Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

a dziś kiepściutko... humor do bani... echhh... jakieś uspokajacze by mi się przydały... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzis pada! znaczy wiosna idzie jednak! wszystkie spragnione zapraszam do siebie!!! Znów wprowadziłam zakaz ogladania polskiej telewizji w dzień, tzn kanału z bajkami, więc mój 3 letni synuś własnie lezy na kanapie i oglada kanał bajkowy Angielski, a co??? I co najciekawsze, jakoś specjalnie mu nie przeszkadza że nie rozumnie...ech te dzieci! A mój Królewicz jutro ma 3 urodziny! kiedy to zleciało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko pomachambo fatalnie się czuję ,noc w kibelku spędziłam....porażka na całego jakaś mnie dopadła znowu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia przytulam tak mocno mocno ;)kfiotek dla ciebie na poprawienie humorku 🌻 , co tam ci leży na żołądku :o Kasia biedulko ty moja 🌻 ,CO CI JEST I KIEDY SIĘ SKOŃCZY :o:o:o:o:o !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jolka dobrze robisz ,ponoć dzieci najszybciej łapią język oglądając bajki ;) To ty marsz do kuchni ,jakiegoś torcika upichcić :) i nam ciotką tu zapodać ładnie jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA HA piec nie muszę, kupi się jutro!!! Niestety ale w tym wieku to tort nie musi smakować, za to musi wygladać--- zamówienie jest na Zygzaka, Kubusia puchatka albo spaidermana...Całe szczęście że wybór jest w kazdym praktycznie markecie że az głowa boli!!! Kasiulku, zdrowiej nam szybko!!!😘 I dla reszty smutasków 😘też, i po kfiotku wiosennym na poprawę humorku🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moje Dziobaczki :D Kasiulko zdroweczka i wylaz z tego kibelka bo cie jeszcze co tam wciagnie ;) Oluniu nic sie nie mart dzis nerwy szaleje a jutro bedzie juz lepiej, buziam mocno :* Justysiu ja pijalam herbate zielona i byla a feee...za to czerwona mi smakuje i nieraz se popijam jak juz limit kawy wyczerpie hihi... Jolus to ja jutro wpadam do Ciebie, pierwsze zeby kfiotkow powachac a drugie to ten torcik kusi :D :D :D A ja wiecie jestem na niby diecie zeby oponki sie pozbyc...hehe...to jest dieta cud od rana do wieczora ciacha wcinam i nie moge sie opanowac :D brzus mi rosnie i tak se mysle czy to mezus zadzialal czy niby te ciacha :D Kasienko ja odliczam juz powrot M do domku, tzn nie ma nic pewnego ale mysle ze na wielkanoc to pewnie w domku bedzie na kilka dni wiec twardo dzis mam 57 dni :D Buziam Was mocno i lece odgraniac snieg bo mnie zasypalo ze hoho.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shems1
Hej kobietki! No tak, przecież sie nie przedstawiłam, Karolina jestem, miło mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina🖐️ a teraz spadam po córcie do szkoły, żesz- pada deszcz, wiosny mi się zachciało, to teraz muszę moknąć! Ale tam, wszystko lepsze niz mróz i śnieg!!! pa pa do jutra, bo dziś mam swoja szkołę wieczorem, to juz nie zajrzę tu!