Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

a nasz kocuro chory,dzis weta odwiedzilismy bo od tyg jakis dziwny byl osowialy,nie chcial sie bawic, i coraz mniej jadl,okazalo sie ze ma grype,dostal zastrzyk dzis i tydzien na antybiotyku ma byc i na kontrol potem,lezy teraz z mala pod kolderka bo ona tez zasmarkana ;) jutro ma byc lepiej,tak wet powiedziala ,ma zaczac jesc,mamy zadzwonic i powiedziec jaka jest sytuacja, no gorzej jak z niemowlakiem no ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Aska wypłatę mam tak jak ty ,to po 5tym spodziewaj sie nas ;) dam znać ,młody tez zasmarkany leży ,kurde co to jakas grypa panuje czy co? bo w szkole tez dzieciaki zasmarkane .A ze szkołą to odwagi nie miałam ,to mój M mnie zmusił ,bo sama bym nie poszła ,już na dwuch lekcjach nie byłam ,posciemniałam M że zle sie czuje i takie tam ,bo jak mam tam isc to dostaje doła ,ale musze zacisnąć pasa i chodzić . A czemu masz dość pracy ,wkurwiają cie te baby czy co ? Niech Elvisek zdrowieje i młoda ;) Jolka pstrykaj fotki i slij ;) pytasz o jesień ,tu zawsze chyba jest jesien :p Dobra lece bo gołabki robię :) paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez...kurde jakas wypluta jestem... Kasia, nie planujesz przypadkiem wizyty u B, bo ta kawka wystygnie calkiem! My mamy teraz bardzo duzo spraw do pozalatwiamia, musimy znalezdz prace dla M a to niestety nie jest az takie latwe jak jeszcze kilka lat temu, ale mam nadzieje ze si uda! pa 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\hej babeczki! Jadę Joluś w środę wylatuję,jak będziecie mieli czasu chwilkę to się zgadamy i wpadniemy na kawusię:D....już się cieszę jak dziecko:-D. U mnie po staremu ....ciut do przodu ale chyba bardziej jeszcze do tyłu ....czas musi zadziałać bo sama to nie ogarnę:-O Spokojnej nocki dla samotnych i niekoniecznie spokojnej dla tych z mężami :-P Justa gdzie te foty hy??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, Czarnej nie wysylaj, niech se sama zobaczy !!!\:P:P Oczywiscie zapraszam koniecznie, wpadnijcie na kawke albo i cos jeszcze koniecznie. Czas ci pomoze napewno, a ja mam jeszcze jeden sposob ktory na mnie zadzialal- powiem jak si spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mi nie mów że przeprowadzki remonty malowanie itp.....:-P To za góra rok....tak dokładniej w czerwcu:-D.....no chyba że od półrocza,ale to jeszcze nie bardzo mnie przekonuje.Za to dzieciaki przekonane i zniecierpliwione już :-D :-D Kaśka jest wielka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,napisałam sie i mnie sie skasowalo ,bo myszka sie popsuła i nie umiem na lapku bez myszki .Wieczorkiem powysyłam zdjęcia ,bo dopiero wruciłam z pracy ,musze obiad jakiś zrobic . Jolcia mieszkanko superasne ,pieknie urzadzone ,wiesz jak ja ci zazdroszczę tego ogrodu !!!!!!!!!!!!!!!!!! pa do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Co slychac babeczki? Asia wyzdrowialas juz? Kasia a gdzie ty babo chcesz sie przenosic??? Do M czyzby si dzieciaki namyslily? Niemozliwe chyba... Justa, ogrod a raczej ogrodeczek malenki fajna rzecz, ale zazdroscic znow nie ma czego az tak bardzo, bo roboty tylko wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie plutom sie ;) zdrowko lepiej ale jeszcze cusik tam jest ,nie konca zdrowa jestem Jola chata super,kuchnia rewelacja i ta lodowka boska,mam podobna szafe i szafke jak Ty masz w sypialni, bardzo fajnie urzadzony dom-jasny duzo przestrzeni,no i ogrodek jest gdzie grilla zrobic- super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście że nie mam fotek :-O Do Bogusia Jolcia tak jest....dzieci namyslone i zniecierpliwione nawet:-D U mnie mała chora jakiś wirus żołądkowy.....:-O:-O:-O nocki dwie w plecy:-O Poza tym to nawet oki,pakuję sie jutro i spadam na dwa trzy tygodnie się zrelaksować :-P i odespac :-P Asior kuruj się!!!! Justa foty kurde ślij mi bo się zacznę