Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

🖐️ ni i H. wiosnę strzelił!!! normalnie w nocy jakis przymrozek był, teraz tez pewnie z 0, gdzie ta wiosna, sie pytam???!!!! Ja wiem że do waszych mrozów to nam daleko, ale jak dla mnie to i tak za duzo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️laski kto chce rosolku z makaronem na ten mrozik :p,wlasnie sie opchalam ja jeszcze na zwolnieniu, a co pobycze sie bo i tak mam platne ;-),oko nie zupelnie perfekto ale lepiej za tydzien bede miec goscia na jeden dzien i nocke -tesciowa przybywa :p a potem do swego brata wedruje a za dwa tygodnie dzieciaki beda mialy ferie tydzien i tak aby sie kulalo do wiosny Kaska jak Twoje badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci proszę tego nie czytać :p ,,Gdzie ta wiosna ja się pytam ,, Rudy kocur z trudem przebijający się przez zaspy, z wysiłkiem odrywając swoją zmrożoną męskość od lodu krzyczy na całe gardło: - No i kurwa gdzie?! Pytam was - gdzie jest ta pierdolona wiosna do kurwy nędzy? Co za pojebany kraj?! Gdzie dziewczyny, przebiśniegi, świergolenie skowronków?! Choćby ćwierkanie wróbli, choćby krakanie wron - gdzie to kurwa wszystko jest?! A odwilż kiedy wreszcie przyjdzie? Śnieg z nieba napierdala jakby ich tam w górze pojebało... Niby ponoć wiosna już jest, kurwa - łgarstwo i oszustwo na każdym kroku, kurwa, kurwa,kurwa ... A ludzie słysząc kocie krzyki uśmiechają się do siebie i mówią łagodnie: - Słyszysz jak się drze? Wiosna idzie... Kotów nie oszukasz.. No ja już po obiadku ,teraz żłopam kawkę i trzeba się będzie szykować na wyjście ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:)!!! Dziękuję za przemiłe komentarze na NK:) Ogólnie u nas wszystko OK tylko mały się nam przeziębił i to dość mocno,ale dostał syropy i już jest lepiej. Kaszel miał taki okropny,że aż mu się cofało ale dałam mu nurofen dla dzieci i stodal i jakoś mu przechodzi ale chyba ma jeszcze zaleganie na uchu bo dziś w nocy dał nam takiego czadu,że od 3 do samego rana nic nie spaliśmy a mój M do pracy,ale był wściekły o jaa aż się posprzeczaliśmy o to ostro ,nerwy czasem biorą górę i tak właśnie się dzieje...a nie pamiętam kiedy się ostatnio tak sprzeczaliśmy ??...teraz chłopaki odsypiają zarwaną nockę, a ja się już wcześniej przespałam ale to i tak nie to samo:(... a u nas pogoda do D..jednym słowem,pada i wieje i w ogóle szaruga taka,że nic się nie chce. Pozdrawiam Was serdecznie dziewczyny 3majcie się cieplutko i do usłyszonka;) odezwę się nie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :P co tam u Was? mnie zasypało... coś śnieżnie i wietrznie się niestety zrobiło :( no nie fajnie, powiem Wam nie fajnie.. za to dzis sobie pospałam wstałam o 11:50 :P :P :P buziki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RATUNKUUUU!!!!! Zasypalo mnie na maksa, jestesmy uziemione w domku.... mojej Siksie sie juz nudzi no bo ilez mozna husiac sie w hustawce, bujac na koniku i czytac bajeczki....ja chce na polko ale takie wiosennne polko.... HELP!!!! ;( :( :( Ide na kawusie bo tego nawet przy pol rocznej zimie mi nie zabraknie taki zapas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, to zapraszam do mnie!!! U nas wiosennie, co prawda pada, pewnie z 6-7 stopni jest, ale dziś rano na trawniku widziałam 2 STOKROTKI kwitnace! Będzie wiosna!!! Kawkę tez popijam, bo Wichrowe wzgórza wczoraj ogladałam długo , a dziś oczy mi sie kleją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozazdrościć tych stokrotek tylko można, bo u mnie sypie i sypie... końca nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joluś to ja juz sie pakuje, jak tylko zelżą te zaspy to lece do tej Twojej Angoli to se bedziemy razem ganiać za wiewiorami :D :P A teraz to lece po herbatke z soczkiem bo na kawusie to za pozno... Buziam i milutkich senkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje dziewczynki:)!!! U nas już OK:) mały tylko jeszcze troszkę pokasłuje,ale pogoda nam dopisała więc byliśmy na dworze, ogólnie takie tam 3 w 1 spacer,zakupy i wietrzenie szarych komórek:D Kurcz jak ten czas szybko leci jeszcze trochę i nim się obejrzę to znowu będziemy lecieć do Polski :( ale mój mąż chce nas tu ściągnąć,chce żebyśmy byli już razem:) oby dotrzymał słowa. Buziam Was i dobrej nocy życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki🖐️ czy u was przypadkiem nie ma teraz ferii? Zajete takie jestescie? A jak tam wasza zima, dalej sypie? Normalnie jak patrze w wiadomosciach, to az mi zimno...brrr U nas tez się ochłodziło, lekki przymrozek, wczoraj trochę popadał snieg , na szczęscie mało...dziś też zimno! Matusia, strasznie sie cieszę że ci się tu dobrze mieszka, moze faktycznie teraz Wam sie uda i ędziecie mogli razem zamieszkać wreszcie! A właściwie czemu to wymaga jakis specjalnych przygotowań? Macie przecież jakies wygodne mieszkanko? Może poprostu zostańcie i już!!! babeczki moje kochane piszcie co u Was? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shems1
Hej dziewczyny! Dołączam do was, mój mężczyzna wyjechał ponad tydzień temu, rzekomo na 3 miesiące, ale zobaczymy jak to będzie. To dopiero 9 dni a ja już tęsknię. Tym bardziej, że nie mamy już tak częstego kontaktu jak gdy był w mieście. A problem głównie jest w tym że NIE UFAM MU. Wiem po prostu że mnie oszukuje. Pisze z koleżankami na różnego typu komunikatorach,po treści tych wiadomości można nawet uznać to za zdradę. Obawiam się że wkrótce się rozstaniemy, przekonałam że bez zaufania nie ma niczego. Ale nie chce by pomyślał że to przez jego wyjazd, że znalazłam sobie kogoś innego, czy coś takiego. Dlatego poczekam aż wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj jasne ze zaufanie to podstawa, bez tego ani rusz w takich sytuacjach jezeli On dawał Ci podstawy do podejrzeń juz wczesniej, to teraz pewnie przejdziecie próbę "ognia"---tak myslę. I powiem Ci ze moze być tak, że własnie taka rozłaka dobrze wam zrobi, otworzy jemu oczy, pozwoli zatęsknić za Toba ...czego Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shems1
Ajkol-jemu już nic nie pomoże, nie przejrzy na oczy. Trafiłam na typ faceta,który kłamie, lubi pić,ale Ma świetną bajerę,dlatego kobiety tak za nim latają. Jestem z nim 9 miesięcy. Znam dłużej. Dużo kobiet mnie przed nim ostrzegało, ma opinię kobieciarza. No ale cóż, teraz patrząc z perspektywy czasu żałuję że mu tyle razy wybaczyłam, niczego więcej. Spędziłam z nim dużo wspólnych,miłych chwil. Potrafi powiedzieć to czego kobieta potrzebuje. Tak jak wspominalam ma dobra bajere. Nie wiem co ja z tym człowiekiem jeszcze robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, też znam taki typ. na szczęście męża mam zupełnie innego Ale powiem Ci jedno, jako babka w prawie srednim wieku hi hi i 7 letnim stazem małzeńskim---po coś jednak z nim byłas, jesteś... nauczy Cię to czegoś, czego szukać i nie szukać w facetach na przyszłośc, nic nie dzieje się bez przyczyny, w zyciu kazda nasza decyzja ma czemuś słuzyć. Wnioskuje ze jestes młodziutka, masz zycie przed soba i moze faktycznie nie warto tracić czasu na kogoś kto na to nie zasługuje. Tylko szkoda ze ja taka mądra dopiero teraz jestem,ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shems1