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lachony :p Kaska Ty tu nam zdrowiej ciotka a nie noc spedzasz w objeciach "tronu" badaj sie kochana, no tak dobrze mi gadac na odleglosc jak mnie nie dotyczy,jak mialam isc do okulisty to sralam po gaciach-ja nie cierpie lekarzy brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wrocilam do pracy ilez mozna siedziec na oko na zwolnieniu nie :p i tak juz wydzwanialy baby i maila slalay kiedy wroce,oko lepiej z dnia na dzien ale za to moj pan i wladca siedzi na zwolnieniu ,kregoslup mu siadl,za duzo w pracy chcial sie wykazac ..... a pozatym przeprowadzka nas czeka i musimy robic cos w mieszkanku gdzie mamy sie przeniesc, lazienka-kibelek i kuchnia bedzie gotowa bo sa ludzie juz tam i robia ale reszta do nas nalezy,tzn zerwanie starej tapety odmalowanie i cyklinowanie parkietu wiec jest co robic,dzis wywalil moj , z malej przyszlego pokoju, pierdoly ktore tam byly,jutro nasza sypialnia,dobrze ze sa kumple ktorzy na budowie pracuja i maja sprzety do pozyczenia to jakos sie zrobi buziam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Wieje u mnie tak że jeszcze takiego wiatru jak żyję nie widziałam:-O,a że śnieżek świeży to nas zakurzy na 100%:-D To co we mnie wlazło to i samo wylazło...na chwilę spokój,nawet noc przespałam jak człowiek:-D Wszystkiego najlepszego dla kawalera naszego malutkiego od ciotki i całusków moc 😘 Co tam u Was dziewczynki nowego się wydarzyło ? Poklikajcie mi tu czasem ok? czarnacholera.posadzdrzewo.pl Kawa na stole siadać i gadać co tam u was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie moge siadać bo do szkoły zaraz wychodzimy, ale potem napiszę cuś. A Szymek dziękuje za życzonka! Tort z Zygzakiem będzie wieczorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dla synia Joli od ciotki : 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 W dniu twojego święta chcę ci podarować kawałeczek ziemi, byś mógł wyhodować, słodyczowe drzewko, pełne cukiereczków, tych małych i dużych i z dziurką w środeczku, by rosły też na nim lody w różnym smaku i świeże truskawki w czekoladowym fraku, ale nie mogę dać ci tego, lecz mogę ci życzyć wszystkiego dobrego! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kuźwa laski horror jest na dworze :o sypie jak cholera ,zawiewa ,na drogach koszmar , nie odśnieżone ,miałam trudności z dojechaniem do szkoły :o (ale nie tylko ja ) te dzieci co autobusem dojeżdżają nie dojechali ,nie wiem jak tak do 13tej będzie sypać ,to ja kuźwa nie wiem jak po młodego pojadę ,chyba że zaczną spychy odśnieżać. Taaaaaaaa mam już spis dań i produktów ,oooooooo matyldo jest tego ....nie wiem czy ta moja kuchareczka nie przesadza 10 rodzaju ciasta i do tego Tort książka ....nie za dużo ????? jak myślicie hyyy Kasia pipko :p skopiowałam ten link do przeglądarki i takie coś mam http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/drzewo/czarnacholera wlazłam tam i co kuźwa dalej gdzie mam kliknąć ???? trzeba dać dżezu temu drzewku żeby szybko urosło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No babunie co z wami !!! ja już drugą kawę żłopię :classic_cool: a tu ani widu ani słychu . Śnieg nie pada :D zaiwaniał spych i ładnie mi odśnieżył :D spoko mogę jechać po młodziaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellllooo :P Jolu wszystkiego naj dla Twojego syncia :)👄 👄 👄 Dziewczynki kochane nie tylko u Was tak wieje... u mnie to wygwizduwek się zrobił... i do tego ten mokry śnieg...:( a mnie brzucholek boli i to od samego rańca.. a najgorsze jest to , że i malutkiej też coś dokucza... pewnie nażarłam się czegoś... pytanie tylko czego????? bo nic nowego do diety nie wprowadziłam... apap.. wzięłam, ale nic nie pomaga... idę się legnąć to może przejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megy029