drzeć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hI fotek niet!!! Ty Kasia jestes wytypowana do oglądania na wlasne oczy :P Justa sie poprawi napewno! Wow no tego to się nie spodziewałam- że sie dzieciarnia namysliła! Przesle Ci tel i adres moj, żebyś koniecznie sie skontaktowała ze mna to sie spotkamy i pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Alescie si rezpisaly dziewczyny, nie piszcie tyle bo czytac nie dam rady.....:P :P A u mnie lato! Gorco juz od kilku dni, ale wczoraj i dzi s to upal normalnie, 27 stopni, jutro wybieramy sie nad morze, a co!?, moze jeszcze opale sie troche... Kaska co nie dzwonisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas tez upaly po 28st,cos sie pogodzie popierdzielilo zeby na jesien letnia pogoda byla ;) wczoraj fryzjera odwiedzilam i sie farbnelam na corno, juz mi klaki podrosly i zle sie lepetyna ukladala Justa a Ty gdzie zanikla, znaka nie dajesz ;) nasze kocisko cos nie bardzo jakis niemrawy,nie wiem czy to po chorobie czy jeszcze chory,juz antybiotyku nie ma,a dzis w nocy zaczal kichac znowu, sama nie wiem co mu jest kuzwa Justa jak z tym szynszylem, my w n-pna sobote idziemy do znajomych, ale to popoludniu, mozecie wpasc przed poludniem, moj stary ma wolne w sobote to mozemy pojezdzic poszukac...daj znac jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam{czesc] Za nami pierwszy prawdziwie letni weekend w tym roku, więc spędzilismy go na plazy. Dzieciaki sie wreszcie wykapały w morzu, ja troche poopalałam- cudownie! Szkoda ze to juz koniec lata tej jesieni... Asica, dbaj o tego cudnego kociaka, niech szybko wyzdrowieje. Justa pisz co tam słychać, coś zamilkła? Kasia gdzie TY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Kochane:-D Jola ja w Angolandii od środy,ale takam zamotana....zadzwonie dzisiaj to się umówimy jak ci będzie pasować;-) Faktycznie ta pogoda to jakaś katastrofa:-O....kto widział 28 st w jesieni żeby było:-O. Asiorek jak tam ta kocina twa? masuj go masuj co by wyzdrowiał szybciutko;-P Justyna ty co nic nie piszesz? Jak mały w szkole? Jak ty? pisz raz dwa bom ciekawa:-P Pędzę posprzatać ciut i jaki obiad ugotowac:-O Do potem babki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mam dziś czas żeby do was napisać bo nie jestem dziś w pracy, mój mąż zafundował mi wolne , mówię wam zabije go jak wróci z pracy ,zostawił włączone radio w aucie na całą noc i ako padło nerwów przeżyłam że szok ,przetłumaczyłam se na kompie jak dobrze powiedzieć klientce ze dziś nie przyjdę i dzwonie do niej , czytam jej z kartki ,a ta do mnie oooo hut sprik :D do biura poleciałam powiedzieć ,bo mam za rogiem ,no niby fajnie ze wolne bo odsapnę troszkę ,ale za to w piątek będę naginać u niej 8 godzin :( tak sie podoba tym babkom moje sprzątanie, że polecają mnie swoim znajomym, rodzinie ,i później dzwoni do biura jedna z drugą że chcą mnie do sprzątania u siebie, i z moich 20godzin zrobiło sie 32 :( ja jestem tak głupia że szkoda gadać nawet ,pokazuje nie potrzebnie ile można posprzątać,daje z siebie wszystko, a później do domu ledwo wracam ,bo nie mam sił już na nic ,ze szkoły zrezygnowałam ,bo miałam dwa powody jeden to to że nie zdążę nie raz do szkoły ,i nie mam kiedy sie uczyć a tempo kolosalne ,a drugi to mój mężuś zazdrosny o moich adoratorów, bo miałam ich troszkę w klasie ,i tez troszkę kuje go mój jeden klient, bo rano jak idę do niego to na gaciach mi otwiera drzwi ,a jak jego baba jest, to kurwa potrafi sie ubrać i otworzyć mi drzwi ubrany .Co by tu jeszcze wam poopowiadać hmm ....pogoda zwariowała żeby w październiku chodzić ubranym jak w lato :) gorąco było jak cholera ,dziś już pada ,ale to dobrze ,inne powietrze zaraz,młody w szkole dobrze. Aśka powiedz mi ile dawałaś za obcięcie włosów bo sie wybieram ,zarosłam juz jak diabli, a szynszyla znaleźliśmy w Brukseli od takiej polki, sprzedaje po 20e za sztukę ,w niedziele chcieliśmy podjechać do niej po niego ,jak