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A patrz nie widziałam cię :p no masz ci los kuźwa ,przed świętami jeszcze was choróbska dopadły :o A co ci jest :o zęby dokuczają że opuchłaś ,czy przeziębienie :o ty kawy nie dostaniesz , zjedz lepiej coś ,a nie !!! kawę chce !!!,papierocha też ci dać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oojjjj ja to dziś na raty pisze :p a ozdoby ok ,nie to żebym się chwaliła :p ale na moją szopkę było dużo chętnych ,pani młodego nie chciała jej nikomu oddać :) pokłóciły się prawie babsztyle ,nie wiem kuźwa o co !, i w związku z tym zrobiły licytacje ,kto da więcej :) Wygrała pani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Afty jakieś się mnie czepiły....boli to że dupa blada:-O Papierocha właśnie palę ...ale kawka nie pogardzę,bo mi się wstawac nawet nie chce:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra masz tą kawę :p ja też właśnie palę byś bliżej cholero mieszała to bym wpadła tam ,podać kawkę ,papieroska , mafie popilnować :D A co to jest ta afta :o ???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa jakieś dziadostwo w buzi.....największemu wrogowi nie życzę...wolę ból zęba ,głowy albo czego tam jeszcze:-P Noooooooooo do mafii to by się przydała jaka złota rączka:-DTo zapraszam a i kawy by my razem popiły i fajek popaliły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz chętnie bym się tak powygłupiała z taką fajną brygadą ;) a tobie współczuje ,biedactwo się męczysz , kuruj się bo za niedługo B będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę coś wyczarować do jedzenia ,bo dzieciaki zaraz wrócą ze szkoły a tu susza jak na pustyni:-D Do potem laska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ leczyć sie dziewczyny, przygotowywać na najazd M-ów i fajurów nie palić mi tu, to niezdrowo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×