Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

coś mi sie chrzani kafe napisze posta i kropka pożre go i jeszcze raz musze pisać a potem zapomne co pisałam i musze sie tu produkowac ohhh ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem tak sie robi i mnie.Dzis mi muli net okropnie,narazie pedze sie ogarnac.Bo czas zapierdziela a ja dzis bez maseczek jeszcze hihihi.Wpadne pozniej jak jeszcze bedziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie po kąpieli i pilingu z kawy :) ahhh jak dobrze takim odswieżonym być !!! ja niewiem czy wytrwam tu zanim ty sie tam pomaseczkujesz :) a wracając do maseczek to czekam na podpowiedz ....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja niedoczekam , ide juz do młodego do wyrka 😴 jutro przyjedzie koleżanka to mi włoski zrobi może jakiś balejarz,albo pasemka, przejde metamorfoze:) 🌻 dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo!!! witam!!!!! 🖐️ niedzielko, nie wypadły ci włosy od tych eksperymentow czasem???:P hihihi pewnie super wyglądasz!!! a co u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki!Jak tam Justynko fryzurka?A jakich podpowiedzi chcesz?o co konkretnie chodzi z tymi maseczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
hello kobitki.noj za trzy tygodnie wraca juz czekam na ten dzien.jestem taka happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki !!!! przepraszam kochani że wczoraj mnie niebyło koleżanka do wieczora siedziała no i jeszcze tesciowa mi sie przypałętała :o niewyszły mi włosy , dalej mam na głowie:p a fryzurka super jestem zadowolona jak nigdy :) kaśka co do tych maseczek to niewiem z jakiej firmy wybrać , może... GARNIER .. a moze leprze z apteki no sama niewiem tyle tego jest że w głowie mam mętlik..:) buziaczki i pozdruwki dla was 👄🌻 wpadne tu wieczorkiem bo musze jechać do rodzicuw , pomagam im siać tytoń ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam coś drogie panie na temat wyjazdów. Wyjedzie raz, wyjedzie drugi i najczęściej już nie wróci. A gdy wraca to juz z tą drugą, albo nie ma dokąd, bo ona już pocieszyła się w ramionach innego - tak bardzo tęskniła. Osobiście znam kilkanaście podobnych przypadków. Na 1 wyjeżdzie (np. 3-6 miesięcy) bardzo się tęskni za rodziną, jednocześnie przezwyczajając do życia na luzie, bez obowiązków. Na drugim zaczyna się rzadziej dzwonić i w przytłaczajacej samotności znajduje się kogoś równie samotnego. Tylko wyjątkowi ludzie \"wytrzymują\" tak długie rozstania. Moja rada - albo razem albo w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny , zastanawiam się cały czas nad tym co napisał Kolega wyżej i doszłam do wniosku że ma wiele racjii, może nie w 100% zgodzę się z nim, ale niestety dzieje się często to o czym pisze. chyba wiesz coś na ten temat, co??? To nie chodzi o to że nie wierzę w swojego męża, w naszą miłość czy trwałość małżeństwa, ale uważam że byłabym nienormalna gdybym nie brała i takiej ewentualności pod uwagę. chodzi o to że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, on, ja, ...nigdy nie wiadomo co nas w życiu spotka i co zrobimy. ja się nie zadręczam, nie myślę niepotrzebnie o bzdurach i ufam mężowi i sobie też,--- żeby nie było ;)!!! ale słyszy się , czyta i widzi wsrod znajomych i najbliższych że roznie bywa, rozpadają się związki \"idealne\" więc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wruciłam ,jestem padnięta💤 co do wypowiedzi kolegue: masz racje że tak sie dzieje , bo co sie oszukiwać, taka prawda ,nieprzecze, ale nie w każdym przypadku tak się dzieje że mąż ,narzeczony niewruci albo niema do kogo wracać . Niezgodze sie z tym że na pierwszym wyjezdzie sie tęskni za rodziną a na drugim już nie czym dłuższa rozłąka tym bardziej sie tęskni .Najważniejsze jest zaufanie mi mąż ufa i ja jemu też w moim akurat przypadku trwa rozłaka juz bardzo długo i jak narazie obyło się bez zdrad z jego strony i z mojej .Niemuwie że moze tak niebyć że czasem może coś sie popsuć bo życie rózne figle płata ale jak narazie jest umnie ok niewgłowie nam zdrady...... mnie akurat niezdołowała twoja wypowiedz . wiem że każdy ma inne zdanie na ten temat ale ja powiedziałam jak powiedziałam niekażdemu musi sie podobać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niedzielka, jak życie z nową fryzurką? i po co ty ten tytoń sadzisz? potem wypalić wypada!!! hihihi no mnie też to nie zdołowało, tylko tak jakoś zmusiło do refleksjii....