Oj zna się takich facetów co to na kontraktach są....dzięki nim już mam całkiem niezłą sumkę odłożoną, a te bidne żonki czekają, tęsknią i dostają na miesiąc od nich taka kasę jak ja za wieczór:-)))) Żal mi was- faceta trzeba krótko trzymać, żaden nie wytrzyma bez dupczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megy a mnie żal ciebie !!!!! Nie będę się rozpisywała nad tematem zdrad bo najzwyczajniej w świecie już mi się nie chce!!!!. Skończcie nas już atakować bo my tego nie potrzebujemy!!!!! Jak się nie podoba - proszę tu nie wchodzić i nie klikać. aha Akurat NASI FACECI Nas nie zdradzają bo mają świetne kobiety!!!!!!, a co taka kochanka może ...niewiele w porównaniu z nami!!!!:p żegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RATUNKU!!!! no i mnie znow zasypalo, przed wczoraj elegancko wszystko odsnierzyla a tu jak nie sypnelo jak nie zawialo i juz jestem uziemniona.....wrrr.... Czestuje kawusia i czekam jeszcze na tego torcika obiecanego :D Jolus ucaluj Szymusia od mojej Julusi i wszystkiego najlepszego dla Maluszka, niech rosnie zdrowo ten Moj kawaler :D Mnie tez czeka torcik 3latki ale naszczescie za pol roku dopiero :D takze narazie buzia mi sie smieje na torcik Szymusia :D Caluski dla Ciebie Kochany od Cioteczki kloteczki 👄 Kasiulo no i super zes juz zdrowa to teraz lopata i zapraszam do siebie :D Justa a ja jakos nie w temacie co to za imprezka ci sie szykuje ze takie menu??? Bo moze bym sie wprosila co??? hy???Ewentualnie moge ci jednego placka upiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heee toć to NORMALNE ,,standard,, że Andzia nie w temacie :p to już ci mówię, I komunia św. młodego ;) a zapraszam ,zapraszam !!!! a placuszków to chyba dość będzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak sie wlasnie domyslam ze to pewnie komunia, ale to nie za wczesnie co??? Bo komunie w maju... hy??? ale wiesz podobaja mi sie te torciki ksiazki sliczniusie sa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto ma w maju to ma !! u nas jest w czerwcu ,po bożym ciele ,czy ja wiem czy za szybko , zrobiłyśmy spis co będzie ,żebym wiedziała co mi na wymyśla !!!! a tort książka to będzie ze zdjęciem młodego :classic_cool: coś na podobe jak miała Aga w zeszłym roku, tylko że młodego ubiorę w albę .Oj mam pomysłów 1000000 na minutę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki🖐️ dziekujemy za zyczenia, torcik wieczorem, jak tata z pracy wróci. Justa menu jak na wesele szykuje, to bedzie impreza!!! A ta co dostaje za jeden wieczór- to nie kochanka, tylko zwykła pani na K.. skoro płacić jej trzeba...jej życie, jej wybór i jej doopa. i tyle w temacie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megy000
To że jest sie zwykłą kurwą bo na miano prostytutki to sobie cipo nie zasłużyłaś to aż taki powód żeby się chwalić.Chyba ci jakiś "żonaty" przy lodzie klepki poprzestawiał w tym końskim łbie.Pomyśl idiotko że po paru latkach pieprzenia się jak już nazbierasz kasy albo po prostu już łechtaczkę będziesz musiała wiązać koło zmarszczonego karku żeby se jej nie deptać.Zaświta ci w pustym łbie założyć rodzinę, znajdziesz faceta który ma właśnie za sobą 1000 zdrad.Walnij się w pusty łeb dopóki cię jakiś nienasycony "żonaty"nie jebną o sciane.Nie generalizuj bo cie kiedyś za kase jakiś "żonaty"w gównie utopi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megy000