byście byli w chacie to chętnie bym was odwiedzili ,a jak nie to na przyszły tydzień ,bo być w Rzymie i nie zobaczyć Papieża nie :D daj znać jak ci tam pasuje Kasia to już zostajesz u B czy od kiedy tam sie przenosicie hyyy,to se kawkę z Jolcią wypijecie w jej ogródku ;) Pa laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Tos sie Justa rozpisala...fajnie No wlasnie to juz chyba taka nasza wada narodowa zeby w pracy wykazac sie jak najwiecej i potem tylko klopoty z tego same bo roboty dokladaja- dobrze jak jeszcze za to placa dodadkowo, ale nie zawsze, przynajmniej u nas. A kawki w ogrodku to pewnie nie wypijemy, bo kasica tak sie wybiera, ze pewnie juz snieg spadnie zanim Ona dojedzie!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde babiszony ja normalnie nie nadążam....... Joluś na lustrze wisi kartoszka to nie zapomne zadzwonić dziś :-O,a przyjechać to pewnie w sobotę jak by ci odpowiadało,bo tak do piatku to Boguś do 17;30 w robocie i zanim byśmy dotarli to po 20 grubo:-O. Przenosić się to zamierzamy w czerwcu zaraz po zakończeniu szkoły w PL,ale tu tak naciskają żeby już na święta.....tylko nie wiem jak to ze szkołą czy nie gorzej będzie dzieciakom tak od połowy roku zaczynać.....prawda jest taka że kiedy by nie zaczęły to i tak od poczatku i od zera praktycznie wszystko....ale sama już nie wiem :-Oco lepsze.... Narazie to ja od końca października idę się tego dziwnego języka uczyć bo ni huj mi do głowy nie wchodzi i nie zostaje tak z gadania ...może co jakie kursy dadzą:-P....choć czarno to widzę nawet bardzo :-D:-D JOLA powiedz ty mi jaka śmietanę to ja mam kupić żeby odpowiadała naszej kremówce:-O ja pierdut wczoraj chyba godzinę szukałam i dupa blada....30 albo 36 % tłuszczu to oni chyba na oczy nie widzieli :-O w śmietanie.....tylko z czego robią bitą hyyyyyy?????????? Nawet upieczenie ciasta to kosmos tutaj dla mnie :-D tom bystra jak trza:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to fajnie że sie zdecydowaliście ,zobaczysz żałować nie będziesz ,a dzieciaki nie będą chciały wracać , mówię ci to ja !!!!!!!!! pamiętasz jak ja marudziłam zanim tu przyjechałam i z początku ,teraz jest dobrze ,i młody tez nie chce wracać ,a o pieczeniu ciasta to ja już nic nie mówię , ręce opadają ,mam taki piekarnik z termoobiegiem i mikrofalą razem, 3 próby były sernika i murzynka, wszystko sie zjarało ,grzeje mi od góry tylko ,ani papier kładziony na wierzch nie pomaga ,ani nasze pilnowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja dzis w domu bo wczoraj pawiowalam do polnocy i zoladek bolal ja pirdyle Justa to ty masz wiecej godzin niz jaaaaaaaaaaaaaa , ty ty ;) wiecej nie bierz 32 to akurat bo przy wspolnym rozliczeniu mozecie wpasc w niezly podatek !!!!!!!! w niedziele bedziemy w domu nie ma sprawy, a jesli chcesz to mozemy nawet podjechac do fryzjerki tylko musze zadzwonic czy w niedziele scina a placilam 15e to polka ale szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam nie ma smietany...oczywicie ze jest!!! I to jaka!!! Ja kupuje w tesco taka w pudeleczkach jak jogurt duzy, ok 1/2 l z niebieskim napisem, jest gsta i nie, musisz pomachac i zobaczysz ktora., bo zalezy co chcesz zrobic- gsta do ubicia pierwsza klasa. Zreszt dzwon to Ci wytlumacze , albo wyslij mi nr swoj to ja zadzwonie do Ciebie. Sobota moze byc, a jak! , najlepiej od razu z niedziel, to dluzej pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOLCIA jak mi się ubije to ci taki placuś wypierdzielę że ci mózg stanie w nagrode:-D No ja kupiłam inna oczywiście...ale śmignę po polecaną bo mnie rozpierdzieli jak nie wyjdzie:-O jeszcze mi ser trza na sernik jak se nie poradze to normalnie zadzwonie ze sklepu:-P do znawczyni:-D Narazie to się ogarnąć muszę bo w piżamie latam a tu południe normalnie :-P B przyjdzie koło 13 to tyrkolić będę do cię bo ja nie mam teraz nr angolskiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×