ładnie tak to ujął, z sensem, prawdziwie.... a co do tęsknoty to masz rację justa, moj mąż właśnie mi dziś powiedział że po tym urlopie to tylko bardziej tęskni i więcej myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze sie czuje z tą fryzurką i muwią że jest ok a co do tytoniu to wiesz ile to roboty trzeba ile ja musze sie napracować żeby potem kupić sobie paczkie fajeczek :) tak ładnie napisał z tym sie zgodze ale niewewszystkim ma racje tak mi sie wydaje ... no widzisz jak rozpiesciłaś misiaczka że teskni bardziej aż nieche sobie mysleć co tam z nim wyprawiałaś (w łózeczku) hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha:P trochę się powyprawiało...:P też myślę żeby zrobić coś z włosami, ale jakoś koncepcji nie mam...może coś wymyślę zanim wyjadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkie sie powyprawiało ,niebądz taka skromna:p juz ja swoje wiem!!!! hihihii pewnie że czasem trzeba cos odmienic w naszym wyglądzie ,napewno leprze samopoczucie jest ... zrób sobie włoski zanim wyjedziesz odmiana będzie w życiu i na głowie ... a teraz cię przeprosze bo zaraz horror będzie a wiem że ty też go oglądasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babiszonki🌻.Najpierw do Kolegue-bos mnie zgrzal jak nic!Powiem ci cos Dziewczynko(albo chlopczyku) malo wiesz o zyciu ,o milosci,o zaufaniu,o wspolnych planach........malo albo nic!!!!!Gowno prawda to co piszesz ,i nie mam pojecia z kad ci takie brednie do glowy przyszly.To tylko nieliczni zostawiaja swoje zycie zeby bawic z daleka od domu! Wiem co pisze,spedzilam nie jeden dzien z ludzmi na wyjezdzie i nie obrazaj ich jak nie wiesz co musza przezywac co dzien.Oczywiscie ,moze piszesz ze swojego doswiadczenia,sam tak robiles lub robisz,to tylko ci wspolczuc !To tyle do ciebie ,a i nie generalizuj wszystkich ,filozofia to nie jest twoja mocna strona -jak widac! 🌻🌻A teraz do was moje panie🌻🌻 U mnie wiosna na calego,wiec sprzatam ogrod,jeszcze troche mi zostalo wiec bede dopiero wieczorkiem.Slonecznego dnia zycze wszystkim😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🌻 umnie też wiosna!!! jak miło:) żyć nie umierać normalnie ! też wpadłam tu na chwilkie przywitac się z wami ,bo robie pożądki w ogrodzie , widze że nie sama :) miłej pracy kaśka!!! kobietki 🌻buziaczki i papatki do potem 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki!Jak Justys sprzatanie?Ja skonczylam juz dzisiaj i mam luzik,moge siedziec i czekac na serdelka mojego:).Co do tych maseczek,ja najczesciej uzywam nivea i lirene.Boje sie jakos garniera,takie zle przygody z nim mialam.Na 100% to moge polecic krem do twarzy Olay totall efects x7.Rewelacja!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie !! dopiero teraz tu jestem bo film oczywiście musiałam zaliczyć kaśka nieskończyłam jeszcze troszkie mi zostało bo miałam dziś wyjazdy i taka przerywana robota , jak jutro będzie ładnie to napewno skończe, fajnie że ty masz juz po pracy:) no to jutro jak zdąże jadę do miasta i zaraz sobie kupie to co polecasz :) jak szaleć to na całego bo do świąt mało czasu!! dziękuje ci dobra kobieto:) a gdzie reszta ekipy co się z wami dzieje ???????????????????????????? jolka już po filmie!!! a ty gdzie? śpisz już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) pogode mam dzis paskudną, pada i wieje... brrrrr.... miłego dnia wam życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ostatnio troszkie mnie nie bylo i przepraszam ze tak milczalem ale te moje zycie naprawde niezle walnete jest nic nie morzna zaplanowac wszystko tak z dania na dzien wychodzi to chyba dobrze tak mi sie wydaje hehe, pozdrawiam was wsszystkie kobietki !!!!! milusiego popoludnia zycze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktoś ??????????????????????????????? pije kawkie i kożystam z kompa puki mogie!!! strasznie boli mnie dziś głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz sie nie jestem samotny mam kolezanki przyjaciolki i nawet jakichs tam kolegow odzyskuje jest spoczko czuje sie siwetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja coś takiego powiedziałąm ze jesteś samotny ? fajnie że masz kolegów i koleżanki i przyjaciuł . mi chodziło o twuj tekst że żyje co dopiero powstałem z grobów tego niezaczaiłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teksciki dzis mam chyba po wczorajszej iprze heeh mam nastepna znajoma nie opodal mnie takze faniusio sie robi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×