Zwykła kurwa bo na miano prostytutki nawet sobie nie zasłużyła.Nie masz pojęcia co robisz i co się stanie z tobą za pare lat.Walnij się w pusty łeb dopóki cię jakiś nie nasycony "żonaty"nie walnie o ścianę.Chyba masz mało do zaoferowania w tym temacie że musicie siedzieć i pogaduszki kleić na tematy kto w jakim związku.Na przyszłość nie generalizuj bo cię spotka przykrość i będziesz musiała wiązać łechtaczkę koło szyi wiązać co by se nie przydeptać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski No u mnie nie wieje już dziś....bo po co jak mnie zawiało na maksa ...do bożego ciała chyba stopnieje :-P Dzieci w szkole to kawę stawiam bez ciastek bo lato tuż tuż---o linię trza dbać a i diety tu się szerzą jakieś to nie kusze nikogo żeby nie było:-P Justa papierosek dla ciebie do kawusi---reszta tu chyba nie paląca to nie częstuję;) Klikajcie w to drzewo niech rośnie....zrobimy sobie piknik w lecie :-D Co tam dziewczynki u Was nowego? Zaspy odśnieżone? Justa ile ty ludzi będziesz mieć na tej komunii??????10 placków toć to chyba żartujesz!!!!!Ja miałam 29 ludzi z dziećmi i 5 placków plus tort książka i my pojedli, sąsiedzi i pieskom zostało bardzo dużo jeszcze:-P To jest lato gorąco,nie ma alkoholu ,impreza siedząca nikomu się nie chce jeść-----ja ci to mówię stary wyjadacz imprezowy:-P Wolisz w sałatki zainwestować bo to najszybciej zjadają w gorące dni;)A za kasę na ciasta ,które wywalisz kup se kieckę nie z tej ziemi i zaproś chłopa na balety już po wszystkim:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllołłłł Bałwanki U mnie też nie pada :D i nie muszę odśnieżać już :D a nawet słońce świeci :D to znak że mróz dop****** Ooooo widzisz jak ty dbasz o mnie Kasiulka ,kawunie i nawet peciorkiem częstujesz z rańca ;) ja zawsze rano do kawki spale z 5 :o a później mnie dusi :o ale co tam ... Ten torcik w sam raz do kawusi ;) Co do przyjęcia : te nasze przyjęcie to takie popieprzone troszkę będzie , robimy na 30 osób i to najbliżsi , było by znacznie więcej ,ale M brat czyli młodego chrzestny też ma przyjęcie ,przyszywanego syna razem z młodym, bo w tej samej miejscowości mieszkamy ,i od kuzynki bliźniaki też razem ,to ciotki i wujki też do nas nie przyjdą bo tam są chrzestnymi ,teście będą tylko u nas na obiedzie ,do M brata jadą na kolacje ,no bo nie wypada . Też mi się wydaje że tych cist za dużo ,ale każdemu na odchodne dam talerz słodkości ,katechetce i wychowawczyni też do szkoły zawiozę , tych sałatek i dupereli też mi nawymyślała różności ,wódy nie będzie ,a myślą że będzie :D(co poniektórzy nie będą zadowoleni ,jak chcą niech idą pod sklep się nażłopać ) będzie jakieś wino i to wsio ,to jest przyjęcie a nie wesele !!i w tym dniu nie powinno być wódy na stole ,takie jest moje zdanie !!! a zresztą będzie też księdzor na obiedzie,by zobaczył wódę to by na drugi dzień na ambonie mnie wygłosił . Oja!!!! ale wam na gadałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babinki :P :P :P no Justynka to komunia będzie jak się patrzy :) Jolu dzięki za ciacho... przyda się do harbatki ;) dziewczynki a o co chodzi z tym drzewkiem... byłam tam i chyba troszkę urosło :) ale czy cosik tam jeszcze trzeba zrobić... bo ja niwim... a mnie cosik rozkłada... :( zatoki mam zapchane i leci mi z nuska, że nie wiem.. a tak ładnie się zrobiło na dworku... i co? ja nie mogę.. żeby się dalej nie rozwinęło... wiecie może co mogę stosować na ten katar jak karmię małą cycem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×