Otóż to. Człowiek uczy się na błędach. Dopiero po czasie uświadamiamy sobie, że pewne decyzje, które podjęliśmy nie do końca były trafne. A po co z nim jestem? Hm, może dlatego że szkoda mi teraz zburzyć to wszystko co budowałam z nim przez te 9 miesięcy. Nie jest to aż taki szmat czasu, no ale człowiek jednak ma tendencje do przywiazywania się. Ja praktycznie nigdy nie byłam tak niezdecydowana jak teraz, nie wiem szczerze co mam robić. Mam wrażenie że gdyby nie to, że cały czas dbam o ten związek, pielęgnuje go, to już dawno by się rozpadł. Uważam że mój facet w ogóle się nie angażuje. Poza tym nie potrafię już wyczuć kiedy on kłamie, potrafi to tak pięknie robić, że się gubię. I wcale nie chodzi mi tu o kłamstwa typu : "jestem w domku, ide spać, jutro się odezwę" a tak naprawdę wychodzi na cluby. Nie, nie o to chodzi. Jakiś krótki czas temu powiedział mi że mnie nie kochał wcześniej. A gdy zapytałam czy teraz kocha to odpowiedział że gdy ostatni raz się rozstalismy to już kochał. Wcale nie chodzi mi o to że mnie nie kochał, bo do miłości moim zdaniem potrzeba czasu, ale dlaczego mi mówił że kocha? Dlaczego kłamał? Słowa niewypowiedziane z głębi serca nic nie znaczą. Takie jest moje zdanie... Mogłabym jeszcze przytaczać wiele fragmentów naszego burzliwego związku, ale na to szkoda i czasu i nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co tam zasypało was :D trzeba odśnieżyć wam drogi !!!! co byście dotarły na topik :D mam już w tym wprawę, od kilku dni nic tylko kuźwa odśnieżam ,co odśnieżyłam to zaś nawaliło mi śniegu :o Gadam na was że was tu nie ma !!!!a sama byłam nie lepsza : już się tłumaczę : Komp mi padł !!!!! .......no to już się wytłumaczyłam :p Witam nową koleżankę 🖐️powiem ci tak :Chyba nikt nie lubi związku na odległość, ale.....Jeśli dwoje ludzi łączy na prawdę gorące i mocne uczucie,to wszystko jest do zniesienia ......Nic mądrego nie przychodzi mi do głowy :o jakoś nie mogę się skupić ;) dziewczyny na pewno ci coś mądrego napiszą ,jak się pojawią ;)bo po to tu jesteśmy aby jedna drugiej kopa energii dorzuciła , by się smuteczki nas nie czepiały...A często wystarczy czyjeś ciepłe słówko aby w serduchu równie ciepło się zrobiło. To co !!!!!!!!!!! Kawa ,herbata ,czy co tam która dziś stawia hyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajatakniechce
a moj w marcu leci do tunezji robic zdjecia golym dupom, bo jest fotografem. i martwi go, ze ja sie nie ciesze. przebijcie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje Panie pieknie zimowo i wkoncu slonecznie :D Ptaszki spiewaja, slonko dogrzewa a sniegu prawie po kolana :D ale wkoncu nie ma mroziku jest cieplusio, Mala mi sie wychasala na polku to teraz odsypia a ja kawusie popijam. Nie odzywalam sie rzez kilka dni bo mnie dopadly smutaski smutnej laski... ;) ale mezus pocieszyl i zle dni przeszly :D buziam i odezwe sie jeszcze moze wiecorkiem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lachony:-D Noooo Tunezji to Ci chyba moja droga nikt nie przebije:-P nowa koleżanko...jakieś imię mi podaj bo ja już starsza pani i nie zapamiętam nicku za chiny ludowe:-O.Nie masz wesoło kobietko to fakt...ale popatrz na to z innej strony...może jednak Twojego Pana cos lub KTOŚ tam kopnie dosadnie i przejży na oczyska swe.....ciort wie co nas czeka;) Jola co tam z tą wiosną u ciebie? Jest czy nie ma?Dziś mi się śniło że do ciebie jechałam po nocy sama taksówką z jakimś ciapatym taksówkarzem co ni w ząb nie rozumiał co do niego mówię:-P...Jasna dupa co za kosmos ...nawet w nocy nie odpocznę tylko kombinacje jakieś mam:-D Justa z tym odśnieżaniem to też tak mamy:-D Śniegu mam po doopę a jeszcze od środy zapowiadają dalszy ciąg zimy i do tego wiatr...noooo to jak mnie zasypie to do maja do ludzi nie wyjdę:-O Ania dobrze że smutaski poszły na sanki:-D,co tam nowego u ciebie?Kiedy chłop znów przyjeżdża?Może zaś pomożesz mi odliczać;) Ola jak maluszki? malowanko skończone?Jakie kolory...proszę kilka szczegółów co by moją babską ciekawość zaspokoić;) No a Asica ...byczy się jeszcze czy wreszcie do roboty poszła:-P Jak tam oczęta laska hyyyyy??? No dobra się spisałam :-P U mnie nic nowego, czekam na ferie do 14,na razie co dzień to samo.Badania mam 9....aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl o tej gastroskopii:-O----to na pewno boli jak cholera:-O Wszystkie inne badania wyszły w miarę dobre więc ---albo to normalnie starość albo hipochondryczka się ze mnie zrobiła...ale kurczę przecież wiem co i gdzie mnie napierdziela ----to chyba nie:-P Dobra dość żartów z Kaśki:-D Spokojnego dzionka dziewczynki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi🖐️ jak żeś babo po polsku gadała, to co sie dziwisz!!! ale może to jakis proroczy sen czy cuś??? zapraszam!!! no faktycznie modelki ciężko przebić, ale może dla odmiany zacznij się właśnie cieszyć z tych "sukcesów' zawodowych swego faceta, może to cos da??? Faceci są z kosmosu, kto ich tam wie o co im chodzi??? a u mnie wiosna odroczona niestety, przymrozki lekkie chwyciły w nocy, rany, ile jeszcze do tej wiosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto chce jogurtu z chipsami :D nieeeeeeee ?????? nikt nie chce !!!??? mmmmm pycha taki miszung :D I znowu sypie śnieg :o chyba pojadę jutro na większe zakupy co przeczekam tą zimę w mojej norze , i nie będę musiała co dzień odśnieżać żeby wyjechać autem wrrrrr ....... DOBRANOC babinki ,wyśpijcie się ..... lecę na horrory do jutra 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-P jogurt i chipsy:-P Toć to szaleńcza mieszanka:-D płatki jakie zbożowe to bym chapła ale żeby chipsy.......:-O Ja na ziółka zapraszam i activię jakby co...taka moja kolacja ostatnimi czasy Spokojnej nocki i kolorowych senków;0 A o Angeli zapomniałam w południe:-O.Służy ci kochana ten wyjazd do męża widać na zdjątkach;) Chłopaki zdrowe? Ty co porabiasz tam ciekawego? No uciekam już .papasie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobiteczki :) u mnie po weekendzie takos jakoś... mianowicie zaliczylismy lekarza, szpital.... brrrr.... :( Malutka dostała chrypki... najpierw podejrzewali zapalenie krtani, później zapalenie płuc... oż stresika to ja miałam... i zrobili rtg płucek... na całe szczęście wszytko oki... kamień z serca... ufffff... poza tym gościków mieliśmy kilka... formacik kompa mi zrobili i znów nie mogłam Was- Nas znaleźć... echhhh... ale jakos postarałam się i ot to żem jestem :D :D :D Aniu co to za smutaski... ostatnio też były.. nie można to tak... licze na poprawe :) 👄 Jolu toż Ty chociaż już wiosenkę widziałaś w tym roku... a ja zanim zobaczę to troszku czasu minie, zanim ta maź pośniegowa się rozpuści to trochę czasu minie.. :( ja chcę wiosnę!!!!!! 👄 dziewczynki później dokończe bo mój książe mnie wzywa :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to znowu ja :P :P :P Kasiu senki to Ty masz, nie powiem... i zdjątka nieziemskie na nk :) a co do Twojego zdrówka to wszystkiego naj... z tego co wiem to niestety nieprzyjemnie jest to badanko, ale najważniejsze żeby wyniki były oki.. dobrze będzie, trzymam kciuczki.. 👄 Justyna a co to za nowa dieta...? jogurt+ chipsy.. :D ciekawe połączenie :) na to drugie z chęcią bym się skusiła.. hehe.. 👄 Asik a gdzie Ty się podziewasz? co tam slychać? 👄 Angela ile Twój szkrab ma latek? szłodziak :) i jak Jola napisala..czemu nie możesz zostan na stałe u M? 👄 no to kolorowych senkow babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D wiedziałam , oj wiedziałam że miszungu nikt nielubi :p ja lubię taki mieszanki wybuchowe :p Kasia activie to ja też czasem jem ...reguluje i smakuje :D a co za ziółka pijasz hyy..... dobre to chociaż :o mam plana kupić sobie herbatę zieloną ,tak wszyscy zachwalają że taka dobra itp . i na odchudzanie niby dobra :D ......spróbuje no nie :classic_cool: Ola dobrze że jest już ok z małą . Jak to gapo jedna nie mogłaś nas znaleźć hyyyy, oj popraw mi się :p Jolka mi też się już zachciało wiosny ;) 🌻 🌻 🌻 🌻 a tu gadają że do marca mają być mrozy i śniegi :o załamka :( Przychodzi do mnie dziś sąsiadka wiecie ta kucharka , będziemy robić spis produktów ,ciekawe co mi powymyśla za dania ... a teraz diabełki WSTAWAĆ czas na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×